Megyei

A Literatura – kollégiumok közötti irodalmi versenyen:
Bruszt Míra 11.a 1.helyezést ért el. Felkészítő: Varga Judit
Kovács Kata 11.a 2. helyezést ért el. Felkészítő:  Varga Judit
Kereki Ramóna 11.a 4. helyezést ért el. Felkészítő: Varga Judit

A Zipernowsky megyei matematika versenyen
1.helyezett Páhoki Tamás 10.c – felkészítő: Kovács Ágnes és Porkoláb Tamás
3.helyezett Zsombó István 10.a – felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet

Dicséretben részesül:
Fekete Balázs 10.c – felkészítő: Kovács Ágnes és Porkoláb Tamás
Kovács Patrik 10.c – felkészítő: Kovács Ágnes és Porkoláb Tamás

A 9. évfolyamos csapat tagjai:
Baranyai András 9.c – felkészítő: Kovács Ágnes és Porkoláb Tamás
Rigó Eszter 9.c – felkészítő: Kovács Ágnes és Porkoláb Tamás
Szeteli Ádám 9.c – felkészítő: Kovács Ágnes és Porkoláb Tamás
Gulyás Gergő  9.c – felkészítő: Kovács Ágnes és Porkoláb Tamás

A 10. évf.-os csapatunk első helyezett lett.
Gimnáziumunk csapata 2. helyezett lett

Diákolimpia – labdarúgás – lányok:
Ujházy Réka, Sólyom Melinda, Mészáros Viktória, Varga Eszter, Hetyei Szandra, Gajnok Liliána, Gajnok Annabella, Bartalovics Bea, Hegedüs Bianka, Nyári Gitta 2. helyet ért el.
Tréner: Balázs Péter

A Kenguru Matematikaversenyen

Páhoki Tamás 10.c osztályos tanuló1. helyet ért el, országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Kovács Ágnes, Porkoláb Tamás
Vucseta Luca 10.c osztályos tanuló 4. helyet ért el.
Felkészítő: Kiss Zoltán
Kovács Patrik 10.c osztályos tanuló 6. helyet ért el.
Felkészítő: Kovács Ágnes, Porkoláb Tamás
Baranyai András 9.c osztályos tanuló 8. helyet ért el.
Felkészítő: Kovács Ágnes, Porkoláb Tamás
Gajnok Annabella 10.f osztályos tanuló 10. helyet ért el.
Felkészítő: Buzás Boglárka
Fekete Balázs 10.c  osztályos tanuló
Felkészítő: Kovács Ágnes, Porkoláb Tamás
Poller András 12.c osztályos tanuló 13. helyet ért el.
Felkészítő: Kiss Zoltán
Schneider Dávid 12.c osztályos tanuló 16. helyet ért el.
Felkészítő: Kiss Zoltán

A Kollégiumok Közti Anyanyelvi és Helyesírási Versenyen:
Lencz Olivia 11.a osztályos tanuló 2. helyet ért el.
Felkészítő: Varga Judit
Szondi Renáta  11.a osztályos tanuló 2. helyet ért el.
Felkészítő: Varga Judit
Bogda Viktória 10.a osztályos tanuló  3. helyet ért el.
Felkészítő: Tamás Csilla

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen
I/b kategória: Botor Bálint Sólyom 9.c osztályos tanuló 4. helyet ért el.
Felkészítő: Dr. Petz Andrea
II./a kategória: Kolontári Péter 10.c osztályos tanuló 2. helyet ért el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária
II/a kategória: Kaufmann Ákos 10.c osztályos tanuló 3. helyet ért el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária
II/a kategória: Kovács Patrik 10.c osztályos tanuló 4. helyet ért el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária
II/b kategória: Vucseta Luca 10.c osztályos tanuló 2. helyet ért el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária
II/b kategória: Szücs Gergő 10.c osztályos tanuló 4. helyet ért el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária
II/b kategória: Horváth Mátyás 10.c osztályos tanuló 5. helyet ért el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária

A Kazinczyról elnevezett Szép Magyar Beszéd Versenyen:
Hoóz Nóra  11.b osztályos tanuló 1. helyet ért el, országos döntőbe jutott
Felkészítő: Varga Judit
Zoric Szonja 11.f osztályos tanuló oklevelt kapott
Felkészítő:Bús Éva
Balogh Csilla 10.c osztályos tanuló oklevelt kapott
Felkészítő: Braun Mónika

A Savaria Történelmi Tantárgyi Versenyen
Beöthe Anna 9.b osztályos tanuló 4. helyet ért el.
Felkészítő: Bárdi Judit
Radnóti Hanna 9.d osztályos tanuló 5. helyet ért el.
Felkészítő: Dr. Tollerné Szolga Szilvia
Róka Csenge 9.b osztályos tanuló 6. helyet ért el.
Felkészítő: Bárdi Judit
Kovács Georgina 10. osztályos tanuló 5. helyet ért el.
Felkészítő: Bárdi Judit

Diákolimpia – röplabda – leány amatőr:
A Kovács Georgina, Uhrin Krisztina, Tolnay Dorina, Tóth Enikő, Sztaracsek Lilla, Kis-Pál Nikolett, Fekete Annamária, Őri Panna, Tuli Enikő, Badric Tessza, Dózsa-Juhász Olívia, Béres Dóra alkota csapat a 3. helyet érte el.
Felkészítő: Vásárhelyi Gábor

