Országos

Egy aljas kor aljas titkai!” országos múltfeltáró pályázaton Komjáti Dávid 9. a osztályos tanuló a kategóriájában országos 2. lett. A több szatyornyi ajándék mellett Kövér Lászlótól, az országgyűlés elnökétől 100.000 Ft-is kapott.
felkészítő: Fülöp László

I. világháborús emlékverseny:
csapattagok: Jónás Dóra, Krizsány Kata, Kovács Kata  Csenge döntőbe jutottak, melynek időpontja: 2016. 06. 21.
a második csapat tagjai: Bujdosó Bertalan, Hochrein Bálint, Kaiser Konrád
Felkészítő:Fülöp László

Vermes Miklós Országos Fizikaverseny
Hőtan kategória: 1. helyezett: Szentivánszki Soma (11.C)
Mechanika kategória: 1. helyezett: Páhoki Tamás (10.C)
Tanáruk: Simon Péter

Az országos Arany János Művészeti Fesztiválon
néptánc kategória: Pécsi Leőwey Klára Gimnázium és a Hajnóczy József Kollégium néptánc csoportja, 9.a   bronz minősítés

színjátszás kategória: Pécsi Leőwey Klára Gimnázium és a Hajnóczy József Kollégium néptánc csoportja, 9.a   különdíj (kreatív térhasználatért)

A Szőkefalvi Nagy Gyula Matematika Emlékversenyen:
Fekete Balázs 10.c osztályos tanuló a 3. helyet érte el.
Felkészítő: Kovács Ágnes, Porkoláb Tamás

Nagy Tamara 10.a osztályos tanuló a HEBE országos levelezős versenyen 17. helyezett lett.

AJTP tanulók X. Világvándor Találkozója
– Táncoló Európa csapattagok: Horváth Nóra, Keszthelyi Gabriella, Nagy Tamara, Tóth Péter Gergő, Czimmermann Benjamin, Dima Réka 8. helyet ért el
Felkészítő: Gálber Attila, Béresné Tímár Andrea,

Az AJTP iskolák “mentors.hu” digitális nyelvi versenyén:
Lencz Olívia 11.a osztályos tanuló a 2. helyet ért el. Felkészítők: Cserháti Balázs, Májlingerné Erdősi EmeseBogdán Patrik 9/AJTP osztályos tanuló a 18. helyet ért el. Felkészítők:  Istvánné Roll Eszter, Béresné Tímár Andrea

Koch Valéria Német Nyelvű Versmondó Verseny:

9-10. évfolyam
Farádi -Szabó Martina 9.d 4. Felkészítő: Dr. Sárkányné Lengyel Mária
Eisemann Bonita 9.d 6. Felkészítő: Dr. Sárkányné Lengyel Mária
11-12. évfolyam:
Németh Zsóka Sára 11.d 6. Felkészítő: Gerendásné Szabados Timea

A Francia Két Tanítási Nyelvű Gimnáziumok Nyelvi Versenyén:
Negyedik helyet ért el iskolánk csapata. Csapattagok: Szép Enikő, Le Viola Mai-Lien, Gajnok Liliána, Kőrösi Áron a 9/Kny osztály tanulói.
Felkészítő: Mayerné Németh Krisztina

Az országos Arany Dániel Matematikaversenyen
Zsombó István 10.a osztályos tanuló 3.helyet ért el.
Felkészítő: Bereczkié Székely Erzsébet

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny döntője:
1. díj (1. helyezés): Páhoki Tamás (10.C)
2. díj (4. helyezés): Fekete Balázs (10.C)
2. díj (5. helyezés): Kolontári Péter (10.C)
3. díj (10. helyezés): Kovács Patrik (10.C)
Tanáruk: Simon Péter

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny döntője:
2. hely: Páhoki Tamás (10.C)
13. hely: Fekete Balázs (10.C)
33. hely: Kolontári Péter (10.C)
Tanáruk: Simon Péter

Az  AJTP iskolák Matematikaversenyén
A 10. évfolyamon Zsombó István 10.a osztályos tanuló 1. helyet ért el.
Felkészítő: Bereczkié Székely Erzsébet
Az előkészítő évfolyamon Nyári Dávid 9/AJTP osztályos tanuló 5. helyet ért el.
Felkészítő: Bereczkié Székely Erzsébet, Petz Andrea
A 9. évfolyamon Fábián Krisztina 9.a osztályos tanuló 6. helyet ért el.
Felkészítő:Bereczkiné Székely Erzsébet

