Regionális

A regionális I. világháborús emlékversenyen:
Jónás Dóra, Krizsány Kata, Kovács Kata Csenge 1. helyet ért el, és olaszországi utazást nyert.
felkészítő:Fülöp László
Bujdosó Bertalan, Hochrein Bálint, Kaiser Konrád 3. helyet ért el, felkészítő: Fülöp László

A Széchenyi élete és kora országos történelemverseny
Bruszt Míra, Sólyom Melinda, Szigeti Krisztina 11.a regionális döntőbe jutottak
Felkészítő: Fülöp László

A Koch Valéria Német Nyelvű Vers- és Prózamondó Versenyen
9-10. évfolyam
Eisemann Bonita 9.d osztályos tanuló 7. helyet ért el, országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Dr. Sárkányné Lengyel Mária
Farádi-Szabó Martina 9.d osztályos tanuló 8. helyet ért el, országos döntőbe jutott. Felkészítő: Dr. Sárkányné Lengyel Mária
11-12. évfolyam
Németh Zsóka Sára 11.d osztályos tanuló 4. helyet ért el, országos döntőbe jutott. Felkészítő: Gerendásné Szabados Timea, Kóczián-Méder Lilla
11-12. évfolyam
Krum Bianka 12.d osztályos tanuló 7. helyet ért el, országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Kóczián-Méder Lilla
Varga Richárd 12.d osztályos tanuló 8. helyet ért el, országos döntőbe jutott.
Felkészítő: Kóczián-Méder Lilla

“A Mi Európánk” történelmi és közismereti vetélkedőn:
Kereki Valentina, Kereki Ramóna, Hegedüs Bianka 11.a osztályos tanulók regionális 3.helyet értek el.
Felkészítő: Pappné Mádai Gabriella

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny Regionális döntőjén 1 helyezést értek el, valamint bejutottak az országos döntőre:
Fekete Balázs (10. C)
Kolontári Péter (10. C)
Kovács Patrik (10. C)
Páhoki Tamás (10 C)
tanáruk: Simon Péter

Túl az első X-en – vetélkedő
Sinka Dorina, Pozsonyi Patrícia, Rumi Eszter, Győri Vanessza 11.f osztályos tanulók a 4. helyet érték el.
Felkészítő: Radványi Krisztina

A “Régen volt? Hol is volt?” -vetélkedőn –  a Külügyminisztérium, a Raoul Wallenberg Egyesület és a Raoul Wallenberg Szakközépiskola szervezésében-
Gerner Alexandra, Halmos Nikolett, Makkai Enikő 11.c osztályos tanulók csapata 2. helyet ét el, országos döntőbe jutottak
Felkészítő: Vörös István
Jakab Vivien, Gyöngyösi Eszter, Kovács Kristóf 10.f osztályos tanulók csapata 3. helyet ét el
Heindl Sára, Várady Balázs, Pálfalusi Márk 13.f osztályos tanulók csapata 5. helyet ét el
Griezer Fanni, Kadlicskó Gréta, Molnár Patrícia 9.f osztályos tanulók csapata 6. helyet ét el
Samu Bernadett, Springer Barnabás, Dobos Dóra 9.f osztályos tanulók csapata 7. helyet ét el
Kőrösi Gergő, Benedetti Laura, Pázmándi József tanulók csapata 8. helyet ét el
Felkészítő: Radványi Krisztina

“Régen volt? Hol is volt?” – vetélkedő a Külügyminisztérium, a Raoul Wallenberg Egyesület és a Raoul Wallenberg Szakközépiskola szervezésében:
Gerner Alexandra, Halmos Nikolett, Makkai Enikő 11.c országos tanulók döntőbe jutottak
Felkészítő:Vörös István

Regionális-Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny

műfordítás 11-12. évfolyam-
László Barbara-11.b első helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
Lencz Olivia-11.a második helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta

