Regionális

MLSZ Fair Play Kupa Regionális döntő 3. hely fiúk
– Eilingsfeld Balázs, Nezdei Noel, Bagi Balázs, Rohr Ábris  — 10.B
– Wunderlich Márton , Kiss Ábel —- 11.C
– Vertényi Ákos, Virág Zsolt —- 11.B
– Okorie Ernest —- 10.C
– Farkas Barna—– 11.F
– Mehringer Marcell — 10.D
– Kállai Botond —– 9.B

A regionális Fiú Röplabda Versenyen (Komlón)
csapattagok: Fehér Vilmos (csapatkapitány), Rózsahegyi Levente, Horváth Donát, Müller Csongor, Úr Bence, Horváth Máté, Tóth Kristóf  2. helyet ért el.
Felkészítő: Vásárhelyi Gábor

VOLLE! 2020 – Röpsuli Program – Pécsi Röplabda Verseny
csapattagok: Hoffmann Hanna, Kiss Boglárka, Béres Dorottya, Róka Csenge, Heckenberger Hanna, Horváth Karina, Ténai Emese 3. hely.
Tréner: Vásárhelyi Gábor

VOLLEY 2020 – Röpsuli Program csapattagok: Muzsek Kíra, Horváth Karina, Ténai Emese, Miklya Sára, Kereszturi Laura, Bódis Hanna, Oláh Laura 3. hely.
Tréner:Vásárhelyi Gábor

Koch Valéria Német Nyelvű Vers- és Prózamondó Verseny 9-10. évfolyam:
Bollér Henrik 10.c 1., országos döntőbe jutott. Felkészítő:  Gerendásné Szabados Timea
Dömölki Attila 10.d 2. országos döntőbe jutott. Felkészítő:  Kóczián-Méder Lilla
Gerencsér Gergő, Zsifkó Ábel, Klein Dalma, Szabó Fanni,  9.d, 10.d, 11.d, 11.d országos döntőbe jutottak. Felkészítő:   Kuttor Eszter, Gerendásné Szabados Timea, Kóczián-Méder Lilla
nyelvjárás (Mundartgeschichte) Grátz Dalma 10.d országos döntőbe jutott. Felkészítő: Kóczián-Méder Lilla


Regionális Diákolimpia – ritmikus gimnasztika:

Varga Lea 11.f  labda: 1., karika: 2.  

Regionális Diákolimpia – tollaslabda:
Farkas Kata 9.b 1. helyet ért el, országos döntőbe jutott

Csorba Győző Versmondó Verseny
Kalmár Kamilla 12.f 1. hely
Felkészítő:Probszt Réka

Regionális Diákolimpia – B33 Kosárlabda:
Huszka Bendegúz, Reisz Patrik, Révész Márton, Szabó Dominik Richárd 11. helyet ért el. Tréner: Szander Anita

4 for Europe országos középiskolás verseny regionális forduló:
2. helyezés: Nagy Robin, Császár Laura, Le Viola Mai-Lien, Szép Enikő 11.f
6. helyezés: Győri Laura, Nyulasi Lilla, Milbacher Kata, Hargitai Réka 9. kny
Felkészítő: Radványi Krisztina

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-szókincs 9. évfolyam Bien Jázmin 9.f osztályos tanuló 1. helyet érte el. Felkészítő: Szabados Péter

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-szókincs 9. évfolyam Szíjártó Máté 9.f osztályos tanuló 2. helyet érte el. Felkészítő: Szabados Péter

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-szókincs 10. évfolyam Lipics Franciska osztályos tanuló 10.b 1. helyet érte el. Felkészítő:Szende Sarolta

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-szókincs 10. évfolyam Berki Fanni 10.b osztályos tanuló 2. helyet érte el. Felkészítő: Szende Sarolta

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-társalgás 10. évfolyam  Erdélyi-Nagy Anna 10.c osztályos tanuló 1. helyet érte el. Felkészítő:Szabados Péter

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-társalgás 10. évfolyam  Lipics Franciska 10.b osztályos tanuló 2. helyet érte el. Felkészítő: Szende Sarolta

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-társalgás 12. évfolyam  Kőrösi Gergő 12.f osztályos tanuló 1. helyet érte el. Felkészítő: Szende Sarolta

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-társalgás 12. évfolyam  Layton Sandra 12.f osztályos tanuló. 2. helyet érte el. Felkészítő: Szabados Péter

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-társalgás 11. évfolyam  Farkas Bence 11.b osztályos tanuló 1. helyet érte el. Felkészítő: Szabados Péter

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-társalgás 11. évfolyam  Kereszturi Laura 11.b osztályos tanuló 2. helyet érte el. Felkészítő: Szabados Péter

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-énekverseny Lipics Franciska, Barlai Ajna, Krász Zsombor 10.b 1. helyet érte el. Felkészítő: Szende Sarolta

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny – kincskereső verseny csapattagok: Hoffmann Klaudia, Layton Sandra, Tuli Enikő, Tőkés-Füzesi Tekla 2. helyet érte el. Szabados Péter

regionális Spanyol Nyelvi és Civilizációs Verseny-sütiverseny Turonyi Lili, Schneider Szonja 10.b osztályos tanuló 1. helyet érte el. Felkészítő:

Regionális Regionális Olasz Nyelvi Verseny
– élőbeszéd kategória 10. évf. Hortion Elza 10.f osztályos tanuló 2.helyet érte el.
Felkészítő: Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
– fordítás kategória  Kaszás Blanka 12.f 2. helyet érte el.
Felkészítő: Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
– versmondás kategória Kovács Klaudia 12.a osztályos tanuló 2. helyet érte el.
Felkészítő: Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
– versmondás kategória Montág Boglárka 10.c osztályos tanuló 3. helyet érte el.
Felkészítő: Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
– süteménykészítés kategória Vecsera Kamilla, Nyőgéri Luca 11.f osztályos tanuló 2. helyet érte el.
Felkészítő: Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
– csoportos ének kategória 9-10. évfolyam olasz nyelvi csoportjai 9-10. évfolyam 1. helyet érte el.
Felkészítő:Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
– íráskészség kategória Le Viola Mai-Lien 11.f osztályos tanuló 1. helyet érte el. Felkészítő:Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
– íráskészség kategória Kaszás Blanka 12.f osztályos tanuló 2. helyet érte el. Felkészítő: Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
– nyelvhelyességi írásbeli kategória Springer Barnabás 12.f osztályos tanuló 3. helyet érte el.
Felkészítő:Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina

Regionális X. Radnóti Röplabda Kupa – leány  csapattagok:
Heckenberger Hanna, Szabó Emese, Varga Vivien, Hoffmann Hanna, Róka Csenge, Béres Dorottya, Muzsek Kíra, Kiss Boglárka  1.  hely.
Tréner: Vásárhelyi Gábor