Iskolai

Leőwey Floorball Bajnokság  
Végeredmény
Lány:
1.h. Dream Team-Gréta 12.b (Glasz Flóra, Kovács Kincső, Ángyán Patrícia)
2.h.  Mogyi SE 10.a (Somogyi Alexandra, Wiener Emília, Varga Dorina)
3.h. VAL FC 12.b (Németh Viktória, Horváth Ajsa, Zouaoui Leila)
4.h. Lipics FC 9.b (Lipics Franciska, Révész Anna, Schmeider Szonja, Selyem Léna, Berki Fanni)

Fiú:
1.h. TÚRÓ RUDI 10.b (Hosszú Andris, Virág Zsolt, Schmieder Krisztián, Vertényi Ákos)
2.h. Fast Fox 9.a (Maczkó Kristóf, Papp E. Dáriusz, Kriszt Márk, Wéber Krisztián, Király Péter)
3.h. Világtalanok 12.b (Schmidt Péter, Unyi András, Kőfejű Csaba, Csonka Dániel)
4.h.  Hilariusz FT (Csucsi Hilariusz – Fülöp Sámuel 10.c, Okorie Ernest 9.c, Tukora Márton 10.d
5.h. Tilesch FC 9.kny (Tilesch Dorottya, Galambos Döme, Zubán Árvay Ábel, Ódor Lóránt)

Leőweysta Ászok:
Hardi Emil, Bábel Felicitas, Wingert Bálint, Kóbor Gréta, Unyi András, Kőfejű Csaba, Doboviczki Béni 12.b
Jánosek Barbara, Gerlecz Balázs, Batári Beatrix, Orsós Ákos 12.d
Bozsó Ágnes, Kőhalmi Kamilla, Sárics Sarolta 12.f

“A Leőwey legjobb matematikusa” cím
Zsombó István 12.a
Páhoki Tamás 12. c
Fekete Balázs 12.c

Leőwey díj – hangszerszóló
(gitár) Szíjártó Máté 9/Kny
(hegedű) Wunderlich Márton 10.c

könnyűzene-ének – gitár Faházi Benedek 11.f
Kamaraegyüttes Wunderlich Márton (hegedű), Reitz Réka (fuvola), Bartal Boróka (fuvola), Schäffer Tamás (zongora)  10.c
versmondás kategória –  Bogdán Viktória 9.a
prózamondás – Szentkuti Szintia 9.a
Könnyűzene- ének Gerlecz Balázs 12.d
Alkotói díj – irodalmi kategória (Versírás) Csoboth Dorka 12.b
Sport-díj – Kadlicskó Gréta (tollaslabda diákolimpia 2. hely) 11.f
Sport-díj – Szmrtyka Rebeka (kajak négyes diákolimpia 1. hely) 12.c
Oklevél – irodalmi alkotás (novella) Kőhalmi Kamilla 12.f
Oklevél – irodalmi alkotás (novella) Somlyay Marcell 12.d
Oklevél – képzőművészet – grafika kategória  Lilon Larisza 9.c
Oklevél – fotó kategória Fodor Bence 9.a

A Kazinczy “Szép Magyar Beszéd” –versenyen:
Kungler Petra 11.d 1., megyei fordulóba jutott, felkészítő: Tamás Csilla
Kőhalmi Kamilla 12.f 2., megyei fordulóba jutott.  Felkészítő:Tamás Csilla
Vucseta Panna 10.d 3., megyei fordulóba jutott.  Felkészítő: Lukics gyöngyi
Takács Baázs 9.b 4., megyei fordulóba jutott.  Felkészítő: Varga Judit
Lipics Franciska 9.b 5.  Felkészítő: Varga Judit
Bozsó Ágnes 12.f 6.  Felkészítő: Tamás Csilla

Leőweysták Versmondó versenye – felsősök:
Bogdán Viktória 9.a osztályos tanuló 1. helyet ért el. Felkészítő: Varga Judit
Kőhalmi Kamilla 12.f osztályos tanuló 2. helyet ért el. Felkészítő: Tamás Csilla
Kalmár Kamilla 11.f osztályos tanuló 3. helyet ért el. Felkészítő: Varga Judit
Farádi-Szabó Martina 11.d osztályos tanuló 4. helyet ért el. Felkészítő: Tamás Csilla
Kőrösi Gergő 11.f osztályos tanuló 4. helyet ért el. Felkészítő: Bús Éva

Leőweysták Prózamondó versenye
Szentkuti Cintia 9.a osztályos tanuló 1. helyet ért el. Felkészítő: Varga Judit
Takáts Balázs 9.b osztályos tanuló 2. helyet ért el. Felkészítő: Varga Judit
Bozsó Ágnes 12.f osztályos tanuló 3. helyet ért el. Felkészítő: Tamás Csilla

Leőweysták Versmondó versenye – kilencedikesek:
Lipics Franciska 9.b osztályos tanuló 1. helyet ért el. Felkészítő: Varga Judit.