Országos

A Szőkefalvi Nagy Gyula Matematika Emlékversenyen:
első helyet ért el Fekete Panna (11.c) – felkészítő:Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

Az Eötvös József Országos Középiskolai Szónokversenyen
Aradi Hanga (12.f) harmadik helyet ért el. Felkészítő: Bús Éva
Aradi Fannia (11.b) hatodik helyet ért el. Felkészítő: Tamás Csilla, Varga Judit

Az országos Arany János Művészeti Fesztiválon:
Papp Krisztina (9/AJTP) – hangszerszóló kategóriában arany minősítést szerzett fuvolajátékával
A 9/AJTP néptánc csoportja különdíjat kapott

Az AJTP tanulók VIII. Világvándor  Találkozóján (téma: Zenélő Európa)
Harmadik helyet ért el a 12. osztály csapata. Csapattagok: Csucsi Vivien, Kő Zsófia, Mozsgai Krisztián, Szöts Tibor, Tatai Réka
Felkészítő: Vörös István

Filmkészítési verseny a Francia Intézet szervezésében (téma: férfi és női sztereotípiák):
első helyet szerzett iskolánk 12.f osztályának csapata- felkészítő: Viviane Leray

A Koch Valéria Német Nyelvű Versmondó Versenyen:
Schneidler Zsófia harmadik helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél
Pintér Lívia ötödik helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél
Székely Ágnes hatodik helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél
Gelb Cintia hetedik helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél
Vágány Adél kilencedik  helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél
Papp Stella tizedik helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél
Menyhért Miklós tizenhetedik helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél

Az Arany Dániel Matematikaversenyen:
Zsombó István (9/AJTP) 29. helyet ért el. Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Almási László

Kavics Kupa:
csapatban országos 1. helyezést ért el Fekete Panna-11.C

Diákolimpia – leány labdarúgás
Iskolánk csapata  a 16. helyet érte el. csapattagok: Hetyei Szandra, Majoros Csillag, Varga Eszter, Nyári Gitta, Schmidt Veronika, Kis-Tóth Rita, Ujházi Réka, Gajnok Annabella- Tréner: Balázs Péter 

Az országos Drámaversenyen:
Horváth Barnabás (11.f)  6. helyet ért el- felkészítők: Bús Éva, Kőrösiné Vatai Éva
Kőhalmi Kamilla (9/KNY) 8. helyet ért el- felkészítők: Kőrösiné Vatai Éva,  Bús Éva,

Az AJTP Mentors Digitális Nyelvi Verseny országos döntőjébe jutott tanulói:
Angol nyelvből:
Hetyei Szandra 11.a, felkészítő: Bárdi Judit és Béresné Tímár Andrea
Német nyelvből:
Szigeti Krisztina 9.a, felkészítők: Varjasné Meiszter Zita és Románovits Katalin

A Lóczy Lajos Országos Földrajzi Tanulmányi Versenyen:
Bárdosi Viktor (10.c)- 20. hely- felkészítő: Venczellák András

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny döntőjén
4. hely: Szentivánszki Soma (9. C)
17. hely: Osváth Barnabás (9. C)
31. hely: Radnóti Réka (9. C)
Tanáruk: Simon Péter

Helikon eredmények:
Ezüst minősítés:
Sixteen Kamarakórus- felkészítő: Horváth Krisztián
videofilm kategória: Vecsei Péter
képzőművészet kategória: Sterner Sára (11.c)- felkészítő: Odrobina Tamás
fotó kategória: Kovács Eszter (11.d)- felkészítő: Odrobina Tamás:
színjátszás kategória- felkészítő: Tóth András Ernő
Bronz minősítés:
képzőművészet kategória: Szabó Dávid András( 11.f)- felkészítő: Odrobina Tamás
Leőwey Táncegyüttes- felkészítő: Heil Helmut
Szólóének kategória: Takács Kitti (12.d)- felkészítő: Horváth Krisztián
Hangszerszóló kategória: Pázmándi József (gitár)(9.a)- felkészítő: Horváth Krisztián
Hangszerszóló kategória: Pázmándi József (gitár), Józsa Barbara (fuvola)- felkészítő: Horváth Krisztián
Csoportos ének kategória: Leőwey Singers (11.f)(12.d)- felkészítő: Horváth Krisztián

