Versenyeredmények

Mihelyt csatának
tekinted az életet:
el is vesztetted.
Fodor Ákos

Korábbi eredményeinket archiváltuk, az alábbi gombra kattintva érheted el.

2020-2021-es tanév

AJTP Matematikaverseny

    • Lengyel Vanessza 11. a – 3. hely
    • Illés Viktória 9. a – 6. hely
    • Borbély Martin 9. a – 7. hely
    • Schäffer Liliána 9. a – 13. hely
    • Kő Rómeó 9. a – 14. hely

Tanáruk: Szauer Anita és Kiss Zoltán

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

A 2022/2023-as tanév eredményei

Mardi Gras Moreira Laura 10. f 1. Radóczy Jusztina
Mardi Gras Rapkai Viola 10. f 4. Radóczy Jusztina
Mardi Gras Ungár Hanna 9. f 4. Radóczy Jusztina
Mardi Gras Csiki Ábel, Ungár Hanna 12. f, 9. f különdíj Radóczy Jusztina
Országos És Kárpát-medencei Művészeti Verseny (Junior kategória) Pintér Zsófia Sára 9/Kny Fődíj Tillai Tímea
Gloria Victis középiskolai történelemi vetélkedő Gálber Csenge, Fekete Fiametta, Tibold Marcell 12. b
12. b
12. d
32. Fülöp László
Gloria Victis középiskolai történelmi vetélkedő Jávor Miklós, Kásádi Csongor, Tibold Marcell 12. c 17. Fülöp László
„Édes anyanyelvünk” verseny Kárpát-medencei döntő Klement Tamás 10. c 1.;
különdíj;
Széphalom-plakett
Tamás Csilla
Esszéíró-pályázat az Édes anyanyelvünk verseny 50. évfordulójára Istvánovics Tamás Ákos 9. d 2. Varga Judit
Esszéíró-pályázat az Édes anyanyelvünk verseny 50. évfordulójára Klement Tamás 10. c 3. Tamás Csilla
„Sprichst du Deutsch?” német nyelvi verseny Kilián Korinna Vera 11. d 7.
Varjasné Meiszter Zita, Pap Anikó
4 for Europe Tavi Johanna, Veres Bendegúz, Gyulai Máté, Rekettye Balázs 11.f, 11.f, 11.f, 12.b 4. Radványi Krisztina
Arany Dániel Matematikaverseny Klement Tamás 10. c döntőbe jutott Kiss Zoltán
Athletica Galactica Országos Csillagászati és Asztrofizikai Verseny döntője Bocor Gergely 10. c 21. Simon Péter
Babits Mihály nyelvhasználati versenyre Varga Bernadett 10. f 4. Probszt Réka
Barcsi Országos Angol Verseny Tibold Antónia Katalin 9. b 16.
Dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne, Mericsné Papp Tünde
Csorba Győző Versmondó Verseny Perzsa Barnabás, Reali Prisca 9/Kny különdíj Bozsó Borbála Rita
Dürer Matematikaverseny Takaró Nóra, Bocor Gergely, Klement Tamás 10. c 7. Simon Péter, Kiss Zoltán
EOES fizika országos Válogatóverseny Klement Tamás 10. c 6. Simon Péter
Erdélyország – komplex humán vetélkedő Tusa Gréta, Vas Virág 12. d 2. Fülöp László
Fodor József Országos Biológia Verseny Szabó Zsófia Fanni 11. c 28. Szerémy Katalin
Frankofón Dalverseny Moreira Laura 10. f különdíj Radóczy Jusztina
Határtalan irodalom, Országos Irodalmi Verseny Fenyvesi Szabina ,Kovács Melinda, Nyerges Luca 10. a 3.
Tamás Csilla, Traubert Annamária
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Gasz Márton 9. c 10. Szerémy Katalin
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Klement Tamás 10. c 15. Lajos Lilla
Irodalom Másképp Biró Borka, Zichy Emma, Schön Izabella 12. b, 10.f, 9.f döntőbe juttottak Probszt Réka
Magyarok Európában Hofekker Olivér, Rónai Ákos, Stang Noémi 12. c 1. Fülöp László
Magyarok Európában Sárközi Jázmin, Torma Léna, Nyuschal Szonja 11. a, 11. b, 11. b 11. Fülöp László