Diákolimpia – röplabda
csapattagok: Karl János, Vass Péter, Orsós Csaba, Nikolic Dalibor, Faludi Tamás, Radics Milán, Szépe Ádám 18. hely.
felkészítő: Vásárhelyi Gábor

Az 1956-os forradalom és szabadságharc – országos történelemversenyen:
Jónás Dóra, Krizsány Kata, László Barbara 11.b osztályos tanulók csapata 7. helyet ért el.
felkészítő: Fülöp László

A Magyarországi Német Kulturális Központ “Abgedreht” c. filmkészítő versenyen – Blitztanz c. filmmel: Ratting Viktor, János Dénes 11.d különdíjan részesült
felkészítő: Gerendásné Szabados Timea

Helikoni eredmények 2016.

Arany minősítés:
Leőwey vegyes kar                        kórusok – felkészítő: Horváth Krisztián
Pázmándi József             11.a       komolyzene /gitár/
Kalmár Kamilla                 10.f        vizuális művészetek – felkészítő: Odrobina Tamás

Ezüst minősítés
Leőwey kamarakórus kórus
Zoric Szonja 11.f        könnyűzene, ének
Jenei Laura 11.c        komolyzene /zongora/
Balázs Janka 9/kny     komolyzene /fuvola/
Balogh Csilla 10.b       vers és prózamondás – felkészítő: Braun Mónika

Bronz minősítés
„Létra színpad” színjátszás – felkészítő: Tóth Zoltán
Leőwey Táncegyüttes csoportos tánc – felkészítő: Heil Helmut, Gálber Attila
Leőwey Jazz könnyűzene, zenekar/ Maronics Lilla 12.c, Pázmándi József 11.a, Sike Márk 11.a, Orsós Ákos 10.d/
Springer Barnabás         9.f          népzene

Különdíj:
Vecsei Péter 12.e       film, videó
Pázmándi József 11.a       komolyzene /gitár/ – kiemelt arany minősítés

A Gymnasion – AJTP iskolák 9. évfolyamainak XVI. országos sporttalálkozóján
Leány labdarúgásban  Gerencsér Mercédesz, Somogyi Alexandra, Schmolcz Lilla, Török Viktória, Zsigmond Kitti 9/AJTP 3. helyet ért el.
Tréner:Vásárhelyi Gábor
Asztalitenisz : Bozsányi Dénes 9/AJTP 3. helyet ért el.
Tréner:Vásárhelyi Gábor
Fiú röplabda: csapattagok: Berecz Tamás, Bozsányi Dénes, Czimmermann Dávid, Lassu Martin, Maturicz Máté 9/AJTP 3. helyet ért el.
Tréner:Vásárhelyi Gábor

OKTV-francia II. kategória:
Illés Dorottya 11.f osztályos tanuló 3. helyet ért el.
Felkészítő: Taubert Mariann, Zöldi Éva
Mihácsi Réka 10.f osztályos tanuló 16. helyet ért el.
Felkészítő: Taubert Mariann

A Jakucs László Földrajzversenyen:
Lencz Olívia, Bruszt Míra 11.a osztályos tanulók 26.helyte értek el.
Felkészítő: Venczellák András

A Fodor József Országos Biológia Verseny Írásbeli és szóbeli forduló összesített eredménye alapján:

Jenei Laura 11.c osztályos tanuló a 4. helyet érte el.
Felkészítő: Szerémy Katalin
1.korcsoport: Botz Botond 10.c osztályos tanuló a 4. helyet érte el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária
1.korcsoport: Szmrtyka Rebeka 10.c osztályos tanuló a 8. helyet érte el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária
1.korcsoport Vucseta Luca 10.c osztályos tanuló a 18. helyet érte el.
Felkészítő: Dr. Nagy Mária
2.korcsoport: Paczona Boglárka 11.c osztályos tanuló a 11. helyet érte el.
Felkészítő: Szerémy Katalin
2.korcsoport: Lajos Eszter 11.c osztályos tanuló a 18. helyet érte el.
Felkészítő: Szerémy Katalin
3.korcsoport: Fehér Dorottya 12.c osztályos tanuló a 15. helyet érte el.
Felkészítő: Németh Tamás
3.korcsoport: Angyal Lilla 12.c osztályos tanuló a 19. helyet érte el.
Felkészítő: Németh Tamás
3.korcsoport: Csirke Andrea 12.c osztályos tanuló a 19.helyet érte el.
Felkészítő: Németh Tamás

