Eredményeink

Gratulálunk a februárban elért szép eredményekhez!


OKTV – döntőbe jutottak
Angol I. kategória
Gelencsér Kata Fruzsina 12. f (Tanára: Tillmann Gábor)

Francia:
Keresztesi Anna Róza 11. f
Miklósa Kinga 12. f
Palka Júlia Ildikó 12. f
Perovics Nóra 12. f
Seres Gréta 12. f
Szíjártó Máté Zoltán 11. f

Zsigmond Rozi 10. f 
Tanáraik: Polohn Yvette, Taubert Mariann, Zöldi Éva

“Magyarok Európában”  országos közismereti verseny – döntőbe jutottak
Jáger Luca, Tibold Marcell, Vukmann Dorina 10. d
Martin Míra 11. b, Taradán Lilla 11. b, Petrovics Zoltán 11. a
Felkészítő tanár: Fülöp László

Örökségünk ’48 történelmi vetélkedő (országos csapatverseny) – döntőbe jutottak
Jámbor Bendegúz, Tusa Gréta Vas Virág 10. d

Kásádi Csongor, Jávor Miklós, Toller András 10. c
Felkészítő tanár: Fülöp László

Fodor József Országos Biológiaverseny – második fordulóba jutottak
Czibók Milán, Szabó Zsófia 9. c
Belléncs Tamás, Montag Boglárka, Müller Csongor, Tóth Fruzsina 12. c
Szijártó Máté 11. f
Katona Csanád 10. b
Csukle Hanna, Kásádi Csongor, Kulcsár Kolos, Mihályevics Dóra, Osztás Adél, Radnai Míra, Stang Noémi, Trasszer Vivien 10. c
Both Marietta, Pszota Csenge, Soltész Dávid, Závodi Péter 11. c
Takáts Balázs 12. b
Doma Zsófia, Jáger Luca, Szili Edina, Vas Virág 10. d
Felkészítő tanárok: Szerémy Katalin, Wellesz Andrea, Takács Kristóf, Németh Tamás, dr. Nagy Mária, Lajos Lilla

Ifjú tudósok – Nemzetközi történelemverseny
Bagi Balázs 12. b – 23. hely
Veres Máté 12. b – 24. hely
Hardi Ádám 12. d – 27. hely
Tanáruk: Fülöp László

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny
Papdi Krisztián 10. c – második fordulóba jutott

Tanára: Almási László

Túl az első X-en – Tehetsz a jövődért, válassz! országos középiskolai vetélkedő
“A Leőwey polgárai” csapat 5. hely

Felkészítő tanár: Bárdi Judit

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny – Alkalmazás kategória – második fordulóba jutottak
Gugora Zoltán 10.a
Zeitvogel Balázs 9. c
Tanáruk: Tóthné Aschenbrenner Judit

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.