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny 9. évfolyam: Nyikos Márton Pálkovács Tamás Hornok Máté (9.C) 10. évfolyam: Klement Tamás Bocor Gergely Racskó Dániel Heisz András Botond (10.C) 9. c; 10. c 2. fordulóba jutottak Simon Péter
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny I. kategória Hornok Máté 9. c 18. Simon Péter
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny II. kategória Klement Tamás 10. c 12. Simon Péter
Náboj Fizika Csapatverseny Junior kategória Bocor Gergely, Heisz András Botond, Merics Vilmos, Nagy Zalán, Racskó Dániel 10. c 10. Simon Péter
Német nemzetiségi szavalóverseny Baráti Ditta Katalin 12. d 1. Kuttor Eszter
Német Nemzetiségi Szavalóverseny Pethő Anna 11. d 5. Kóczián-Méder Lilla
Német Nemzetiségi Szavalóverseny Pesti Hanna 12. d 5. Kóczián-Méder Lilla
Német Nemzetiségi Szavalóverseny Szűcs Ramóna 11. d 3. Kóczián-Méder Lilla
Német nyelvű matematikaverseny Lipcsei Sára 9. d 10. Szauer Anita
Örökségünk ’48 Csengeri Márk, Harván Olivér, Iványi Ábel 10. b 10. Pappné Mádai Gabriella
Örökségünk ’48 – történelmi vetélkedő Gajdos Keve, Kiss-Adorján Alíz, Vermes Sára 11. b 13. Fülöp László
Szilárd Leó Országos Fizikaverseny Klement Tamás 10. c 4. Simon Péter
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny Jávor Miklós 12. c 3. Porkoláb Tamás
TETT mese- és novellaíró pályázat Klement Tamás 10. c 2. Tamás Csilla
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (egyéni B2) Bogdány Violetta 9/AJTP 20. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (egyéni B1) Csonka Dominik 9/AJTP 11. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (egyéni B1) Pyber Boglárka 9/AJTP 12. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (csoportos A2) Gombóc Panna, Venicz Viktória 9. a 8. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (csoportos A2) Győrfi-Tukacs Titanilla, Ignácz Vivien 9. a 11. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (csoportos A2) Palkó Amanda, Orsós Zoltán 9. a 10. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (csoportos B1) Máté Liliána, Trábert Letícia 9. a 12. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (csoportos B2) Borbély Viktória, Sugár Benjámin, Oláh Viktor 9. a 7. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (csoportos B2) Kovács Melinda, Molnár Erika, Orsós Eszter 10. a 8. Béresné Timár Andrea
HEBE+ levelezős angol nyelvi verseny (csoportos B2) Fenyvesi Szabina, Nyerges Luca, Szigeti Fanni 10. a 20. Béresné Timár Andrea
Országos Táncsport Diákolimpia Ifjúsági Duó latin kategória Pammer Lea, Dávid Dóra 11. b, 9. b 1.
Novák Katalin, Vásárhelyi Gábor
mezei futó diákolimpia V. korcsoport – lány Balázs Lilla
Ronczyk Franciska
Bakó Flóra
Csiki Hanna
Hóbár Borbála
Konyári Kvák Gizella
  10. Varga Tamás
Vívás, párbajtőr egyéni Odrobina Zsófia 10. f 19. egyesületi edző
mezei futó diákolimpia V. korcsoport – fiú
Szakály Levente, Tóth Mihály, Horváth Tamás, Nagy Zalán, Bocor Gergely
  24. Varga Tamás
Úszó Diákolimpia 200 méter pillangó Kállai Barnabás 9.d 3. egyesületi edző
Diákolimpia úszás 100 méter gyors Kállai Barnabás 9.d 5. egyesületi edző
Tenisz Diákolimpia Zouaoui Sonia 12.b 5. egyesület edző
Országos Táncsport Diákolimpia Ifjúsági Szóló Latin kategória Pammer Lea 11. b 6. Novák Katalin

