Városi

Iskolánk lány kézilabda csapat 2. helyezést ért el a Radnóti Kupán.
A csapat tagjai:
Siska Jennyfer – a torna legjobb kapusa
Müller Sophia
Rapp Klaudia – a legjobb góllövő
Gulyás Lenke
Szemmelrock Dóra
Schmidt Veronika
Istokovics Laura
Böröcz Gréti
Kovács Madléna
Puska Zsófia
Felkészítő: Novák Katalin

A IV. RADNÓTI RÖPLABDA KUPÁN:
Iskolánk Lány Röplabda csapata a 2. helyezést szerezte meg.
A csapat tagjai:

  1. Túri Eszter 12.c
  2. Somogyi Lilla 11.c
  3. Gál Kamilla 11.b
  4. Menyes Georgina 12.e
  5. Nagy Boglárka 11.d
  6. Kismarci Henrietta 13.a
  7. Horváth Katalin 13.a
  8.  Gáspár Noémi 13.a
  9.  Kiss Dorottya 9.b
  10.  Fekete Annamária 9.b
  11. Túri Sára 9.cTovábbá a Torna, mezőny legjobb játékosának a Somogy Lillát 11.c tanulóját választották.
    felkészítő: Vásárhelyi Gábor

A német műfordító versenyen a Leőwey csapata mindkét kategóriában dobogós lett.
Magyarról németre fordítás: 1. hely
németről magyarra fordítás: 3. hely

A csapat tagjai:
Gelb Cintia 11.d
Szeteli Anna 10.d
Török Márton 12.d
Vágány Adél 11.d

A PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium megrendezett Újlatin nyelvek szépkiejtési versenyén- francia szekcióban Horváth Hanna dicséretben részesült.  Felkészítő: Zöldi Éva

A Kodály Zoltán Gimnáziumban rendezett Regionális Spanyol Nyelvi Versenyen diákjaink a következő eredményeket érték el:

Szókincs
9. évfolyam

1. hely: Gurbó Csaba 10e
2. hely Kovács Dániel 9b
3. hely: Sinkovics Bendegúz 9b

10. évfolyam
3. hely Priskin Gábor 11e

Szóbeli témakidolgozás
10. évfolyam
1. hely: Petrovits Roberto 10b

11. évfolyam
1. hely: Tímár Fanni 12g
2. hely: Csikós Tamás 10g
3. hely: Roszprim Lia 12g

12. évfolyam
1. hely: Vecsei Gábor 13g
2. hely: Bogdán Milán 12b

Műfordítás
11. évfolyam
1. hely: Roszprim Lia 12g

Civilizációs csapatverseny
9-10.  évfolyam

megosztott 1. hely iskolánk másik csapatával
Figura Sára 9b
Nemesi Viktor 9b
Aszalós Ádám 11e
Németh Zalán 11e

Felkészítő: Szabados Péter

Műfordítás
11. évfolyam
2. hely: Csiszár Orsolya 11b

Kreatív írás, vers kategória
1.hely: Hausmann Kitti 10b

Fotózás
1.hely: Kis-Tóth Rita 12a

Civilizációs csapatverseny
9-10. évfolyam
megosztott 1. hely iskolánk másik csapatával

Hausmann Kitti 10b
Ágoston Tamás 10b
Brlas Dóra 11e
Kiss Eszter 11e

Felkélszítő: Szende Sarolta