OKTV-Dráma:
Aradi Hanga (12.f)- tizedik helyet ért el -felkészítő: Bús Éva, Körösiné Vatai Éva
Papp Roberta (13.f)- második helyet ért el-felkészítő: Bús Éva, Körösiné Vatai Éva
Csikós Klára Lujza (13.f) – negyedik helyet ért el -felkészítő: Bús Éva, Körösiné Vatai Éva


Az országos Drámaversenyen:
Rohrbacher Éva (9.f) országos döntőbe jutott- felkészítő: Bús Éva, Kőrösiné Vatai Éva
Kőhalmi Kamilla (9/Kny) országos döntőbe jutott – felkészítő:  Kőrösiné Vatai Éva, Bús Éva,
Kósa Doroti (11.f) 2. fordulóba jutott – felkészítő: Bús Éva, Kőrösiné Vatai Éva
Szabó Dávid András (11.f) országos döntőbe jutott – felkészítő:  Kőrösiné Vatai Éva, Bús Éva,
Komjáti Míra (11.f) 2. fordulóba jutott-felkészítő: Bús Éva, Kőrösiné Vatai Éva
Horváth Barnabás (11.f) országos döntőbe jutott- felkészítő: Bús Éva, Kőrösiné Vatai Éva

ECL nyelvvizsgaversenyen:
Németh Luca (9.b) országos döntőbe jutott- felkészítő: Dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne, Szende Sarolta

A Gynasion – AJTP iskolák 9. évfolyamainak XIII. országos sporttalálkozóján harmadik helyet ért el a következő csapat: Balogh Richárd, Bibok Martin, Kühtreiber Krisztián, Kovács Patrik, Vasvári József- felkészítő- vezető: Balázs Péter

Matematika OKTV
Fekete Panna (11.c)-országos 14. helyezés- Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

A Kenguru Matematikaversenyen:
Fekete Panna (11.c) első helyet ért el. Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

A Német Nyelvű Földrajzversenyen:
Fuller Rebeka (10.d)  tizenegyedik helyet ért el- felkészítő: Gerendásné Szabados Timea
Gál Patricia Dorottya (9.d) tizenkettedik helyet ért el- felkészítő: Gerendásné Szabados Timea

A Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny döntőjén:
1. díj: Szentivánszki Soma (9. C)
5. díj: Radnóti Réka (9. C)
Felkészítő: Simon Péter

Az országos AJTP matematika versenyen született eredmények:
Zsombó István (9/AJTP)- első helyezés- felkészítő:Bereczkiné Székely Erzsébet, Almási László
Barna Kinga (12.A) – második helyezés- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
Kalló Ferenc (12.A) – harmadik helyezés- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
Tóth Péter Gergő (9/AJTP) – hatodik helyezés- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Almási László
Nagy Dzsenifer (9/AJTP) – tizenkettedik helyezés- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Almási László
Szondi Renáta (9/A) -tizennegyedik helyezés- felkészítő: Szauer Anita
Maczkó Manó (13.A) tizenkilencedik helyezés- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet

A Lóczy Lajos Országos Földrajzi Tanulmányi Versenyen:
Bárdosi Viktor (10.c) az országos döntőbe jutott. Felkészítő: Venczellák András

OKTV-francia II.kategória
Büki Sára Dorottya- 26. hely
Fischer Kristóf- 17. hely
Kővári Szonja- 22. hely
Papp Roberta- 14.hely
A tanulók a 13.f osztály diákjai, felkészítők: Zöldi Éva, Laurent Fleuret

OKTV-francia II. kategória:
Kiss Eszter (12.f) – 15. hely, felkészítő: Polohn Yvette, Taubert Mariann

OKTV-fizika I.kategória:
Huszonhatodik helyet ért el Fekete Panna (11.c) – felkészítő: Hegedüs János, Simon Péter