 

OKTV francia nyelv II. kategória Horváth Lola Anna 12. f 11.
Mayerné Németh Krisztina
OKTV francia nyelv II. kategória Ur Bendegúz 12. f 19.
Mayerné Németh Krisztina
OKTV biológia II. kategória Zeitvogel Balázs 11. c 2. fordulóba jutott Szerémy Katalin
OKTV francia nyelv II. kategória Sikó Orsolya 12. f 2. fordulóba jutott Mayerné Németh Krisztina
OKTV francia nyelv II. kategória Novák Sára 11. f 2. fordulóba jutott Taubert Mariann
OKTV matematika II. kategória Papdi Krisztián László 12. c 2. fordulóba jutott Porkoláb Tamás
OKTV biológia II. kategória Jámbor László Bendegúz 11. d 21.
Lajos Lilla, Németh Tamás
OKTV olasz nyelv I. kategória Zsigmond Rozi 12. f 29.
Mayerné Németh Krisztina
OKTV francia nyelv II. kategória Mehringer Lotti 11. f 30. Taubert Mariann
OKTV francia nyelv II. kategória Reali Bonifacio 11. f 31. Taubert Mariann
OKTV francia nyelv II. kategória Szemelyácz Hanna 12. f 4. Polohn Yvette
OKTV francia nyelv II. kategória Zsigmond Rozi 12. f 8.
Mayerné Németh Krisztina
Regionális Musical Énekverseny Csiki Ábel 12. f 1; fődíj Radóczy Jusztina
Festival d’italiano (versmondás) Ungár Hanna 9. f 1. Mayerné Németh Krisztina
Festival d’italiano (írásbeli) Zsigmond Rozi 12. f 1. Mayerné Németh Krisztina
Festival d’italiano (élőbeszéd) Zsigmond Rozi 12. f 1. Mayerné Németh Krisztina
Festival d’italiano (próza fordítás) Rózsa Eszter 11. f 1. Pappné Mádai Gabriella
Regionális Musical Énekverseny Baráth Kata 11. d 1. Radóczy Jusztina
Regionális Musical Énekverseny Ungár Hanna 9. f 1. Radóczy Jusztina
Regionáĺis Musical Énekverseny Csiki Ábel, Szabó Bendegúz 12. f 11. f 1. Radóczy Jusztina
Regonáĺis Musical Énekverseny Szabó Bendegúz 11. f 1. Radóczy Jusztina
Regonáĺis Musical Énekverseny Baráth Kata, Csiki Ábel 11. d, 12. f 1. Radóczy Jusztina
Négy Megye Matematikaverseny (csapatban) Jávor Miklós, Papdi Krisztián László 12. c 1. Porkoláb Tamás
Festival d’italiano Regionális olasz nyelvi verseny Molnár Erika 10. a 1. Mayerné Németh Krisztina
Festival d’italiano (egyéni ének) Miklós Kornél 10. a 2. Mayerné Németh krisztina
Festival d’italiano (próza fordítás) Kulcsár Anna 11. b 2. Pappné Mádai Gabriella
Festival d’italiano (versmondás) Szente Dorka 9. b 2. Pappné Mádai Gabriella
Regionális Musical Énekverseny Laura Moreira 10. f 2. Radóczy Jusztina
Regionáĺis Musical Énekverseny Varga Bernadett 10. f 2. Kotvász Zsófia
Négy Megye Matematikaverseny Papdi Krisztián László 12. c 2. Porkoláb Tamás
Festival d’italiano (próza fordítás) Horváth Lola 12. f 3. Mayerné Németh Krisztina
Festival d’italiano (élőbeszéd) Szalay Anna 10. c 3. Mayerné Németh Krisztina
Festival d’italiano (élőbeszéd) Iványi Ábel 10. b 3. Mayerné Németh Krisztina
Festival d’italiano (élőbeszéd) Keller Zsófia 12. f 3. Mayerné Németh Krisztina
Festival d’Italiano (írásbeli nyelvhasználat) Rózsa Eszter 11. f 3.
Pappné Mádai Gabriella, Mayerné Németh Krisztina
Regionális Musical Énekverseny Simó Flóra Kata 9. f 3. Radóczy Jusztina
Négy Megye Matematikaverseny Jávor Miklós 12. c 3. Porkoláb Tamás
Festival d’italiano (műveltség) Bótor Zalán, Herr Márk, Zeitvogel Csaba, Zeitvogel Gergely 11. c 4. Pappné Mádai Gabriella
Ránki György történelem verseny Kulcsár Anna 11. b 4. Fülöp László
Wallenberg nyomán Bognár Emma, Jankó Anna, Pintér Zsófia 9.kny 5. Radványi Krisztina
Wallenberg nyomán Varga Bernadett, Perzsa Barnabás, Hargitai Réka 10.f, 9.kny, 12.f 6. Radványi Krisztina
4 for Europe Masa Kata, Werner Lilien, Reali Bonifacio, Szabó Bendegúz 11.f 7. Radványi Krisztina
Festival d’italiano (műveltség) Brutyó Bertalan, Szabó Nikolett, Vrancsics Vanessza, Hóbár Borbála 9. f különdíj Mayerné Németh Krisztina
Festival d’italiano (versmondás) Szegedi Judit 9. b Különdíj Pappné Mádai Gabriella

