Április 21-én, kedden Budapesten került sor a DSD II (Deutsches Sprachdiplom) nyelvvizsga bizonyítványok ünnepélyes átadására. Iskolánkban idén 33 diákunk szerezte meg a magas szintű nyelvtudást igazoló német nyelvű oklevelet.
A sikeres vizsgázóknak ezúton is gratulálunk a teljesítményükhöz, a megszerzett nyelvvizsgával pedig sok sikert kívánunk a továbbtanuláshoz és a jövőbeli céljaik eléréséhez!