A Fodor József Országos Biológia Versenyen:
Kilencedik helyet ért el: Bollér Krisztián;
Felkészítő: Németh Tamás

Nemes Tihamér Országos Számítástechnikai Tanulmányi Versenyen  – Alkalmazói Verseny kategóriában:
Poller András (10.c) tizenharmadik helet ért el. Felkészítő: Tóthné Aschenbrenner Judit

OKTV magyar nyelv:
Hatodik helyet ért el Petrovits Roberto (11.b) – felkészítő: Varga Judit, Tamás Csilla

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny döntőjébe jutott:
Osváth Barnabás 9.C
Radnóti Réka 9.C
Szentivánszki Soma 9.C
tanáruk: Simon Péter

OKTV-német nyelv II. kategóriában:
Vágány Adél 33. helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél, Hertrich Ágnes
Székely Ágnes 29. helyet ért el. Felkészítő: Büki Adél, Dr. Sárkányné Lengyel Mária

A PTE Idegen Nyelvi Titkársága által szervezett országos ECL angol nyelvizsga verseny – angol nyelvvizsgával még nem rendelkezők kategóriája:
Andl-Beck Boróka- az országos döntőbe jutott
Németh Luca– az országos döntőbe jutott
Felkészítő:Dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne, Szende Sarolta

Az országos Arany Dániel Matematikaversenyen:
Zsombó István (9/AJTP) a döntőbe jutott. Felkészítője: Bereczkiné Székely Erzsébet

Az Örökségünk ’48 Történelmi Vetélkedőn elért eredmények:
hatodik helyet ért el a következő diákokból álló csapat:  Szilágyi Flóra, Szitás Csilla, Bánkuti Amanda
tizenkettedik helyet ért el a következdő iákokból álló csapat: Czimmermann Gergő, Kozári István, Béres Marcell
felkészítő: Fülöp László

A Magyarok Európában Közismereti Versenyen:
a 12. c osztály csapata 9. helyet ért el. csapttagok: Lokodi Dávid, Herold Márton, Cserdi Zsolt
a 11.b osztály csapata 4. helyet ért el. csapattagok: Aradi Fanni, Nagy Bíborka, Petrovits Roberto
felkészítő: Fülöp László

A Kazinczyról elnevezett Szép Magyar Beszéd Versenyen:
Bartó Nikolett (12.a) harmadik ehlyet ért el.
Felkészítő: Mihalik Zsolt

A”Magyarország az én hazám” versenyen:
a 9.a osztály csapata tizedik helyet szerzett. csapattagok: Sólyom Melinda, Mészáros Viktória Rebeka, Újházy Réka
a 9.c osztály csapata nyolcadik helyet szerzett.
csapattagok: Biró Borbála, Lajos Eszter, Pál Boróka
Felkészítő: Venczellák András

A 25. Francia Nyelvű Színjátszó Fesztiválon:
a 11.f osztály színjátszói (Salut, je suis Miki) a zsűri nagydíját, és közönségdíjat kaptak
rendezők: Kőrösi Márk, Kőrösi Boldizsár

Az AJTP tanulók Arany János Irodalmi Versenyén (Egerben)
Miskovity Kármen (9.a) a harmadik helyet szerezte meg.
Felkészítő: Varga Judit, Mihalik Zsolt

A Német Nemzetiségi Gimnáziumok Országos Műfordító Versenyén – magyarról németre fordítás kategóriban:
a második helyezett csapat tagjai:
Gelb Cintia, Vágány Adél, Horváth Olivér, Szeteli Anna
Felkészítő: Büki Adél

A Német Nemzetiségi Gimnáziumok Országos Műfordító Versenyén – németről – magyarra fordítás kategóriában:
a második helyezett csapat tagjai:
Gelb Cintia, Vágány Adél, Horváth Olivér, Szeteli Anna
Felkészítő: Büki Adél

OKTV német nemzetiségi nyelv:
6. hely, Vágány Adél, 12.D,
felkészítő tanárok: Büki Adél, Hertrich Ágnes

