Regionális

Az Eötvös József Országos Középiskolai Szónokversenyen:
Andl-Beck Boróka 10.b osztályos tanuló országos döntőbe jutott. felkészítő: Tamás Csilla

Irány Arad! – tanulmányi verseny   
csapattagok: Bujdosó Bertalan, Kaiser Konrád, Viszocsánszki Máté  (10.b)  1.hely, négy napos út Aradra
Hoóz Nóra, Gazdig Bianka, Hadnagy Viktória  (10.b) 2. hely
felkészítő: Fülöp László

Koch Valéria Német Nyelvű Vers- és Prózamondó verseny
9-10. évfolyam
Németh Zsóka (10.d) 6. hely, országos döntőbe jutott
Felkészítő: Gerendásné Szabados Timea, Patarticsné Bognár Katalin                                       Kovacsics Eszter (10.d) 7.hely, országos döntőbe jutott
Felkészítő: Gerendásné Szabados Timea, Patarticsné Bognár Katalin                                         Németh Gréta (10.d) 8.hely, országos döntőbe jutott
Felkészítő: Gerendásné Szabados Timea, Patarticsné Bognár Katalin                                         11-12. évfolyam
Krum Bianka (11.d) 3.hely, országos döntőbe jutott
Felkészítő:Kóczián-Méder Lilla

A Jedlik Ányos Fizikaverseny regionális fordulóján:
10. évfolyam:
1. hely: Szentivánszki Soma (10.C)
9. évfolyam:
3. hely: Fekete Balázs, Kolontári Péter, Páhoki Tamás (9.C)
Eredményük alapján mindannyian az országos döntőbe jutottak. Tanáruk: Simon Péter

Az  “Irány Arad!” – tanulmányi versenyen  a Bujdosó Bertalan, Kaiser Konrád, Viszocsánszki Máté alkotta csapat első helyet ért el. A diákok a 10.b osztály tanulói;
Felkészítő:Fülöp László

Az “Irány Arad!” – tanulmányi versenyen a Hoóz Nóra, Gazdig Bianka, Hadnagy Viktória alkotta csapat második helyet ért el. A diákok a 10.b osztály tanulói;
Felkészítő:Fülöp László

A Bolyai Matematikai Csapatversenyen a 9. évfolyam csapatának tagjai: Fekete Balázs, Páhoki Tamás, Vucsera Luca, Zsombó István; (9.c, 9.c. 9.c, 9.a); 2. helyet szereztek, ezzel az országos döntőbe jutottak
Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kovács Ágnes, Kiss Zoltán;

A Bolyai Matematikai Csapatversenyen a 12. évfolyam csapatának tagjai: Fekete Panna, Béres Marcell, Károlyi Dávid, Streit Andor; 12.c;  1. helyet szereztek, ezzel az országos döntőbe jutottak
Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kovács Ágnes, Kiss Zoltán

Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny
legízletesebb Latin-Amerika ihletésű sütemény: Béres Marcell, Illés Dorka  (12.c)        Felkészítő: Szende Sarolta
versírás: Hausmann Kitti  2. hely  (12.b)
Felkészítő: Szende Sarolta                                                                                                                képregény: Kriván Anita 1. hely (9.b)
Felkészítő: Szende Sarolta                                                                                                                       -szókincs 9. évfolyam: Jermendi Anna  1.  hely (9.b)
Felkészítő: Szende Sarolta                                                                                                               szókincs 9. évfolyam: Hetesi Dorina  3. hely  (9.b)
Felkészítő: Szende Sarolta                                                                                                               szókincs 9. évfolyam: Nagy Tamara  2. hely (9.a)
Felkészítő: Szabados Péter                                                                                                               szókincs 10. évfolyam: Rohrbacher Éva 2.hely (10.f)
Felkészítő: Szabados Péter                                                                                                              szókincs 11. évfolyam: Figura Sára 1.hely (11.b)
Felkészítő: Szabados Péter                                                                                                                      szókincs 11. évfolyam: Kolontári Éva  2.hely (11.b)                                             Felkészítő:Szabados Péter                                                                                                               szókincs 11. évfolyam: Sinkovics Bendegúz   3. hely (11.b)
Felkészítő:Szabados Péter
társalgás 10. évfolyam: Kecskés Kata  1. hely (10.f)
Felkészítő:Szabados Péter
társalgás 10. évfolyam: Illés Dorottya 2.hely  (10.f)
Felkészítő: Szabados Péter
társalgás 10. évfolyam: Rohrbacher Éva 3. hely  (10.f)
Felkészítő: Szabados Péter
társalgás 11. évfolyam: Kéri Kornél  1.hely  (11.b)
Felkészítő: Szabados Péter
társalgás 11. évfolyam: Gurbó Csaba 3.hely  (12.e)
Felkészítő: Szabados Péter
civilizációs csapatverseny 10. évf.
csapattagok: Lencz Olívia, Újházy Réka, Hegedüs Bianka, Al Saidi Sara  1. hely                       Felkészítő: Szende Sarolta
civilizációs csapatverseny 12. évf.
Ágoston Tamás, Horváth Alida, Hausmann Kitti, Balogh Márk  2. hely                                       Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 10. évfolyam: Lencz Olivia (10.a)   1.hely
Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 10. évfolyam: Al Saidi Sara (10.c)    3.hely
Felkészítő: Szende Sarolta

– legízletesebb Latin-Amerika ihletésű sütemény         Vass Péter, Orsós Csaba, Kovács Richárd, Zsigmond Dávid       10.a                                      1.                Szabados Péter

-civilizációs csapatverseny, 9-10. évfolyam                csapattagok: Pirisi Julianna, Szabó Réka, Orbán Gitta, Vass Péter                                            10.f, 10.f, 10.c, 10.a            2.                  Szabados Péter

-civilizációs csapatverseny 11-12. évfolyam                csapattagok: Aradi Petra, Aszalós Ádám, Odenwald Zsófia, Muzsek Míra                                  13.e            1.                     Szabados Péter

-fordítás 12. évfolyam     Vertényi Virág                     12.b                  1.                                                Szabados Péter

-fotó kategória                Sólyom Melinda                  1. és 2. hely                  10.a                                             Szende Sarolta

Olasz Nyelvi Verseny – élőbeszéd kategória 9-10. évf.                  Springer Barnabás                  9/Kny                                           1.                                          Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– élőbeszéd kategória 11. évf.  Sándor Barbara                   11.b                  1.                                                Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– élőbeszéd kategória 11. évf.  Hábel Dóra  12.f                  3.                  Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– élőbeszéd kategória 11. évf.  Niklai Zsófia                       12.f                  3.                                                Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– élőbeszéd kategória 11. évf.  Dobos Dániel                     13.e                  2.                                                Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– versmondás kategória            Kovács Gabriella                 11.b                  1.                                                Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– művészeti kategória               Sárics Sarolta                     9.f                  1.                                                Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– műveltségi kategória                                 12.f osztályos olaszosok                  2.                                                Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– műveltségi kategória                                 12.e-11.c osztályos olaszosok                  dicséret                                       Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– csoportos ének                                        9.f osztályos oéaszosok                  3.                                                Mayerné Németh Krisztina, Pappné Mádai Gabriella

– csoportos ének                      Pázmándi József                10.a                  dicséret zenei kíséretért