Iskolai

Boszorkánykonyhában – Természettudományos vetélkedő a Leőwey Napokon  
Kolontári Péter, Fekete Balázs, Páhoki Tamás 10.c – 1.hely
Szűcs Gergő, Vucseta Luca, Horváth Mátyás 10.c – 2.hely
Rohrbacher Éva, Illés Dorottya, Pirisi Julianna 11.f – 3.hely

Az iskolai Kazinczy “Szép Magyar Beszéd” -versenyen:
Hoóz Nóra  11.b osztályos tanuló 1. helyet ért el, megyei fordulóba jutott
Felkészítő: Varga Judit
Balogh Csilla 10.c osztályos tanuló 2. helyet ért el, megyei fordulóba jutott
Felkészítő:Braun Mónika
Zoric Szonja 11.f osztályos tanuló 3. helyet ért el
Felkészítő:Bús Éva
Kungler Petra 9.d osztályos tanuló  4. helyet ért el
Felkészítő: Tamás Csilla
Nyári Gitta 11.a osztályos tanuló 5. helyet ért el
Felkészítő:Varga Judit
Krizyány Kata 11.b osztályos tanuló 6. helyet ért el
Felkészítő:Varga Judit
Tóth Ádám 9.d osztályos tanuló 7.  helyet ért el
Felkészítő:Tamás Csilla
Farádi-Szabó Martina 9.d osztályos tanuló 8. helyet ért el
Felkészítő: Tamás Csilla

Mardi Gras Verseny iskolai fordulón országos döntőbe jutott
próza kategória:
Kalmár Kamilla 9.f osztályos tanuló
felkészítő: Kőrösiné Vatai Éva, Sahra Akla
Kőrösi Áron 9./Kny  osztályos tanuló
felkészítő:Kőrösiné Vatai Éva
Kőrösi Gergő 9.f osztályos tanuló
Horváth Barnabás 13.f osztályos tanuló
felkészítő:Sahra Akla

vers kategória: Pál Boróka 11.c osztályos tanuló
felkészítő:Kőrösiné Vatai Éva

ének kategória:
Bozsó Ágnes 10.f osztályos tanuló
Őri Panna – Hoffman Klaudia 9.f osztályos tanuló

Az országos Dürer Matematikaversenyen –  az iskolai fordulón az országos döntőbe jutott csapat tagjai: Rigó Eszter, Fekete Balázs, Páhoki Tamás
Felkészítők: Kovács Ágnes, Kiss Zoltán, Porkoláb Tamás

Fizika háziverseny
9. évfolyam
„tagozatos” diákok

1. hely: Baranyai András (9.C) Tanára: Almási László
2. hely: Keidl Norbert (9.C) Tanára: Almási László
3. hely:Gábor Dávid (9.C) Tanára: Almási László
4. hely: Tóth Szilárd (9.C) Tanára: Almási László
4. hely: Szeteli Ádám (9.C) Tanára: Almási László

„nem tagozatos” diákok:
1. hely: Bogner Luca (9. F) Tanára: Hegedüs János
2. hely: Novák Levente (9.C) Tanára: Almási László
3. hely: Csonka Tibor (9.C) Tanára: Almási László

10. évfolyam
„tagozatos” diákok

1. hely: Kolontári Péter (10. C) Tanára: Simon Péter
2. hely: Fekete Balázs (10. C) Tanára: Simon Péter
2. hely: Páhoki Tamás (10. C) Tanára: Simon Péter
3. hely: Friedszám Attila (10. C) Tanára: Simon Péter

„nem tagozatos” diákok:
1. hely: Zsombó István (10.A) Tanára: Hegedüs János
2. hely: Vucsera Luca (10. C) Tanára: Simon Péter
3. hely: Szücs Gergő (10. C) Tanára: Simon Péter

A Leőweysták Versmondóversenyén
felsősök:
Balogh Csilla 10.c osztályos tanuló 1. helyet ért el
Felkészítő: Braun Mónika
Kálóczi Henrietta 12.c osztályos tanuló 2. helyet ért el
Felkészítő: Kiss Georgina
Jakab Vivien 10.f osztályos tanuló 3. helyet ért el
Felkészítő: Bús Éva
Pinczés Panna 11.f osztályos tanuló 4. helyet ért el
Felkészítő: Bús Éva
Győri Vanessza 11.f osztályos tanuló 5. helyet ért el
Felkészítő: Varga Judit

kilencedikesek:
Farádi -Szabó Martina 9.d osztályos tanuló 1. helyet ért el
Felkészítő: Tamás Csilla
Nagy Robin 9/Kny osztályos tanuló 2. helyet ért el
Felkészítő: Kiss Georgina
Toller Kata 9.c osztályos tanuló 3. helyet ért el
Felkészítő: Lukics Gyöngyi