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny megyei fordulóján:
1. díj: Szentivánszki Soma (9. C)
2. díj: Radnóti Réka (9. C)
Radnóti Réka és Szentivánszki Soma is az orszagás döntőbe jutott.
Felkészítő: Simon Péter

A “Magyarország az én hazám” versenyen:
országos döntőbe jutott a 9. csapata. csapattagok: Sólyom Melinda, Mészáros Viktória Rebeka, Újházy Réka
országos döntőbe jutott a 9.c osztály csapata. csapattagok: Biró Borbála, Lajos Eszter, Pál Boróka
Felkészítő: Venczellák András

OKTV-fizika I. kategória:
döntőbe jutott: Fekete Panna (11.c)- felkészítő: Hegedüs János, Simon Péter

A Kecskeméten megrendezett úszó Diákolimpia Országos Döntőjében:
Kárpáti Emma  5. helyezést ért el 100m pillangó úszásban

A Magyarok Európában Közismereti Versenyen:
országos döntőbe jutott:Lokodi Dávid, Herold Márton, Cserdi Zsolt (12.c)
országos döntőbe jutott: Aradi Fanni, Nagy Bíborka, Petrovits Roberto (11.b)
Felkészítő: Fülöp László

Az országos Örökségünk ’48 Történelmi Vetélkedőn:
országos döntőbe jutott: Szilágyi Flóra, Szitás Csilla, Vlahovics Zsófia
országos döntőbe jutott:Czimmermann Gergő, Kozári István, Mátics Bálint
felkészítő: Fülöp László

Angol verseny a 9-10. évfolyam tanulóinak (Barcs)
Németh Luca: a szóbeli fordulóba jutott- felkészítő: Dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne, Szende Sarolta
Mihácsi Réka: a szóbeli fordulóba jutott- felkészítő:Gombás Ildikó

Az alsóévesek kis angol OKTV versenyének nevezett Barcsi Verseny országos döntőjébe jutott iskolánk három diákja:
Németh Luca (9. b) felkészítő: Dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne és Szende Sarolta
Mihácsi Réka (9. KNyF), Gáspár Gyula Bence (10.c) – felkészítő: Gombás Ildikó és Szabados Péter

Az idei Mardi Gras francia nyelvű előadóverseny országos fordulóján:
Aradi Hanga (12.f) prózamondás kategóriában 2. helyen végzett. Felkészítő tanár: Kőrösiné Vatai Éva

OKTV-francia II. kategória-országos döntőbe jutott:
Büki Sára Dorottya – felkészítő: Zöldi Éva, Laurent Fleuret
Fischer Kristóf – felkészítő: Zöldi Éva, Laurent Fleuret
Kiss Eszter – felkészítő: Polohn Yvette, Taubert Mariann
Kővári Szonja – felkészítő: Zöldi Éva, Laurent Fleuret
Papp Roberta- felkészítő: Zöldi Éva, Laurent Fleuret

A Zrínyi Ilona Matematikaversenyen:
Fekete Panna (11.c)- országos 16. helyezést ért el. Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

OKTV-matematika II.- országos döntőbe jutott:
Fekete Panna (11.c) – felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

Implom József Helyesírási Versenyen:
29. helyet szerzett: Hoóz Blanka (12.b) felkészítő: Varga Judit

Az országos Drámaversenyen a másdoik fordulóba jutott:
Niklai Zsófia,Kósa Doroti, Szabó Dávid András, Komjáti Míra, Horváth Barnabás (11.f) Kőhalmi Kamilla (9/KNY) ,Rohrbacher Éva (9.f)  felkészítő: Bús Éva, Kőrösiné Vatai Éva

A Nemes Tihamér Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny – Alkalmazói Versenyen:
Poller András (10.c) a döntőbe jutott. Felkészítő: Tóthné Aschenbrenner Judit

OKTV-magyar nyelv- országos döntőbe jutott:
Petrovits  Roberto (11.b) Felkészítő: Tamás Csilla, Varga Judit

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny 2. fordulójába jutottak:
9. évfolyam:
Szentivánszki Soma (9. C)
Osváth Barnabás (9. C)
Radnóti Réka (9. C)
Gerner Alexandra (9. C)
Pál Boróka (9. C)
Tanáruk: Simon Péter

