Megyei

Zipernowsky Matematia Kupa Iskolánk csapata 1. helyet szerzett, elnyerte egy évre a Zipernovszky Kupát

Zipernowsky Matematia Kupa  9. évf.
Páhoki Tamás  9.c  osztályos tanuló 1. helyet ért el. felkészítő: Kovács Ágnes
Zsombó István  9.a osztályos tanuló  2. helyet ért el.  felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
Fekete Balázs  9.c osztályos tanuló dicséretben részesült felkészítő: Kovács Ágnes                 Kovács Patrik  9.c  osztályos tanuló dicséretben részesült felkészítő:                                 Kovács Ágnes
A 9. évfolyam csapata 1. helyet szerzett

Zipernowsky Matematia Kupa 10. évf.
Szentivánszki Soma 10.c osztályos tanuló 3. helyet ért el. felkészítő: Kiss Zoltán                     Osváth Barnabás 10.c osztályos tanuló dicséretben részesült. felkészítő: Kiss Zoltán               csapattagok voltak még. Radnóti Réka, Gerner Alexandra   10.c osztályos tanuló                      felkészítő: Kiss Zoltán                                                                                                                             A 10. évfolyam csapata 2. helyet szerzett

Az Édes anyanyelvünk verseny megyei fordulóján született eredmények:
1. Andl-Beck Boróka (10.b)
2. Bíró László (10.b)
4. Bíró Borbála (10.c)
4.. Gajnok Anabella (9.f)

megyei Kenguru Matematikaverseny      

Fekete Panna (12.c) 11. hely; Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán
Vucseta Luca (9.c)  11.hely; Felkészítő: Kiss Zoltán
Páhoki Tamás (9.c)  3.hely; Felkészítő: Kovács Ágnes, Kiss Zoltán
Kovács Patrik (9.c)  4.hely; Felkészítő: Kovács Ágnes
Szentivánszki Soma (10.c)  9. hely; Felkészítő: Kiss Zoltán
Osváth Barnabás (10.c) 12.hely; Felkészítő: Kiss Zoltán
Poller András (11.c) 13.hely; Felkészítő: Kiss Zoltán
Bogdán Gergely (12.c) 7.hely; Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
Károlyi Dávid (12.c) 11.hely; Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet
Fekete Balázs (9.c) 13.hely; Felkészítő: Kovács Ágnes, Kiss Zoltán
Streit Andor (12.c) 15.hely; Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet

Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” Verseny:
Kő Zsófia (13.a) 1. helyet ért el, és az országos döntőbe jutott
felkészítő: Mihalik Zsolt
Fáy Bianka (12.b) 3. helyet ért el.
felkészítő: Tamás Csilla

A Savaria Történelmi Tantárgyi Versenyen:
Krizsány Kata 10.b osztályos tanuló 4. helyet ért el
Felkészítő: Fülöp László
Jenei Laura 10.c osztályos tanuló 5. helyet ért el
Felkészítő: Vörös István
Rubinszky Nikolett 10.b osztályos tanuló 7. helyet ért el
Felkészítő: Fülöp László

Zrinyi Ilona Matematikaverseny
9. évfolyam csapata: Páhoki Tamás, Fekete Balázs, Kovács Patrik 1. helyezet
Kovács Ágnes, Kiss Zoltán

9. évfolyam egyéni:
Páhoki Tamás 9.c 1.hely, országos döntőbe jutott
felkészítők: Kovács Ágnes, Kiss Zoltán
Fekete Balázs 9.c 2. hely
Kovács Ágnes, Kiss Zoltán
Kovács Patrik 9.c  4. hely
felkészítő: Kovács Ágnes

11.évfolyam
Poller András 11.c  4. hely
felkészítő: Kiss Zoltán

12.évfolyam
Fekete Panna 12.c  1. hely, országos döntőbe jutott
felkészítők: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán
Béres Marcell 12.c  4. hely
felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet

Régen volt? Hogy is volt? – országos történelmi vetélkedő megyei fordulója

Jakab Vivien, Molnár Patrícia, Gyöngyösi Eszter 9.f
2. hely
felkészítő: Radványi Krisztina

Gerner Alexandra, Halmos Nikolett, Makkai Enikő  10.c
3.  hely
felkészítő: Vörös István

Kecskés Kata, Pirisi Julianna, Várady Balázs 10.f, 10.f, 12.f
6.hely
felkészítő: Radványi Krisztina

Udvari Fruzsina, Kecskés Bálint, Nyilas Ferenc 12.f
7. hely
felkészítő: Radványi Krisztina

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen megyei fordulóba jutott
Zsombó István 9.a- felkészítő: Dr. Heblingné Takács Dóra, Szerémy Katalin
Horváth Mátyás 9.c – felkészítő: Dr. Nagy Mária
Takács Martin 10.c- felkészítő: Dr. Heblingné Takács Dóra
Szatnik Gergő10.c – felkészítő: Dr. Heblingné Takács Dóra
Kolontári Péter 9.c- felkészítő: Dr. Nagy Mária
Kovács Patrik 9.c- felkészítő: Dr. Nagy Mária

Curie Országos Kémiaverseny megyei forduló
Biró Borbála 10.c  a 2. fordulóba jutott
Felkészítő: Dr. Heblingné Takács Dóra

A megyei Könnyűzenei Énekversenyen a Pécsi Kodály Zoltán Gimnáziumban
Csirke Andrea 11.c osztályos tanuló ezüst minősítést kapott.
felkészítő: Horváth Krisztián

A Lóczy Lajos Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen
Medgyesi Mariann 9.c osztályos tanuló a megyei fordulóba jutott
Lencz Olivia 10.a osztályos tanuló amegyei fordulóba jutott
Bruszt Míra 10.a osztályos tanuló a megyei fordulóba jutott
felkészítő: Venczellák András

Párkányi László megyei Fizikaverseny:
1. hely: Fekete Panna (12. C), tanárai:  Simon Péter, Hegedüs János,

Megyei – Diákolimpia – röplabda-VI. Kcs.: Grassy Dóra, Turi Sára, Kanizsai-Tóth Luca, Fekete Annamária, Kiss Dorottya, Muzsek Míra, Aradi Petra, Papp Viola, Kovács Georgina, Uhrin Kriszina, Tóth Enikő, Sztaracsek Lilla- (12.e, 11.c, 11.c, 11.b, 11.b, 13.e, 13.e, 13.e, 9.b, 9.f, 10.c, 10.c) 3. helyet ért el a csapat.
Felkészítő: Vásárhelyi Gábor

A Keserü Jánosné Jászai Ilona Versmondóversenyen
Kő Zsófia (13.a) 2. helyet ért el
Felkészítő: Mihalik Zsolt
A Keserü Jánosné Jászai Ilona Versmondóversenyen
Andl-Beck Boróka  (10.b)  5. helyet ért el
Felkészítő: Tamás Csilla

A Keserü Jánosné Jászai Ilona Versmondóversenyen
Bogdán Erika (13.a) 5. helyet ért el
Felkészítő: Mihalik Zsolt