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen:
Bótor Bálint Sólyom 9.c megyei fordulóba jutott. Felkészítő: Petz Andrea
Kolontári Péter 10.c megyei fordulóba jutott. Felkészítő:  Dr. Nagy Mária
Kovács Patrik 10.c megyei fordulóba jutott. Felkészítő:  Dr. Nagy Mária
Kaufmann Ákos 10.c megyei fordulóba jutott. Felkészítő:  Dr. Nagy Mária
Horváth Mátyás 10.c megyei fordulóba jutott. Felkészítő:  Dr. Nagy Mária
Szűcs Gergő 10.c megyei fordulóba jutott. Felkészítő:  Dr. Nagy Mária
Vucseta Luca 10.c megyei fordulóba jutott. Felkészítő:  Dr. Nagy Mária

Diákolimpia – röplabda – fiú  
Karl János, Szépe Ádám, Vass Péter, Orsós Csaba, Nikolic Dalibor, Hoffer Ervin, Hochrein Bálint, Tóth Ádám  alkotta csapat 1. helyet ért el, ezzel az országos döntőbe jutottak.
tréner: Vásárhelyi Gábor

A megyei Párkányi László Fizikaverseny a Leőwey 11. évfolyamos csapata 1. helyet ért el. Csapattagok: Osváth Barnabás, Szentiványzki Soma, Gerner Alexandra, Radnóti Réka, Takács Martin, Herdey Márton 11.c .
Felkészítő: Simon Péter
egyéniben:
Osváth Barnabás 11.c 1. hely
Szentivánszki Soma 11.c 2. hely
Gerner Alexandra 11.c 6. hely
Felkészítő: Simon Péter

A megyei Implom József Helyesírási Versenyen
Bogda Viktória 10.a osztályos tanuló 1. helyet ért el. Felkészítő:  Tamás Csilla, Mihalik Zsolt
Lencz Olivia 11.a osztályos tanuló  4. helyet ért el. Felkészítő:Varga Judit

Megyei Nyelvhasználati Verseny a PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnáziumban:
11. évfolyamon: And-Beck Boróka 11.b osztályos tanuló 1. helyet ért el. Felkészítő:  Varga Judit, Tamás Csilla
10. évfolyamon: Gajnok Annabella 10.f osztályos tanuló 2. helyet ért el. Felkészítő: Bús Éva
9. évfolyamon: Tóth Ottó 9.c osztályos tanuló 3. helyet ért el. Felkészítő: Lukics Gyöngyi
11. évf.: Lencz Olivia 11.a osztályos tanuló 7. helyet ért el. Felkészítő: Varga Judit

Megyei-Diákolimpia – teremlabdarúgás-V-VI. korcsoport – negyedik hely – csapattagok: Benke Márk, Magyar Balázs, Bibók Bertold, Valkovics Dávid, Hoffer Ervin, Vass Péter, Manusatis Dimitrios, Hornyák Erik
Felkészítő tréner: Balázs Péter

Diákolimpia – röplabda leány V-VI. korcsoport– 1. hely, a megyei négyes döntőbe jutottak    Csapattagok: Tuli Enikő, Uhrin Krisztina, Sztaracsek Lilla, Tóth Enikő, Kovács Georgina, Turi Sára, Fekete Annaária, Kiss Dorottya, Béres Dóra, Pál Alexandra, Lajos Eszter                Tréner: Vásárhelyi Gábor

Diákolimpia – röplabda, négyes döntő- 2. hely
Csapattagok. Tuli Enikő, Uhrin Krisztina, Sztaracsek Lilla, Tóth Enikő, Kovács Georgina, Turi Sára, Fekete Annamária, Kiss Dorottya, Béres Dóra, Pál Alexandra, Lajos Eszter           Tréner:  Vásárhelyi Gábor

Az iskolai sportkörök számára megrendezett atlétikai versenyen: 
400 m-es síkfutás kategóriában Orsós Roland   9/AJTP osztályos tanuló 1.helyet ért el         800 m-es síkfutás kategóriában Bozányi Dénes 9/AJTP osztályos tanuló 3.helyet ért el       1000 m-es síkfutás kategóriában Kis Martin 9.b osztályos tanuló 3.helyet ért el                   400 m-es síkfutás kategóriában Kis Martin 9.b osztályos tanuló 2. helyet ért el                   800 m-es síkfutás  kategóriában Bévárdi Zsófia 9.d osztályos tanuló 1.helyet ért el                 400 m-es síkfutás  kategóriában Bévárdi Zsófia 9.d osztályos tanuló 2. helyet ért el               100 m-es síkfutás kategóriában Layton Szandra 9.f  osztályos tanuló 3.helyet ért el             100 m-es síkfutás  kategóriában Németh Viktória 10.b osztályos tanuló 4. helyet ért el           távolugrás kategóriában Németh Viktória 10.b osztályos tanuló 2.helyet ért el
100 m-es síkfutás kategóriában Al Banna Nibal 9.c osztályos tanuló 2.helyet ért el                 gerelyhajítás  kategóriában Al Banna Nibal 9.c osztályos tanuló 1.helyet ért el                     súlylökés kategóriában Csirke Andrea 12.c osztályos tanuló 1. helyet ért el
A felkészítő tréner minden esetben Vásárhelyi Gábor tanár úr volt

Az Angol Nyelvű Versmondó Versenyen-  a Brit Napok keretében

Pál Boróka 11.c osztályos tanuló 1. helyet ért el. Felkészítő: Gombás Ildikó
Kohl Réka 10.a osztályos tanuló 2. helyet ért el. Felkészítő:Gombás Ildikó
Fekete Norina 9.b osztályos tanuló 3. helyet ért el. Felkészítő:Szende Sarolta