Az Országos Kreatív Történelemversenyen
Gyöngyösi Eszter, Faházi Benedek, Molnár Patrícia, Regényi Viktória 10.f csapata 6. helyet ért el.
Felkészítő: Radványi Krisztina

VI. Országos AJTP röplabda bajnokság:
csapattagok: Sólyom Melinda, Kalmár Adrienn, Ujházy Réka, Mészáros Viktória, Szondi Renáta, Kereki Ramóna, Bognár Boglárka, Varga Eszter, Török Viktória  3. hely.
Edző: Vásárhelyi Gábor

Költőnk és kora – Irodalmi Verseny
Böhönyei Evelin, Bruszt Míra, Kovács Kata, Szondi Renáta 11.a 7.
Felkészítő: Varga Judit

Szilárd Leó Országos Fizikaverseny döntője:
I. kat.:
4. hely: Szentivánszki Soma (11. C)
II.kat.:
4. hely: Páhoki Tamás (10. C)
10. hely: Kolontári Péter (10. C)
Tanáruk: Simon Péter

Simon Péter tanár úr tanítványai kiemelkedően sikeres felkészítéséért a Magyar Nukleáris Társaság Tanári Különdíjában részesült.

A Kunfalvi Rezső Fizika Diákolimpia Válogatóversenyre eddigi eredményei alapján meghívást kapott
Szentivánszki Soma (11.C),
tanára Simon Péter

Fizika OKTV II. kat.
16. hely: Szentivánszki Soma (11.C),
tanára Simon Péter

OKTV-magyar nyelv:
Andl-Beck Boróka 11.b osztályos tanuló 12. helyet ért el.
Felkészítők: Tamás Csilla, Varga Judit

Az 1956-os forradalom és szabadságharc középiskolai tanulmányi versenyen:
Jónás Dóra, László Barbara, Krizsány Kata 11.b osztályos tanuló országos döntőbe jutottak Felkészítő: Fülöp László

A Francia nyelvű slam-poetry versenyen:
Balázs Janka 9. Kny osztályos tanuló 3. helyet ért el.
Brun Vera 10.f osztályos tanuló 6. helyet ért el.

A Költőnk és kora – Irodalmi Versenyen:
Böhönyei Evelin, Bruszt Míra, Kovács Kata, Szondi Renáta 11.a országos döntőbe jutott felkészítő: Varga Judit

Informatika OKTV
15. helyet ért el Poller András (12. C),
tanára Tóthné Aschenbrenner Judit

A Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny döntőjébe jutottak

Zsombó István (10.A),
tanára: Hegedüs János

Fekete Balázs (10.C),
Kolontári Péter (10.C),
Páhoki Tamás (10.C),
tanáruk: Simon Péter

A Zrínyi Ilona Matematika Tesztversenyen:
Páhoki Tamás 10.c osztályos tanuló 17. helyet szerzett.
Felkészítő: Kovács Ágnes, Porkoláb Tamás, Kiss Zoltán

OKTV angol nyelv. I. kategóriában:
Gáspár Gyula Bence 12.c osztályos tanuló 23. helyet szerzett.
Felkészítő: Szabados Péter

A Német Nyelvű Földrajzversenyen:
Méhes Kornél 11.d osztályos tanuló országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Gerendásné Szabados Timea
János Dénes 11.d osztályos tanuló országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Gerendásné Szabados Timea

AJTP nyelvi verseny-Pápa
(angol)
Kohl Réka 10.a osztályos tanuló 4.helyet ért el.
Felkészítők: Gombás Ildikó, Béresné Tímár Andrea
Nagy Tamara 10.a osztályos tanuló 14. helyet ért el.
Felkészítők: Gombás Ildikó, Béresné Tímár Andrea
(német) Szigeti Krisztina 11.a osztályos tanuló 11. helyet ért el.
Felkészítő :Varjasné Meiszter Zita

Az Arany Dániel Matematikaversenyen:
Zsombó István 10.a osztályos tanuló az országos döntőbe jutott
Felkészítő: Bereczkié Székely Erzsébet