A német nemzetiségi nyelv és irodalom OKTV-n
döntőbe jutott Vágány Adél- Felkészítő: Büki Adél, Hertrich Ágnes

OKTV-német nyelv II. kategória :
Vágány Adél (12.d) döntőbe jutott- Felkészítő: Büki Adél, Hertrich Ágnes
Székely Ágnes (11.d) döntőbe jutott – Felkészítő: Büki Adél, Dr. Sárkányné Lengyel Mária

A Német Nemzetiségi Gimnáziumok Országos Matematika Tesztversenyén
Szeteli Anna 11.d, 8. helyet ért el- felkészítő: Szauer Anita

Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny – alkalmazás kategória:
Poller András (10.c) a  2. fordulóba jutott- felkészítő: Tóthné Aschenbrenner Judit
Zsombó István (9/AJTP) a  2. fordulóba jutott – felkészítő: Szekeres Endre

A budapesti Mardi Gras versenyre a következő tanulók jutottak tovább:
Próza kategóriában:
Kósa Doroti (11.f)
Illés Dorottya – Rohrbacher Éva (9.f)
Aradi Hanga (12.f)
Ének kategóriában:
Zoric Szonja (9.f)
Till Gergő – Heindl Sára (11.f)

Az Implom Helyesírási Verseny országos fordulójába jutott:
Hoóz Blanka 12.b osztályos tanuló. Tanára: Varga Judit

Az OKTV 2. fordulójába jutottak -dráma
Aradi Hanga (12.f), felkészítő: Kőrösiné Vatai Éva, Bús Éva
Csikó Klára Lujza (13.f), Papp Roberta (13.f) -felkészítő: Bús Éva, Kőrösiné Vatai Éva,

Az OKTV 2. fordulójába jutott – német nyelv I. kategória
Bollér Krisztián (12.c) – felkészítő:Büki Adél

Az OKTV 2. fordulójába jutottak – német nyelv II. kategória
Székely Ágnes (11.d) – felkészítő: Büki Adél, Dr. Sárkányné Lengyel Mária
Vágány Adél (12.d) – felkészítő: Büki Adél, Hertrich Ágnes

Az OKTV 2. fordulójába jutottak – francia nyelv II. kategória
Angyal Fanni (12.f)- felkészítő: Zöldi Éva, Polohn Yvette
Büki Sára (13.f) -felkészítő: Zöldi Éva
Fischer Kristóf (13.f)-felkészítő: Zöldi ÉvaKővári Szonja (13.f)-felkészítő: Zöldi ÉvaPapp Roberta (13.f)-felkészítő: Zöldi Éva
Kiss Eszter (12.f)- felkészítő: Polohn Yvette

Csiszár Orsolya és Reitz Angéla 12.B osztályos tanulók a korábbi években elért versenyeredményeik alapján megnyerték az ELTE Eötvös Collegium pályázatát, így ingyenesen részt vehetnek egy egy hetes szakmai témájú táboron Budapesten. A táborba összesen 44 diákot hívtak meg az egész országból.

A versenyekre való felkészülésben nagyon sokat segítettek tanáraik.
Csiszár Orsolya mentor tanárai: magyar nyelv tantárgyból Tamás Csilla és Varga Judit.

Reitz Angéla mentor tanárai: fizikából Simon Péter, biológiából Dr. Nagy Mária és Németh Tamás.
Mindkettőjük pályázatát támogatta Varga Judit tanárnő. Köszönjük szépen a segítséget!