 

„Édes anyanyelvünk” Nyelvhasználati Verseny Klement Tamás 10. c 1. Tamás Csilla
„Szép magyar beszéd” Varga Panna 10. b 1. Probszt Réka
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Istvánovics Tamás Ákos 9. d 1. Wellesz Andrea
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Zeitvogel Balázs 11. c 1. Szerémy Katalin
Fejér Lipót matematikaverseny Papdi Krisztián László 12. c 1. Porkoláb Tamás
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Gasz Márton 9.c 1. Szerémy Katalin
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Klement Tamás 10.c 1. Lajos Lilla
Megyei Matematikaverseny Papdi Krisztián László 12. c 1. Porkoláb Tamás
Megyei Matematikaverseny Zeitvogel Gergő 11.c 1. Gara Szabolcs
Megyei Matematikaverseny Papdi Krisztián 12.c 1. Porkoláb Tamás
Zipernowsky Matematika Kupa Klement Tamás 10.c 1. Kiss Zoltán
Fejér Lipót Matematikaverseny Papdi Krisztián 12. c 1. Porkoláb Tamás
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Hornok Máté 9.c 10. Kovács Ágnes
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Kásádi Csongor 12. c 11. Németh Tamás
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Odrobina Réka 10.f 11. Szauer Anita
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Csukle Hanna Flóra 12. c 12. Németh Tamás
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Czakó Fanni Gréta 10. c 12. Szerémy Katalin
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Farkas Emma Patrícia 10. c 13. Szerémy Katalin
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Radnai Míra Júlia 12. c 14. Németh Tamás
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Takaró Nóra 10. c 2. Szerémy Katalin
Megyei Matematikaverseny Jávor Miklós 12.c 2. Porkoláb Tamás
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Klement Tamás, Merics Vilmos, Odrobina Réka 10.c, 10.c, 10.f 2.
Kiss Zoltán, Szauer Anita
B33 Kosárlabda Diákolimpia Ackermann Zsófia, Csiki Hanna, Szűcs Anna, Temes Boróka 12. d, 9. f, 11. f, 12. b 2. Kísérő: Szander Anita
„Édes anyanyelvünk” Nyelvhasználati Verseny Istvánovics Tamás Ákos 9. d 3. Varga Judit
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Vass Zsanett Nóra 10. c 3. Szerémy Katalin
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Jámbor László Bendegúz 12. d 3. Lajos Lilla, Németh Tamás
Kis Fejér Lipót Matematikaverseny Klement Tamás 10.c 3. Kiss Zoltán
Ránki György dunántúli történelemverseny Gálber Csenge 12. b 3. Fülöp László
Zipernowsky Matematika Kupa Odrobina Zsófia 10.f 3. Szauer Anita
„Édes anyanyelvünk” Nyelvhasználati Verseny Kovács Melinda 10. a 4. Tamás Csilla
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Czibók Milán 11. c 4. Szerémy Katalin
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Hornok Máté 9.c 4. Lajos Lilla
Kenguru Matematikaverseny Zeitvogel Gergő 11.c 4. Gara Szabolcs
