Tanévnyitó

Évnyitó ünnepélyünket a Kodály Központban tartjuk 2021. augusztus 30-án 16 órakor
Bereginé Szőts Annamária
2021. augusztus 25.

Kedves Diákok, tisztelt Szülők!

Idei évnyitónkat a 10 évvel ezelőttihez hasonlóan a Kodály Központba tartjuk, hogy az elmúlt időszakban több hónapra otthonaikba kényszerült diákok és tanárok ünnepélyes keretek között ezen az impozáns helyszínen találkozhassanak újra. A múlt-jelen-jövő koncepcióra épült műsorban jelenlegi és volt diákjaink megemlékeznek iskolánk névadójáról, a 200 éve született Leőwey Kláráról.

Megjelenés: iskolai egyenruhában.

Helyfoglalás: 15.30-15.50-ig az osztályfőnökök által kiosztott jegyek alapján.

Az ünnepélyre korlátozott számban lehetőségünk van a szülőket is meghívni. 
Kérjük jegyigényüket az alábbi űrlap kitöltésével jelezzék, augusztus 29-ig.