“ZenÉlünk”

“ZenÉlünk”  címmel a Leőwey kamaracsoportok komolyzenei koncertjét hallhatják a kedves érdeklődők május 8-án 17 órakor a díszteremben! 

Iskolánk új programjaként minden évben ősszel és tavasszal is koncertet adnak azon tehetséges diákjaink, akik a tanulás mellett a közös zenélésben is örömüket lelik. A koncerten a jelenlegi vagy volt zeneiskolások különböző kamaracsoportokban mutathatják meg tudásukat a közönség előtt.

Fellépnek:

Gyermánné Vass Ágnes (Liszt-díjas hegedűművész) és Wunderlich Márton hegedű, zongorán kísér Körtesi András.
Szemelyácz Hanna, Varenke Borbála, Reitz Réka és Bartal Boróka fuvola, Barlai Ajna furulya, Sárosi Ármin szaxofon, Fülöp Sámuel klarinét, Schäffer Tamás, Lipics Franciska és Hortion Elza zongora, Keller Zsófia és Csíki Ábel cselló, Krász Zsombor és Villuth András gitár, valamint a Leőwey Vegyeskar.

Mindenkint várunk nagy szeretettel!

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.