Ránki György dunántúli történelemverseny Dingó Johanna 11. b 4. Fülöp László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Papdi Krisztián László 12.c 4. Porkoláb Tamás
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Klement Tamás 10.c 4. Kiss Zoltán
Megyei Matematikaverseny Jávor Miklós 12. c 5. Porkoláb Tamás
„Édes anyanyelvünk” Nyelvhasználati Verseny Huth Loránd 12. d 5. Tamás Csilla
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Wéber Anita 11. b 5. Szerémy Katalin
Kis Fejér Lipót Matematikaverseny Koszorús Alex 9.b 5. Kiss Zoltán
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Mozsgai Míra Judit 11. c 6. Szerémy Katalin
Fejér Lipót Matematikaverseny Jávor Miklós 12. c 6. Porkoláb Tamás
Fejér Lipót matematikaverseny Jávor Miklós 12. c 6. Porkoláb Tamás
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Jávor Miklós 12.c 6. Porkoláb Tamás
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Mercz Máté 10. b 7. Lajos Lilla
Kenguru Matematikaverseny Papdi Krisztián 12.c 7. Porkoláb Tamás
Baranya megyei angol nyelvi verseny a középiskolák 9-10. évfolyamos tanulói számára Nagy Julianna 10. b 8. Béresné Timár Andrea, Gombás Ildikó
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Kilvinger Luca 11. b 8. Szerémy Katalin
Kenguru Matematikaverseny Jávor Miklós 12.c 8. Porkoláb Tamás
Éneklő Ifjúság „B” leánykar     arany Radóczy Jusztina
Éneklő Ifjúság „B” vegyes kar     arany Radóczy Jusztina
Népdaléneklési verseny Kiss-Adorján Alíz 11. b kiemelt arany  
PTE – Tiéd a pálya játékos sportverseny Balázs Lilla
Laczkó Melinda
Takács Ivett
Ackermann Zsófia
Piros Virág
Scháll Barnabás
Szakály Levente
Brodmann Máté
Grassy Márk
Ungvári Zsombor
Sebestyén Gergő
Tabi Ágoston
12. b
12. b
12. d
12. d
10. f
12. c
11. d
11. d
11. d
11. c
10. c
9. f
1. Vásárhelyi Gábor
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Hornok Máté 9. c 2. Lajos Lilla
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Klement Tamás 9. c 1. Lajos Lilla
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Gasz Márton 9. c 1. Szerémy Katalin
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Jámbor Soma 9. c 3. Szerémy Katalin
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Odrobina Zsófia 10. f 2. Takács Kristóf
Kazinczy „Szép magyar beszéd” verseny Jáger Luca 12. d 3. Tamás Csilla
Kazinczy „Szép magyar beszéd” verseny Pethő Anna 11. d 4. Tamás Csilla

A 2021/2022-es tanév eredményei

Aradi Ezüsthóvirág dalverseny (szóló) Csiki Ábel 11. f 2. Radóczy Jusztina
Aradi Ezüsthóvirág dalverseny (duett) Csiki Ábel 11. f 2. Radóczy Jusztina
Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny Zeitvogel Balázs 10.c 11.
Tóthné Aschenbrenner Judit
Hungarikum vetélkedő – Magyar nemzeti értékek a Kárpát-medencében

Doma Boglárka
Jámbori Mihály
Visegrády Milán

9.d 1. Fülöp László
Cultura Nostra Győri Laura 10.f 7. Radványi Krisztina
Gloria Victis Jávor Miklós
Kásádi Csongor
Toller András
11.c 1.