A Szilárd Leó Országos fizikaverseny döntőjébe jutottak:
I. kategória:
Szentivánszki Soma (11.C)
II. kategória:
Kolontári Péter (10. C)
Páhoki Tamás (10 C)
tanáruk: Simon Péter

A Glasperlenspiel (Üveggyöngyjáték) – német nyelvi, kultúrtörténeti, ország ismereti versenyen irodalom kategóriában:
Csonka Dorottya 12.d osztályos tanuló 2. helyet szerzett.
Felkészítő: Kóczián-Méder Lilla

Az Örökségünk ’48 Történelmi Vetélkedőn:
Magyar Balázs, Benke Márk, Bárdosi Viktor 12.c osztályos tanulók a 6. helyet szerezték meg
Felkészítő: Fülöp László
Kovács Kata Csenge, Szondi Renáta, Böhönyei Edina 11.a 7.
Felkészítő:Fülöp László

Az Erdély – komplex művelődéstörténeti versenyen:
Dancs Tifani, Dima Réka, Papp Edina 9.a 6.
Felkészítő:Fülöp László
Miklya Hanna, Neubauer Martin, Szabó Zsófia 10.d 2.
Felkészítő:Fülöp László

A “Magyarország az én hazám” – honismereti vetélkedőn
Bruszt Míra, Lencz Olívia, Leiszter Antal 11.a 5.
Felkészítő:Venczellák András

A Magyarok Európában – sporttörténeti vetélkedőn:
Szorre Patrik, Balogh Ádám, Gurbó Csaba 12.c 2.
Felkészítő:Fülöp László
Marton Balázs, Hochrein Bálint, Kaiser Konrád 11.b 7.
Felkészítő:Fülöp László
Gazdig Bianka, Hoóz Nóra, Hadnagy Vktória 11.b 4.
Felkészítő:Vörös István

A Német Nemzetiségi Gimnáziumok Országos Műfordító Versenyén:
Csonka Dorottya, Prisztács Tímea, Jenei Laura, Lajos Eszter
a németről magyarra fordítás kategóriában: 1. helyet ért el
a magyarról németre fordítás kategóriában: 5. helyet ért el.
Felkészítő: Dörnyeiné Szabó Krisztina

A drámaverseny 2. fordulójába a következő tanulók jutottak be:
Kőhalmi Kamilla, Springer Barnabás, Huszák Janka.

Fizika OKTV II. kategória döntőjébe jutott:
Szentivánszki Soma (11.C)
tanára: Simon Péter

A Glasperlenspiel (Üveggyöngyjáték) – német nyelvi, kultúrtörténeti, országismereti versenyen
földrajz kategóriában Farádi-Szabó Martina 9.d osztályos tanuló országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Gerendásné Szabados Timea
irodalom kategóriában Csonka Dorottya 12.d osztályos tanuló országos döntőbe jutott. Felkészítő: Kóczián-Méder Lilla

OKTV-francia II. kategória:
Illés Dorottya 11.f osztályos tanuló országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Taubert Mariann, Zöldi Éva
Mihácsi Réka 10.f osztályos tanuló országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Taubert Mariann

OKTV-magyar nyelv:
Andl-Beck Boróka 11.b országos döntőbe jutott
Felkészítő: Tamás Csilla, Varga Judit

Az Implom József Helyesírási Versenyen
Bogda Viktória 10.a osztályos tanuló 22. helyet ért el.
Felkészítő:Tamás Csilla, Mihalik Zsolt

OKTV-informatika- alkalmazás I. kategória:
Poller András 12.c osztályos tanuló országos döntőbe jutott
felkészítő: Tóthné Aschenbrenner Judit

OKTV angol nyelv I. kategória:
Gáspár Gyula Bence 12.c országos döntőbe jutott
Felkészítő: Szabados Péter

A Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 2. fordulójába jutott diákok:
9. évfolyam
Baranyai András (9. C)
Keidl Norbert (9. C), Tanáruk: Almási László

10. évfolyam:
Zsombó István (10. A) tanára: Hegedüs János

Páhoki Tamás (10. C)
FeketeBalázs (10. C)
Kolontári Péter (10. C)
Karl János (10. C)
Kovács Patrik (10. C) Tanáruk: Simon Péter

OKTV-német nyelv II. kategória:
Csonka Dorottya 12.d osztályos tanuló országos döntőbe jutott
Felkészítő: Várkonyiné Várhalmi Andrea, Kóczián-Méder Lilla

