Városi

Városi Ki mit tud?
Hangszerszóló kategória:
Papp Krisztina (fuvola) 10.a osztályos tanuló 1.helyet ért el, a regionális fordulóba jutott
Tánc kategória: Horváth Nóra, Keszthelyi Gabriella, Nagy Tamara, Tóth Péter Gergő, Czimmermann Benjamin, Dima Réka 1. helyet ért el, a regionális fordulóba jutott. Felkészítő:  Galber Attila, Béresné Tímár Andrea

A Plume d’Or – Aranytoll Író versenyen:
Mihácsi Réka 10.f  osztályos tanuló 1. helyet ért el.
Felkészítő:Taubert Mariann
Illés Dorottya 11.f osztályos tanuló 2. helyet ért el.
Felkészítő: Zöldi Éva
Gajnok Annabella 10.f osztályos tanuló 3. helyet ért el.
Felkészítő:Taubert Mariann
Rohrbacher Éva 11.f osztályos tanuló 4. helyet ért el.
Felkészítő: Zöldi Éva
Zoric Szonja 11.f osztályos tanuló 10. helyet ért el.
Felkészítő: Zöldi Éva
Szabó Fanni 11.f osztályos tanuló 12. helyet ért el.
Felkészítő: Zöldi Éva
Keresztesi Borbála 9.f osztályos tanuló 13. helyet ért el.
Felkészítő: Zöldi Éva
Orsós Gábor 10.f osztályos tanuló 14.helyet ért el.
Felkészítő: Taubert Mariann

Az „ÉDES ANYANYELVÜNK” ORSZÁGOS NYELVHASZNÁLATI VERSENY BARANYA MEGYEI ÉS PÉCS VÁROSI FORDULÓJÁN:
1. helyezett: TÓTH SZILÁRD
Felkészítő tanára: Lukics Gyöngyi
2. helyezett: FEKETE NORINA
Felkészítő tanára: Tamás Csilla

Röplabda Emléktorna
Leőweysta fiúk csapata: Vass Péter, Orsós Csaba, Nikolic Daribor, Zsigmond Dávid, Hoffer Evelin, Karl János, Szépe Ádám, Hochrein Bálint  3. hely .
Edző: Vásárhelyi Gábor
Leőwey “A” csapat: Tóth Enikő, Sztaracsek Lilla, Lajos Eszter, Uhrin Krisztina, Tolnay Dorina, Kovács Gina, Tuli Enikő, Badric Tessza  3.
Edző:Vásárhelyi Gábor
Leőwey “B” csapat: Turi Sára, Fekete Annamária, Kiss Dorottya, Dózsa-Juhász Olívia, Kis-Pál Nikolett, György Fanni  4.
Edző:Vásárhelyi Gábor

A PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium Újlatin nyelvek szép kiejtési versenyén:
olasz nyelv Springer Barnabás 9.f 1. hely.
Felkészítő: Pappné Mádai Gabriella
spanyol nyelv Rohrbacher Éva 11.f különdíj.
Felkészítő: Szabados Péter

Mikulás Kupa – teremlabdarúgás -fiúk – második helyezés
csapattagok: Benke Márk, Magyar Balázs, Bíbók Bertold, Albert Ádám, Valkovics Dávid, Hoffer Ervin, Kása Kolos, Herbert Flávió, Hornyák Erik, Szekszárdi Gergő                   Tréner: Balázs Péter

A Radnóti Kupa – leány röplabdabajnokságon iskolánk csapata első helyet szerzett. Csapattagok: Tuli Enikő (9.f), Uhrin Krisztina (10.f) , Kovács Georgina (10.b), Kis-Pál Nikolett (10.c), György Fanni (10.c), Tóth Enikő (11.c) , Sztaracsek Lilla (11.c), Lajos Eszter (11.c), Dózsa Juhász Olivia (11.b), Fekete Annamária (12.b), Turi Sára (12.c)
Uhrin Krisztinát a torna legjobb játékosává választották
Tréner: Vásárhelyi Gábor

Diákolimpia – torna  
csapattagok: Bogner Luca és Toller Kata 3. helyet ért el