Megyei

A Zipernowsky Matematia Kupán elért eredmények:
9. évfolyam csapata: Szentiványzki Soma, Radnóti Réka, Osváth Barnabás, Zsombó István- második helyet ért el. – felkészítő: Kiss Zoltán, Bereczkiné Székely Erzsébet, Almási László
Szentivánszki Soma (9.c)- harmadik helyezés- felkészítő: Kiss Zoltán, Bereczkiné Székely Erzsébet
Zsombó István (9/AJTP)- dicséret- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Almási László
10. évfolyam csapata: Turi Sára, Poller András, Keszeg Kornél, Sibak Bence-csapat a harmadik helyet érte el- felkészítő: Kiss Zoltán, Szauer Anita
Turi Sára (10.c) második hely- felkészítő: Kiss Zoltán, Szauer Anita
Poller András (10.c) dicséret- felkészítő: Kiss Zoltán, Szauer Anita

A megyei RADNÓTI KUPán iskolánk leánycsapata az első helyet szerezte.
A csapat tagjai:
Müller Sophia 12.d
Pintér Lívia 12.d
Rapp Klaudia 13.g
Gulyás Lenke 11.b
Istokovics Laura 11.c
Schmidt Veronika 11.a
Böröcz Gréta 12.c
Szemmelrock Dóra 10.
Dancsó Regina 10.c
Kálóczi Henrietta 10.c
Domján Dorina 9.c
Felkészítő: Novák Katalin

Diákolimpia-leány labdarúgás: első, ezzel országos döntőbe jutott a következő csapat: Csötönyi Tímea, Hetyei Szandara, Majoros Csillag, Varga Eszter, Nyári Gitta, Schmidt Veronika, Kis-Tóth Rita, Mészáros Viktória, Ujházi Réka

Diákolimpia -tájfutás:
Balogh Emese (9.a)- második helyet szerzett

Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny Baranya megyi és Pécs városi fordulója
Aradi Hanga (12.f) 1., iskolánkat képviseli 2014. októberében az országos versenyen- felkészítő: Bús Éva
Petrovits Roberto (11.b) -különdíj – felkészítő: Tamás Csilla, Varga Judit

A megyei Kenguru Matematikaversenyen:
Fekete Panna első helyet ért el. Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán
Poller András második helyet ért el. Felkészítő: Kiss Zoltán
Aszalós Ádám  negyedik helyet ért el. Felkészítő: Kiss Zoltán
Reitz Angéla ötödik helyet ért el. Felkészítő: Kovács Ágnes
Béres Marcell  ötödik helyet ért el. Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
Radnóti Réka  hatodik helyet ért el. Felkészítő:Kiss Zoltán
Kalló Ferenc tizedik helyet ért el. Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
Schneider Dávid tizedik helyet ért el. Felkészítő: Kiss Zoltán

Fejér Lipót Megyei Matematikaverseny:
Fekete Panna- 1. helyezés-Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

A Zrínyi Ilona Matematikaversenyen elért eredmények:
9. évfolyam
Szentivánszky Soma (9.c) 7. hely-felkészítő: Kiss Zoltán
Osváth Barnabás (9.c) 14.  hely-felkészítő: Kiss Zoltán
10. évfolyam:
Poller András (10.c) 2.  hely-felkészítő: Kiss Zoltán
Keszeg Kornél(10.c)9.  hely-felkészítő: Kiss Zoltán
Schneider Dávid (10.c) 15. hely-felkészítő: Kiss Zoltán
11. évfolyam
Fekete Panna (11.c) 2., országos döntőbe jutott- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
Béres Marcell (11.c) 12. hely  – felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
12. évfolyam
Reitz Angéla (12.b) 4. hely – felkészítő: Kovács Ágnes
Gáspár Beáta (12.c) 14. hely- felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen:
Takács Martin- első helyezést ért el, az országos döntőbe jutott
Varga Viktória nyolcadik helyezést ér tel.
Mindketten a 9.C tanulói
Felkészítő: Gaál Tiborné

A megyei Kollégiumok Közti Helyesírási Versenyen:
Lencz Olívia első helyet ért el- felkészítő:  Lukics Gyöngyi- Varga Judit
Szondi Renáta harmadik helyet ért el- felkészítő:   Varga Judit
Kalmár Adrienn negyedik helyet ért el -felkészítő:   Varga Judit
Mindhárom tanuló a 9.a osztály diákja

A 2014. évi Párkányi László megyei Fizikaverseny egyéni eredményei:
3. hely: Fekete Panna (11. C) Tanárai: Hegedüs János, Simon Péter
4. hely: Reitz Angéla (12. B) Tanára: Simon Péter

A Savaria Történelmi Tantárgyi Versenyen
Juhász Bálint (11.e) második helyet ét el. Felkészítő:  Szabados Péter

A Lóczy Lajos Orszgos Középiskolai Tanulmányi Versenyen a második fordulóba jutott:
Biró Borbála, Pál Alexandra (9.c)
Bruszt Míra, Lencz Olivia (9.a)
Krizsány Kata, László, Barbara (9.b)
Kovács Dániel, Fodor Bálint (10.b)
Bárdosi Viktor, Szalay Gergely (10.c)
Felkészítő:Venczellák András

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen a megyei fordulóbajutott:
Takács Martin és Varga Viktória (9.c)
Felkészítő: Gaál Tiborné

A Savaria Történelmi Tantárgyi Versenyen:
Tuboly Emese (11.a) a megyei fordulóba jutott, felkészítő: Bárdi Judit
Juhász Bálint (11.e) a megyei fordulóba jutott, felkészítő: Szabados Péter

A Kis Fejér Lipót megyei matematika versenyen
3. helyezett      Turi Sára                       felkészítő: 10.C Kiss Zoltán
5. helyezett      Osváth Barnabás              felkészítő: 9. C Kiss Zoltán
6. helyezett      Szentivánszky Soma         felkészítő: 9. C Kiss Zoltán
13. helyezett      Zsombó István               felkészítő:  9. AJTP Bereczkiné Székely Erzsébet
18. helyezett      Szondi Renáta                felkészítő: 9. A Szauer Anita

Diákolimpia teremlabdarúgás: az iskola csapata második helyet szerzett

5-6. kcs. Csapattagok: Georgoui Nikosz, Hafner Bence, Majoros Kristóf, Nagy Máté, Nemes András, Németh Dávid, Pókos Máté, Szalai Szilárd, Szantner András, Valkovics Dávid
felkészítő edző: Balázs Péter

Az Keserüné Jászai Ilona Megyei Versmondó Verseny eredményei

Helyezettek:
1. Matyók Annamária (PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium)
2. Brannauer Anna (PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium)
3. Juhász Péter (PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium)
3. Aradi Hanga (Pécsi Leőwey Klára Gimnázium)
4. Kő Zsófia (Pécsi Leőwey Klára Gimnázium)

Külön díjban részesültek:

1. Drobina Norbert (Egressy Béni Művészeti Iskola)
2. Bagossy Rebeka (Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium
3. Basa Bella (Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium)


Baranya Secondary Schools’ English Language Poetry Recital Competition:

3. Kő Zsófia 12.A osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanára Májlingerné Erdősi Emese
dicséretben részesült: Kohl Réka 9/ajtp tanuló
felkészítő tanára: Gombás Ildikó