fotó kategória-Sólyom Melinda-11.a második helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
legízletesebb Latin-Amerika ihletésű sütemény-Kővágó Anna-10.c-dicséret Felkészítő: Szende Sarolta
legeredetibb Latin-Amerika ihletésű sütemény-Kovács Richárd, Orsós Csaba, Vass Péter, Zsigmond Dávid-11.a-dicséret Felkészítő: Szabados Péter
képregény-Kriván Anita-10.b első helyet ért elFelkészítő: Szende Sarolta
képregény-Dér Lili, Kőrösi Gergő-9.f harmadik helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 9. évfolyam-Layton Szandra-9.f első helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 9. évfolyam-Steinkovics Réka-9.f második helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 9. évfolyam-Kőrösi Gergő-9.f harmadik helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 10. évfolyam-Jermendi Anna-10.b első helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 10. évfolyam-Nagy Tamara-10.a második helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter
szókincs 10. évfolyam-Hardi Emil-10.b harmadik helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 11. évfolyam-Kerti Szandra-11.f első helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter
szókincs 11. évfolyam-Lencz Olívia-11.a második helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
szókincs 11. évfolyam-Marián Emma-11.b harmadik helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
társalgás 10. évfolyam-Nagy Tamara-10.a első helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter
társalgás 10. évfolyam-Hetesi Dorina-10.b második helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
társalgás 10. évfolyam-Dolencsics Vivien-10.b harmadik helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
társalgás 11. évfolyam-Illés Dorottya-11.f első helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter
társalgás 11. évfolyam-Gerencsér Alexa Petra-11.f második helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter
társalgás 12. évfolyam-Gurbó Csaba-13.e első helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter
társalgás 12. évfolyam-Máhonfai Bálint-13.e második helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter
társalgás 12. évfolyam-Vajta Krisztina-13.e harmadik helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter
civilizációs csapatverseny 11-12. évf.-csapattagok: Al Saidi Sara, László Barbara, Lencz Olívia, Marián Emma-11.c, 11.b, 11.a, 11.b első helyet ért el. Felkészítő: Szende Sarolta
civilizációs csapatverseny 11-12. évf.-csapattagok: Bognár Dalma, Gerencsér Alexa Petra, Orbán Gitta, Pirisi Julianna-11.c, 11.f, 11.c, 11.f második helyet ért el. Felkészítő: Szabados Péter

Regionális Olasz Nyelvi Verseny
élőbeszéd kategória:
Glück László – 10.b – 3. hely-felkészítő: Pappné Mádai Gabriella
Springer Barnabás – 9.f – 2.hely -felkészítő:Mayerné Németh Krisztina
Kovács Márton – 10.f – 1. hely-felkészítő:Mayerné Németh Krisztina
Mihácsi Réka – 10.f – 1.hely -felkészítő:Mayerné Németh Krisztina
Sándor Barbara – 12.b – 3.hely -felkészítő:Mayerné Németh Krisztina
Hábel Dóra – 13.f – dicséret-felkészítő:Mayerné Németh Krisztina

írásbeli kategória
Hoóz Nóra – 11.b – 2.hely-felkészítő:Mayerné Németh Krisztina
Hábel Dóra – 13.f – 1.hely – felkészítő:Mayerné Németh Krisztina
Sándor Barbara – 12.b – 3.hely -felkészítő:Mayerné Németh Krisztina

A Kodály Gimnázium Regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs versenyén elért eredmények

Szókincs verseny, 9. évfolyam
1.hely: Layton Sandra
2.hely: Steinkovits Réka
3.hely: Kőrösi Gergő

Szókincs verseny, 10. évfolyam
1.hely: Jermendi Anna
3.hely: Hardi Emil

Szókincs verseny, 11. évfolyam
2.hely: Lencz Olívia 11.a
3.hely: Marián Emma 11.b

Társalgási verseny 10. évfolyam (mindketten 10.b)
2.hely: Hetesi Dorina
3.hely: Dolencsics Vivien

Civilizációs csapatverseny 11-12. évfolyam (Téma: Cervantes – Don Quijote)
1.hely: László Barbara, Marián Emma 11.b, Al Saidi Sara 11.c, Lencz Olívia 11.a

Műfordítás, novella kategória:
1.hely: László Barbara 11.b
2.hely: Lencz Olívia 11.a

Fotó kategória:
2.hely: Sólyom Melinda 11.a

Képregény kategória:
1.hely: Kriván Anita 11.b
3.hely: Dér Lili, Kőrösi Gergő 9.f

A legfinomabb sütemény:
1.hely: Kővágó Anna 10.c

Felkészítő tanár: Szende Lotti

Röplabda Torna – Komló – második hely
csapattagok:
Tuli Enikő, Uhrin Krisztina, Sztaracsek Lilla, Tóth Enikő, Kovács Georgina, Badric Tessza   Tréner: Vásárhelyi Gábor

A “4 for Europe” Országos Középiskolás Vetélkedőn
első helyet ért el a 9.f osztály csapata.
csapattagok: Bogner Luca, Griezer Fanni, Kadlicskó Gréta, Kajtán Tamás                        Felkészítő: Radványi Krisztina