Versenyeredmények

Gratulálunk az elmúlt időszak szép eredményeihez!

OKTV II. fordulójába jutottak
Angol I. kategória
Gelencsér Kata Fruzsina 12. f (Tanára: Tillmann Gábor)
Hirviniemi Alexander 11. b (Tanára: dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne, Bárdi Judit)
Urbán Emma Dorottya 11. f (Tanára: Gombás Ildikó)
Biológia I. kategória
Erdélyi-Nagy Anna Gabriella 12. c (Tanára: Szerémy Katalin)
Biológia II. kategória
Soltész Dávid 11. c (Tanára: dr. Nagy Mária)
Takáts Balázs András 12. b (Szerémy Katalin, Lajos Lilla)
Történelem:
Veres Máté 12.b (Tanára: Fülöp László)
Fizika II. kategória:
Fekete András 12.c, Király Máté 11.c, Sas Mór 12.c, Selmi Bálint 12.c, Somlán Gellért 11.c (Tanáruk: Simon Péter)
Kémia II.kategória:
Lénárt Zoé Anna 12.c (Tanára: Lajos Lilla)
Matematika II. kategória:
Bánáti Tamás 11.c, Ottó Lörinc 11.c (Tanáruk: Kovács Ágnes), Selmi Bálint 12.c (Tanára: Kiss Zoltán)
“Ifjú tudósok” – középiskolai tudományos vetélkedő a Kárpát-medence magyar diákjainak (történelem)
Bagi Balázs, Veres Máté, Hardi Ádám 12. b, a legjobb 50 közé jutottak (Tanáruk: Fülöp László)
Irinyi János kémiaverseny
Soltész Dávid 11. c, 16. hely (tanára dr. Nagy Mária)
Örökségünk ’48 (elhalasztott döntő)
Vas Virág, Tusa Gréta, Jámbor Bendegúz 10. d, 1. hely (Tanáruk: Fülöp László)
Erdélyország (elhalasztott döntő)
Csukle Hanna, Radnai Mira, Stang Noémi 10. c, 2. hely (Tanáruk: Fülöp László)
Az Eötvös-verseny 2020 eredményhirdetése
Az idei Eötvös-verseny eredményhirdetését a koronavírus járvány miatt a szokásos módon nem lehetett megtartani.
Dicséret
Selmi Bálint, a Pécsi Leőwey Klára Gimnázium 12. osztályos tanulója
tanárai: Simon Péter, Kotek László és Pálfalvi László
Náboj Országos Fizika Csapatverseny – Senior kategória
Bollér Henrik, Fekete András, Sas Mór, Selmi Bálint, Erdélyi-Nagy Anna Gabriella 12. c – 4. hely
Bánáti Tamás, Király Máté, Leemans Arno, Somlán Gellért, Tóth Kristóf 11. c – 9. hely
Felkészítő tanár: Simon Péter
Országos angol nyelvi verseny
Rekettye Balázs 9. b, 6. hely (Tanára: Szende Lotti)
Deák Szabina 9. b, 24. hely (Tanára: Szende Lotti)
Baranya megyei ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA V-VI. korcsoport, ügyességi és váltófutó csapatbajnokság
Leány svédváltó: 100m-Baráth Panna 10.b, 200m-Kisfali Laura 10.b, 300m-Balázs Lilla 10.b, 400m-Rajnai Rebeka 9.f 1. hely (Tanáruk: Vásárhelyi Gábor)
A 2019-2020. tanévi KöMaL fizika pontversenyének végeredménye:
G-jelű fizika gyakorlatok, 10. osztályosok:
15. hely: Farkas Artúr (10.C), tanára: Simon Péter
Fizika mérési feladatok:
4. hely: Selmi Bálint, tanára: Simon Péter
7. hely: Fülöp Sámuel, tanára Hegedüs János
P-jelű fizika feladatok, 10. osztályosok:
3. hely: Somlán Gellért (10.C), tanára: Simon Péter
P-jelű fizika feladatok, 11. osztályosok:
5. hely: Fekete András Albert (11.C), tanára: Simon Péter
8. hely: Selmi Bálint (11.C), tanára: Simon Péter
10. hely: Sas Mór (11.C), tanára: Simon Péter
P-jelű fizika feladatok, 12. osztályosok:
11. hely: Fülöp Sámuel, tanára Hegedüs János
A 2019/2020. tanévi Országos Szilárd Leó Fizikaverseny I. kategóriájának végeredménye:
3. Hely: Sas Mór (11.C), tanára: Simon Péter
11. Hely: Selmi Bálint (11.C), tanára: Simon Péter

 
Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.