Iskolai

Az iskolai népdaléneklési versenyen született eredmények:
9. évfolyam
első: 9.d
második: 9.b
harmadik: 9/KNY

10. évfolyam
első: 10.c
második: 9/f
harmadik: 10.b


Leőweysta Ászok 2014

12.c
Farkas Noémi
Becker Noémi
Horváth Hanna

12.d
Takács Kitti
Elek Máté
Rumi Zsófia

13.f
Bendarzsevszij Sztaniszlav
Jakab Ádám
Peták Timót
Kovács Ingrid

13.g
Lukács Dorottya
Csikós Tamás

Leőwey díjasok 2014.

„A Leőwey legjobb matematikusa” cím: Reitz Angéla 12.b

Alkotói díjasok:
Irodalmi alkotói díj: Csike Zsófia 12.a
Alkotói díj film kategória:Vecsei Péter 11.e
Zenei alkotói díj:Bendarzsevszkij Sztaniszlav 13.f
Képzőművészeti díj fotó kategóriában: Elek Máté 12.d, Kovács Eszter 11.d
Képzőművészeti díj grafika kategóriában: Sterner Sára 11.c
Képzőművészeti díj szobrászat kategóriában:Szabó Dávid András 11.f

Előadói Leőwey-díjasok:
Versmondás kategória: Kő Zsófia 12.a
Prózamondás kategória: Pintér Lívia 12.
Hangszerszóló kategória:
Fehér Nikolett 13.a –  Pázmándi József 9. a (fuvola-klasszikus gitár duó)
Farkas Noémi 12.c, Farkas Fanni 9.b (zongora négy kezes)
Csikós Tamás 13.g (klasszikus gitár)

Sport díjasok
Horváth Hanna 12.c (duatlon 2. hely)
RG csapat: 1. hely:
Jakab Lívia 10.d,
Kerényi Réka 10.d,
Laklia Stella 12.e
László Flóra 10.d
Elter Gréta 10.b (basic aerobic 3. hely)

Oklevélben részesülnek:

Képzőművészet – fotó kategória: Wenhardt Dániel 11.d
Hangszerszóló kategória: Sztaracsek Lilla 9.c (zongora)
Könnyűzene ének kategória: Biró Borbála 9.c

Kazinczyról elnevezett “Szép Magyar Beszéd” versenyen:
Pintér Lívia (12.d) 1., megyei döntőbe jutott – felkészítő: Mihalik Zsolt
Bartó Nikolett (12.a) 2., megyei döntőbe jutott – felkészítő: Mihalik Zsolt
Andl-Beck Boróka(9.b) harmadik hely- felkészítő: Tamás Csilla
Fáy Bianka (11.b) negyedik hely- felkészítő: Tamás Csilla
Nyári Gitta (9.a) negyedik hely- felkészítő: Varga Judit
Németh Zsóka Sára (9.d) ötödik hely- felkészítő: Braun Mónika

A fizika háziverseny eredménye:
10. évfolyam:
1. Poller András (10. C)
2. Faludi Tamás (10. B)
2. Sibak Bence (10. C)
3. Magyar Balázs (10.C)

9. évfolyam (nem tagozat):
1. Zsombó István (AJTP)
2. Takács Martin (9. C)
3. Viszocsánszki Máté (9.B)

9. évfolyam (tagozat):
1. Szentivánszki Soma (9. C)
2. Osváth Barnabás (9. C)
3. Radnóti Réka (9. C)
4. Gerner Alexandra (9. C)

A Leőweysták Versmondóversenyén- felsősök csoportjában:
Kő Zsófia – 12.a – első helyezést ért el, így képviseli iskolánkat a megyei Keserüné Jászai Ilona Versmondó Versenyen
Felkészítő: Mihalik Zsolt

Orsós Tímea- 13.a- második helyezést ért el, így képviseli iskolánkat a megyei Keserüné Jászai Ilona Versmondó Versenyen
Felkészítő: Braun Mónika

Sike Márk – 9.a- harmadik helyezést ért el
Felkészítő: Varga Judit

A Leőweysták Versmondóversenyén – kilencedikesek évfolyamán
Andl-Beck Boróka 9.b- első helyet ért el.
Felkészítő: Tamás Csilla

Jakab Vivien – 9/KNY- második helyet ért el
felkészítő: Bús Éva

Kőhalmi Kamilla- 9/KNY- harmadik helyet ért el
felkészítő: Bús Éva

Strukel Arnold – 9/AJTP  negyedik helyet ért el
felkészítő: Mihalik Zsolt