„A villámok szimfóniája”

Siker a Frankofón Dalversenyen
Bereginé Szőts Annamária
2026. május 7.

Simó Kata Flóra (12.f) ezzel a Zaho de Sagazan dallal nyerte meg a 2026-os Frankofón Dalversenyt. A stúdióban készült felvételek alapján kiválasztott 12 döntős a versenyen egy szakmai zsűri, valamint a Magyarországon jelen lévő frankofón országok nagykövetei előtt mutathatta be produkcióját.

Ez a díj éppen jókor koronázza meg Kata iskolán belüli aktivitását, mely több helikoni produkciót, országos Mardi gras versenyeket és kórusfellépéseket is érintett az elmúlt években.

„Bon voyage” neki a felsőfokú tanulmányaihoz, valamint a Párizsba szóló repülőjegyhez, amelyet megnyert!

Gratulálunk!

, „A villámok szimfóniája”