Iskolavezetés

ISKOLAVEZETÉS

A Leőwey irányítása a tudatosan eltervezett vezetői koncepció alapján működik, a legjobb vezetési gyakorlatok mintáinak alkalmazásával. Példát véve a kiemelkedő eredményeket produkáló cégekről, a kulturális szféra sajátosságait hordozó szervezetekről, nem felejtve, hogy az iskola egy sajátos kulturális értékeket teremtő alkotóközösség.

Az iskolát különböző szintű vezetési csoportok irányítják.

A felső vezetést hárman alkotják:

Igazgató: Dr. Zalay Szabolcs (+36-72-518-461; zalay.szabolcs@leoweypecs.hu)

Oktatási igazgatóhelyettes: Gara Szabolcs (gara.szabolcs@leoweypecs.hu)

Nevelési igazgatóhelyettes: Gerendásné Szabados Timea (gerendasne.szabados.timea@leoweypecs.hu)

A kibővített vezetőségi értekezlet tagjai még:

Kovács Ágnes matematika-tanárnő, vezető-tanácsadó (kovacs.agnes@leoweypecs.hu)

Fejérné Wenhardt Krisztina gazdasági ügyintéző, gazdaságvezető (fejerne.wenhardt.krisztina@leoweypecs.hu)

A Stratégiai Csoportot, a vezetőség tagjain kívül, az iskola középvezetői alkotják, azaz a tagozatok, illetve a munkaközösségek vezetői:

Béresné Tímár Andrea – az Arany János Tehetséggondozó Program vezetője (beresne.timar.andrea@leoweypecs.hu)

Bárdi Judit – az Angol Tagozat és az Angol – Spanyol Munkaközösség vezetője (bardi.judit@leoweypecs.hu)

Simon Péter – a Természettudományos Tagozat és a Fizika – Digitális Kultúra Munkaközösség vezetője (simon.peter@leoweypecs.hu)

Kóczián-Méder Lilla – a Német Tagozat és a Német Munkaközösség vezetője (koczian.meder.lilla@leoweypecs.hu)

Laurent Fleuret – a Francia Tagozat és a Francia Munkaközösség vezetője (laurent.fluret@leoweypecs.hu)

Kiss Georgina – a Magyar Munkaközösség vezetője (kiss.georgina@leoweypecs.hu)

Kiss Zoltán – a Matematika Munkaközösség vezetője (kiss.zoltan@leoweypecs.hu)

Fülöp László – a Történelem – Földrajz Munkaközösség vezetője (fulop.laszlo@leoweypecs.hu)

Lajos Lilla – a Természettudományos Munkaközösség vezetője (lajos.lilla@leoweypecs.hu)

Novák Katalin – a Testnevelés Munkaközösség vezetője (novak.katalin@leoweypecs.hu)

A titkárságot ketten irányítják:

Mucsi Zoltánné általános ügyekért felelős iskolatitkár (+36-30-559-4373; mucsi.zoltanne@leoweypecs.hu)

Bereginé Szőts Annamária kulturális ügyekért felelős iskolatitkár (+36-30-629-9812; szots.annamaria@leoweypecs.hu)

Rendszergazda:

Erdélyi Zoltán (erdelyi.zoltan@leoweypecs.hu)

Gondnok:

Luzsi András (luzsi.andras@leoweypecs.hu)