Dürer Matematikaverseny csapattagok: Páhoki Tamás, Fekete Balázs, Rigó Eszter 10.c, 10.c, 9.c 10.
Felkészítő: Kiss Zoltán, Porkoláb Tamás

Mardi Gras francia nyelvű előadói verseny
prózamondás kategória
Kőhalmi Kamilla 10.f 1.helyet ért el. Felkészítő: Kőrösiné Vatai Éva
Kőrösi Gergő 9.f 1. helyet ért el. Felkészítő:  Sahra Akla
Kőrösi Áron 9/Kny 1. helyet ért el. Felkészítő:  Kőrösiné Vatai Éva
vers kategória
Pál Boróka 11.c 1. helyet ért el. Felkészítő:  Kőrösiné Vatai Éva
ének kategória
Őri Panna, Hoffmann Kamilla 9.f 2. helyet ért el. Felkészítő:  Zöldi Éva
Bozsó Ágnes  10.f 3. helyet ért el.
Horváth Barnabás 13.f különdíj Sahra Akla

Az Örökségünk ’48 Történelmi Vetélkedőn
Magyar Balázs, Benke Márk, Bárdosi Viktor 12.c osztályos tanulók országos döntőbe jutottak
Kovács Kata Csenge, Szondi Renáta, Böhönyei Edina 11.a osztályos tanulókországos döntőbe jutottak
Felkészítő: Fülöp László

Az Erdély – komplex művelődéstörténeti versenyen
Dancs Tifani, Dima Réka, Papp Edina 9.aosztályos tanulók országos döntőbe jutottak
Miklya Hanna, Neubauer Martin, Szabó Zsófia 10.d osztályos tanulókországos döntőbe jutottak
Felkészítő: Fülöp László

A “Magyarország az én hazám” – honismereti vetélkedőn
Bruszt Míra, Lencz Olívia, Leiszter Antal 11.a osztályos tanulókországos döntőbe jutottak
Felkészítő: Venczellák András

Magyarok Európában – sporttörténeti vetélkedőn
Szorre Patrik, Balogh Ádám, Gurbó Csaba 12.e osztályos tanulókországos döntőbe jutottak
Marton Balázs, Hochrein Bálint, Kaiser Konrád 11.b országos döntőbe jutottak
Felkészítő: Fülöp László
Gazdig Bianka, Hoóz Nóra, Hadnagy Vktória 11.b osztályos tanulók országos döntőbe jutottak
Felkészítő: Vörös István

A Dürer Fizikaverseny országos döntőjében az első helyezett csapat tagja Szentivánszki Soma 11. C osztályos tanuló
Tanára Simon Péter

A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategóriájában a második fordulóba jutott Komjáti Dávid 9. a osztályos tanuló
Felkészítő: Tóthné Aschenbrenner Judit

Az OKTV 2. fordulójába jutott 

Poller András 12. c osztályos tanuló  Informatika I. kategória (alkalmazás)
Felkészítő: Tóthné Aschenbrenner Judit

biológia tantárgyból az I. kategóriában:
Vajta Krisztina-13.e
Felkészítők: Wellesz Adrea, Németh Tamás

német nyelv II. kategória
Csonka Dorottya,12.d,
Felkészítő: Várkonyiné Várhalmi Andrea, Kóczián-Méder Lilla

francia nyelv II. kategória:
Illés Dorottya,11.f,
Felkészítő: Taubert Mariann, Zöldi Éva
Mihácsi Réka,10.f,
Felkészítő: Taubert Mariann

Az Országos Kreatív Történelemversenyen a 2. fordulóba jutottak:
Gyöngyösi Eszter, Klett Barnabás, Molnár Patricia, Regényi Viktória
Jakab Vivien, Kovács Kristóf, Bozsó Ágnes, Kecskés Bálint
Szabó Dávid András, Faházi Benedek, Kalmár Kamilla, Sárics Sarolta
Felkészítő: Radványi Krisztina

Az OKTV 2. fordulójába jutott – magyar nyelvből:    
Andl-Beck Boróka 11.b osztályos tanuló
Felkészítő: Tamás Csilla, Varga Judit

Fizika OKTV II. kategória 2. fordulójába jutott diákok:
Osváth Barnabás 11. C
Radnóti Réka 11. C
Szentivánszki Soma 11. C
tanáruk: Simon Péter