Fülöp László

Ifjúsági Latin Tánc Világbajnokság
Varga Liza, Bánáti Barnabás
 12.b Hazánkat képviselik  

 

Vívó Diákolimpia Párbajtőr A kategória Egyéni Doma Zsófia 11.d 40. Novák Katalin
Országos Műfordító Verseny Baricsa Noémi, Goldmann Fanni 12.d 6.
Kuttor Eszter, Kóczián-Méder Lilla
Országos Műfordító Verseny Horváth Tamás, Pajor Gréta 9.d 6.
Kuttor Eszter, Kóczián-Méder Lilla
Irinyi János Kémiaverseny Klement Tamás 9.c 6. Lajos Lilla
Matematika OKTV Jávor Miklós 11.c 50. Porkoláb Tamás
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Jávor Miklós 11.c 35. Porkoláb Tamás
Matech4 Kreatív matematika csapatverseny Zeitvogel Csaba 10.c 2. fordulóba jutott Gara Szabolcs
Matech4 Kreatív matematika csapatverseny Zeitvogel Gergő 10.c 2. fordulóba jutott Gara Szabolcs
Matech4 Kreatív matematika csapatverseny Zeitvogel Balázs 11.c 2. fordulóba jutott Gara Szabolcs
Dürer Verseny Takaró Nóra 9.c 7. Simon Péter
Dürer Verseny Klement Tamás 9.c 7. Kiss Zoltán
Dürer Verseny Bocor Gergely 9.c 7. Kiss Zoltán
Judo diákolimpia, egyéni Takács Sára 9.d 7. Varga Tamás
Vívás – párbajtőr ‘A’ kategória Juhász Jana 9/Kny 46. Varga Tamás
HEBE+ angol levelező verseny Pankhardt Letícia   10. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Bódog Kornél   12. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny
Fenyvesi Szabina, Molnár Erika, Kovács Melinda
  7. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny
Borbély Viktória, Samu Valentina
  11. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny
Mózes Benjámin, Bogdány Bálint, Heincz Miklós
  14. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Borbély Martin   6. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Nyerges Luca   7. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Sugár Benjámin   9. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Rencsevics Milán   10. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Szűcs Petronella   13. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Sárközi Jázmin   14. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny
Kekk Amanda, Berta Erika
  3. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny
Lőrincz Emília, Hajnal Noémi
  15. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny
Illés Viktória, Tóth Szimonetta, Kő Rómeó
  19. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Lengyel Vanessza   6. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Novotny Bernadett   8. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Schweiszgut Fanni   23. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Strobán Emese   24. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny Orsós Martin   29. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny
Rencsevics Viktória, Rajnai Rita
  18. Béresné Tímár Andrea
HEBE+ angol levelező verseny
Wimmer Anett, Morvai Szabina
  22. Béresné Tímár Andrea
Mardi Gras francia nyelvű előadói verseny – vers/próza Reali Bonifacio 10. f 1. Vatai Éva
Mardi Gras francia nyelvű előadói verseny – vers/próza Brutyó Bertalan 9/kny 2. Vatai Éva
Mardi Gras francia nyelvű előadói verseny – vers/próza Illés Blanka 11. f 2. Vatai Éva
Mardi Gras francia nyelvű előadói verseny – ének Moreira Laura 9. f 2. Radóczy Jusztina
Atlétika mezei futóbajnokság Balázs Lilla 11.b 43. Varga Tamás
Atlétika mezei futóbajnokság Ronczyk Franciska 9.d 23. Varga Tamás
Atlétika mezei futóbajnokság Hóbár Borbála 9/Kny 88. Varga Tamás
Atlétika mezei futóbajnokság Szűcs Anna 10.f 125. Varga Tamás
Atlétika mezei futóbajnokság – csapat Balázs Lilla
Ronczyk Franciska
Hóbár Borbála
Szűcs Anna
11.b
9.d
9/kny
10.f
12. Varga Tamás
Párbajtőr egyéni „A” kategória

