Nemzetközi

29. Francia Nyelvű Színjátszó Fesztiválon:
11.f : A falakon kívül c. darabért a 11.f  osztályt a Zsűri díjazta a humor, frissesség, spontaneitás okán.
Felkészítő: Kőrösiné Vatai Éva
Kőrösi Gergő 11.f zsűri díjazta: a testi jelenlétet. Felkészítő Kőrösiné Vatai Éva

A “Mi Európánk” Európai Uniós vetélkedőn:
csapattagok: Rigó Eszter, Novák Levente, Róka Csenge. Utazás a strasbourgi Európai Parlamentbe (3 csapattag +21 leőweysta diák) Felkészítő: Fülöp László, Venczellák András

Kárpát- medencei Irodalmi Versmondó Verseny (Siklós)
Lipics Franciska 9.b osztályos tanuló arany minősítést ért el.
Felkészítő: Varga Judit
Farádi-Szabó Martina 11.d osztályos tanuló ezüst minősítést ért el.
Felkészítő: Tamás Csilla
Takáts Balázs 9.b osztályos tanuló ezüst minősítést ért el.
Felkészítő: Varga Judit
Dinnyés Daniela 11.c osztályos tanuló bronz minősítést ért el.
Felkészítő: Probszt Réka

A Kárpát-medencei “A mi Európánk” – Történelmi és közismereti vetélkedőn csapattagok: Rigó Eszter, Róka Csenge, Novák Levente döntőbe jutottak.
Felkészítők: Fülöp László, Venczellák András

A Kárpát-medencei“Régen volt? Hol is volt?” – vetélkedőn  a Külügyminisztérium, a Raoul Wallenberg Egyesület és a Raoul Wallenberg Szakközépiskola szervezésében: csapattagok: Jakab Vivien, Bozsó Ágnes, Kovács Márton 12.f osztályos tanuló 6. helyet ért el.
Felkészítő: Radványi Krisztina

A Kárpát-medencei                                            
Bolyai Matematikai Emlékversenyen (Munkácson)
Fülöp Sámuel 10.c osztályos tanuló 1. helyet ért el.
Felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Porkoláb Tamás
Selmi Bálint 9.c  osztályos tanuló 3. helyet ért el.
Felkészítő: Kiss Zoltán
Baranyai András 11.c osztályos tanuló dicséretben részesült.
Felkészítő: Porkoláb Tamás, Búzás Boglárka

Az Esterházy János életéről szóló Kárpát-medencei verseny döntőjén:
5. helyezést ért el: Ács Panna 10.f, Csulak Roxána 10.f és Samu Bernadett 11.f
Felkészítő: Radványi Krisztina

Náboj Nemzetközi Fizika Csapatverseny Senior kategória:
nemzetközi 1. hely

A győztes csapat tagjai:

Fekete Balázs (12. C)
Karl János (12. C)
Kolontári Péter (12. C)
Páhoki Tamás (12. C)
Fülöp Sámuel (10. C)

Felkészítő tanáraik: Hegedüs János (10.C), Simon Péter (12.C)
Ez a csapat harmadszor nyeri meg ezt a versenyt, amióta Magyarországon megjelent.