Regionális

A Plume d’Or nemzetközi francia verseny regionális fordulóján a következő eredmények születtek:
1.Kővári Szonja 13. f (ő egy belgiumi utazást nyert)
3.Kiss Eszter 12. f
6. Angyal Fanni 12.f7.Szabó Dávid András 11.f
8. Rohrbacher Éva 9.f
Felkészítők: a tagozat tanárai

A Koch Valéria Német Nyelvű Vers- és Prózamondó Versenyen
9-10.
évfolyam:
Papp Stella (9.d) országos döntőbe jutott
Menyhért Miklós (9.d)  országos döntőbe jutott
Tillmann Flóra (11.d) 2., országos döntőbe jutott
Pintér Lívia (12.d) 3., országos döntőbe jutott
Vágány Adél (12.d) 4., országos döntőbe jutott
Schneidler Zsófia (11.d) 5., országos döntőbe jutott
Székely Ágnes (11.d) 6., országos döntőbe jutott
Felkészítő: Büki Adél

A Curie Kémiaversenyen:
Jenei Laura 6. helyet ért el
Paczona Boglárka 8. helyet ért el
Biró Borbála 11. helyet ért el
Mindhárman a 9.c osztály tanulói.
Felkészítő: Gaál Tiborné

A “Magyarország az én hazám” versenyen:
kilencedik helyet szerzett iskolánk egyik csapata. csapattagok: Hámor Bianka, Hoóz Blanka, Horváth Olivér
tizedik helyet ért el a 10.b osztály csapata. csapattagok: Nemesi Viktor, Kovács Dániel, Fodor Bálint
Felkészítő: Venczellák András
felkészítő: Venczellák András

A “Jugend debattiert international” német nyelvű vitaversenyen
Prisztács Tímea, Csonka Dorottya (10.d) a regionális döntőbe jutott. felkészítő: Dörnyeiné Szabó Krisztina, Várkonyiné Várhalmi Andrea

Budó Ágoston (Regionális) Fizikaverseny
1. díj: Szentivánszki Soma (9. C) tanára: Simon Péter
Dicséretet kapott:
Osváth Barnabás (9. C) tanára: Simon Péter
Fekete Panna (11. C) Tanárai: Hegedüs János, Simon Péter

A regionális Curie Kémiaversenyen:
Biró Borbála (9.c) a döntőbe jutott- felkészítő: Gaál Tiborné
Jenei Laura (9.c) a döntőbe jutott- felkészítő: Gaál Tiborné
Paczona Boglárka (9.c) a döntőbe jutott- felkészítő: Gaál Tiborné

A Megyék közötti matematikaversenyen (Baranya, Somogy, Tolna, Zala)
Fekete Panna 11.C osztályos tanuló első helyezett lett. Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

A mi Európánk versenyen első helyeztt lett és ezzel a döntőbe jutott csapat tagjai: Nagy Bíborka, Petrovits Roberto, Paksi Dániel
második helyezett  csapat tagjai: Lokodi Dávid, Herold Márton, Bánkúti Amanda
harmadik helyezett csapat tagjai: Safrankó Donát, Csikós Tamás, Vincze Balázs
Felkészítő: Fülöp László

Eredmények a Kodály Zoltán Gimnázium regionális spanyol nyelvi versenyén:

Desarrollo de temas / Társalgás és témakifejtés:
Második évfolyam:
Gurbó Csaba 11. e 1. helyezés – felkészítő:  Szabados Péter
Harmadik évfolyam:
Németh Zalán 12. e 1. helyezés- felkészítő:  Szabados Péter
Nagy Bíborka 11. b 2. helyezés- felkészítő:  Szabados Péter
Temes Alíz 11. c 3. helyezés- felkészítő:  Szabados Péter
Negyedik évfolyam:
Csikós Tamás 13. g 1. helyezés – felkészítő:  Szabados Péter és Antonio Domingo Lilón

Vocabulario /szókincs:
Első évfolyam
Illés Dorottya 9. f első helyezés – felkészítő:  Szabados Péter
Gerencsér Alexa Petra 9. f második helyezés – felkészítő:  Szabados Péter
Második évfolyam:
Figura Sára 10. b első helyezés – felkészítő:  Szabados Péter

Pastelitos / sütemény:
Legeredetibb sütemények 2. helyezés: Kovács Richárd / Orsós Csaba / Vass Péter / Zsigmond Dávid 9. a   Felkészítő tanár: Szabados Péter

A Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Csapatversenyen 11-12. évfolyam-
első helyezést ért el iskolánk csapata: Csapatagok: Csiszár Orsolya, Hoóz Blanka, Vidák Dorottya, Németh Bettina- felkészítő: Szende Sarolta

A Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Versenyen – rövidfilm kategóriában
első helyezést ért el: Németh Bettina – felkészítő: Szende Sarolta

A Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny – műfordítás kategóriában 12. évfolyam
első helyezést ért el: Németh Bettina – felkészítő: Szende Sarolta

A Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Versenyen-műfordítás kategóriában  11. évfolyamon második helyet ért el: Ágoston Tamás – felkészítő: Szende Sarolta

A Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Versenyen – kreatív írás, vers kategóriában
első helyezést ért el: Hausmann Kitti – felkészítő: Szende Sarolta

A Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Versenyen – kreatív írás, vers kategóriában
második helyet ért el: Szalai Szilárd – felkészítő: Szende Sarolta

A Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Versenyen – kreatív írás, elbeszélés kategóriában
második helyet ért el: Vidák Dorottya – felkészítő: Szende Sarolta

A Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Versenyen-fotó kategóriában
első helyet ért el: Sólyom Melinda

Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny – legízletesebb Latin-Amerika ihletésű sütemény:
első helyezés: Béres Marcell, Varga Zsolt

Regionális Olasz Nyelvi Verseny – élőbeszéd kategória 9-10. évf.

Sándor Barbara – második hely- felkészítő: Mayerné Németh Krisztina
Hubai Karola- dicséret- felkészítő: Mayerné Németh Krisztina

Regionális Olasz Nyelvi Verseny – élőbeszéd kategória 11. évf.
Angyal Fanni – harmadik hely-felkészítő: Mayerné Németh Krisztina

Regionális Olasz Nyelvi Verseny – versmondás kategória
Kalányos Nikolett- második hely –  felkészítő: Pappné Mádai Gabriella
Kovács Gabriella- dicséret-  felkészítő: Pappné Mádai Gabriella