Kémia OKTV II. kategória 2. fordulójába jutott:
Takács Martin   11.c
Felkészítő: Dr. Petz Andrea

A”4 for Europe” Országos Középiskolás Vetélkedőn második helyet ért el iskolánk csapata. Csapattagok:
Bogner Luca, Griezer Fanni, Kadlicskó Gréta, Kajtán Tamás  9.f  osztályos tanulók.                 Felkészítő: Radványi Krisztina

AJTP tanulók Aranytoll Helyesírási Versenyén első helyet ért el
Bogda Viktória 10.a osztályos tanuló.
Felkészítők: Mihalik Zsolt, Tamás Csilla

Az OKTV 2. fordulójába jutottak – angol nyelvből:
II. kategória: Máhonfai Bálint 13.e osztályos tanuló
Felkészítő: Szabados Péter
I. kategória: Gáspár Gyula Bence 12.c osztályos tanuló
Felkészítő:Szabados Péter
I. kategória: Mihácsi Réka 10.f osztályos tanuló
Felkészítő:Gombás Ildikó

Az OKTV 2. fordulójába jutott történelem tantárgyból 
Tuboly Emese 13.a osztályos tanuló a 2. fordulóba jutott
felkészítő:Bárdi Judit

Náboj Nemzetközi Fizika Csapatverseny Junior kategória:
országos 1. hely (nemzetközi 8. hely)
A győztes csapat tagjai:
Fekete Balázs (10. C)
Karl János (10. C)
Kolontári Péter (10. C)
Páhoki Tamás (10. C)
Zsombó István (10. A)
Felkészítő tanáraik: Hegedüs János, Simon Péter.

A Műveltség Hete 2015 rendezvénysorozat keretében megrendezett Képregényíró pályázaton a Máj Gréta, Varga Nikolett, Tavali Márk alkotta csapat a második helyt érte el. A csapattagok a 9.a osztály tanulói.

KÖMAL A jelű (nehezebb) matematika feladatmegoldó pontverseny
Fekete Panna 12.c osztályos tanul 16. és 20. helyet ért el.
Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

KÖMAL B jelű matematika feladatmegoldó pontverseny 12. évf.
Fekete Panna 12.c osztályos tanuló első helyet ért el.
Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kiss Zoltán

KÖMAL C jelű matematika gyakorlatok verseny 9-10. évfolyam
Fekete Balázs 9.c osztályos tanuló 4. helyet ért el.
Felkészítő: Kovács Ágnes

KÖMAL K jelű matematika gyakorlatok verseny 9. évfolyam
Páhoki Tamás 9.c osztályos tanuló 8. és 11. helyet ért el.
Felkészítő: Kovács Ágnes

KÖMAL C jelű matematika gyakorlatok versenye 9-10. évfolyam
Zsombó István 9.a osztályos tanuló 21. és 22. helyet ért el.
Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet

KÖMAL K jelű matematika gyakorlatok versenye 9. évfolyam
Fekete Balázs 9.c osztályos tanuló 2. helyet ért el.
Páhoki Tamás 9.c osztályos tanuló 6. helyet ért el.
Felkészítő: Kovács Ágnes

KÖMAL fizika mérési feladatok versenye 1-12. évfolyam
Szentivánszki Soma 10.c osztályos tanuló 9. helyet ért el.
Felkészítő: Simon Péter
Fekete Panna 12.c osztályos tanuló 12. helyet ért el.
Felkészítő: Hegedüs János, Simon Péter

KÖMAL fizika elméleti  feladatmegoldó pontverseny 9. évfolyam
Páhoki Tamás 9.c osztályos tanuló 1. helyet ért el.
Fekete Balázs 9.c osztályos tanuló 5. helyet ért el.
Felkészítő: Simon Péter

KÖMAL fizika elméleti  feladatmegoldó pontverseny 10. évfolyam
Szentivánszki Soma 10.c osztályos tanuló 1. helyet ért el.
Osváth Barnabás 10.c osztályos tanuló 34. és 36. helyet ért el.
Felkészítő: Simon Péter

KÖMAL fizika elméleti feladatok versenye 12. évfolyam
Fekete Panna 12.c osztályos tanuló 2. és 3. helyet ért el.
Felkészítő: Hegedüs János, Simon Péter