Az országos Aranytoll helyesírási versenyen 11. helyezett lett :
Lencz Olívia (9.a)- felkészítő: Lukics Gyöngyi; Varga Judit

Az országos “Szabadfogású Számítógép Versenyen”
a legjobb 10 közé jutott Vecsei Péter- felkészítő: Gombás Ildikó, Odrobina Tamás

Az OKTV 2. fordulójába jutott – matematika II. kat.
Fekete Panna (11.c) –  felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

Az OKTV 2. fordulójába jutott – biológia II. kat.
Bollér Krisztián (12.c) – felkészító tanára: Németh Tamás

Az OKTV második fordulójába jutottak angol nyelvből az alábbi tanulók:
Csiszár Orsolya (12. b) – felkészítő tanára Szende Sarolta
Németh András (12.d) – felkészítő tanára Dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne
Szokolai Máté (13.g) – felkészítő tanára Gombás Ildikó

Fizika OKTV 2. fordulóba jutott: I. kategória:
Fekete Panna (11. C) tanárai: Hegedüs János, Simon Péter

Az OKTV 2. fordulójába jutottak – angol nyelv I. kategória:
Csiszár Orsolya- (12.B)- felkészítő: Szende Sarolta
Németh András (12.D)- felkészítő: Dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne

MUKI BÁCSI (Mutatós sérleteke – rki Csinálhatja) FIZIKAVERSENY országos döntőjén:
Szentivánszki Soma (9. C) 1 . hely- tanára: Simon Péter

Az OKTV 2. fordulójába jutott – magyar irodalomból
Csikós Klára Lujza (12.f) Felkészítő: Bús Éva

KÖMAL A jelű (nehezebb) matematika feladatmegoldó pontverseny:
Szabó Attila – 7. hely- felkészítő: Kiss Zoltán

KÖMAL B jelű matematika feladatmegoldó pontverseny 10. évf.
Fekete Panna – 6. hely- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

KÖMAL B jelű matematika feladatmegoldó pontverseny 12. évf.:
Szabó Attila – 4. hely- felkészítő: Kiss Zoltán

KÖMAL C jelű matematika gyakorlatok verseny 9-10. évfolyam:
Fekete Panna – 1. hely- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

KÖMAL K jelű matematika gyakorlatok verseny 9. évfolyam:
Poller András- 47. hely- felkészítő: Kiss Zoltán

KÖMAL S jelű informatika gyakorlatok versenye 1-12. évfolyam:
Szabó Attila: 1. hely- felkészítő: Tóthé Aschenbrenner Judit

KÖMAL fizika mérési feladatok versenye 11-12. évfolyam
Szabó Attila- 1-2. hely- felkészítő: Simon Péter

KÖMAL fizika mérési feladatok pontverseny 11-12. évfolyam
Garami Anna- 12. és 42. hely- felkészítő: Simon Péter

KÖMAL fizika elméleti  feladatmegoldó pontverseny 10. évfolyam:
Fekete Panna- 5. hely- felkészítő: Hegedüs János, Simon Péter

KÖMAL fizika elméleti feladatok versenye11. évfolyam
Reitz Angéla- 6. hely- felkészítő: Simon Péter

KÖMAL fizika elméleti feladatok versenye 12. évfolyam:
Garami Anna- 20. hely- felkészítő: Simon Péter

KÖMAL fizika elméleti feladatok versenye 12. évfolyam:
Szabó Attila- 1. hely- felkészítő: Simon Péter

Az OKTV 2. fordulójába jutott –történelemből: Kovács Dorottya (12.b)
Felkészítő: Bárdi Judit

Az OKTV 2. fordulójába jutott – magyar nyelvből: Petrovits Roberto (11.b)
Felkészítő: Tamás Csilla, Varga Judit

Az országos 2013. évi Eötvös verseny 1. helyezettje: Szabó Attila 

Az “Édes Anyanyelvünk” Országos Nyelvhasználati Versenyen
Petrovits Roberto Az Anyanyelvápolók Szövetségének külön díját kapta
Felkészítő: Tamás Csilla

Francia két tannyelvü tagozatok Frankofon versenye (Szegedi egyetem – jogi kar)
2. hely
Angyal Fanni (12.f)
Kiss Eszter (12.f)
Csürke Léna (13.f)
Elter Gabriella (13.f)
Krassoy Kata (13.f)
Tomin Fanni (13.f)
Felkészítő: A franciás munkaközösség

Diákolimpia – triatlon “A” kategória (2013.) 6. korcsoport:
Horváth Hanna  12.C  első helyezést ért el