Doma Boglárka

9.d 23.
Novák Katalin, Varga Tamás
Párbajtőr csapat „A” kategória

Doma Boglárka
Doma Zsófia
Odrobina Zsófia

9.d
11.d
9.f
3.
Novák Katalin, Varga Tamás
Tenisz diákolimpia, páros Pajor Gréta, Gelencsér Vanda 9.d 3. Varga Tamás
Úszás diákolimpia, 50 m mell Szabó Patrik 11.d 3. Varga Tamás
Úszás diákolimpia, 100 m mell Szabó Patrik 11.d 3. Varga Tamás
Országos Angol Verseny, Barcs Bagó Attilla 9.b 9.
Gombás Ildikó, Béresné Tímár Andrea
Német nemzetiségi szavalóverseny Baráti Ditta 11.d 2. Pap Anikó
Német nemzetiségi szavalóverseny Pesti Hanna 11.d 3. Kóczián-Méder Lilla
Német nemzetiségi szavalóverseny Pethő Anna 10.d 4. Pap Anikó
Német nemzetiségi szavalóverseny Szűcs Ramóna 10.d 5. Pap Anikó
Német nemzetiségi szavalóverseny Schneider Dóra 10.d 6. Kóczián-Méder Lilla
Német nemzetiségi szavalóverseny Steiner Ingrid 11.d 7. Kóczián-Méder Lilla
Német nemzetiségi szavalóverseny Emeneth Péter 10.d 12.
Varjasné Meiszter Zita, Pap Anikó
Német nemzetiségi szavalóverseny Laklia Csenge 10.d 16. Pap Anikó
AJTP matematika verseny Orsós Tibor 9/AJTP 4. Almási László
AJTP matematika verseny Lengyel Vanessza 12.a 3. Kiss Zoltán
Vívó Diákolimpia (Párbajtőr) „A” kategória (egyéni) Odrobina Zsófia 9.f 53.
Gymnasion: Arany János Tehetséggondozó Program Országos Sportversenye Bódog Kornél, Kismarci Sándor, Orsós Tibor, Orsós Zoltán, Rencsevics Milán, Sugár Benjamin 9/AJTP 5. Vásárhelyi Gábor
MANT „MI az űrkutatásban” Diákpályázat Bocor Gergely, Kiss Barnabás Klement Tamás 9.c különdíj Simon Péter
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Zeitvogel Balázs, Zeitvogel Csaba, Zeitvogel Gergő 10.c 2. Szerémy Katalin
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Farkas Réka Klaudia, Takaró Nóra, Vass Zsanett Nóra 9.c 6. Lajos Lilla
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Jáger Luca, Jámbor László Benjamin, Tibold Marcell Dénes 11.d 2. Lajos Lilla
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Radnai Míra Júlia, Stang Noémi, Szabó Benedek 11.c 5. Lajos Lilla
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Csukle Hanna Flóra, Mihályevics Dóra, Trasszer Vivien 11.c 8. Lajos Lilla
Országos ECL német nyelvi verseny Ősz Hanna 10.d 5.
Varjasné Meiszter Zita
Pap Anikó
Német célnyelvi civilizáció verseny Bartalovics Zsófia, Doma Zsófia, Gelentsér Anna, Juhász Luca 11.d 3. Pap Anikó
Arany Dániel Matematikaverseny Klement Tamás 9.c 2. fordulóba jutott Kiss Zoltán
Arany Dániel Matematikaverseny Vincze Kornél 9.c 2. fordulóba jutott Kiss Zoltán
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny Klement Tamás 9.c 23. Simon Péter
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny Heisz András Botond 9.c 31. Simon Péter
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny Bocor Gergely 9.c 33. Simon Péter
Kötélugrás Diákolimpia Furulyás Lilla 12.d 7 külsős edző
Táncsport Diákolimpia Versenytánc Szakág Pammer Lea 10.b 6. Novák Katalin
Országos Szilárd Leó Fizikaverseny Klement Tamás 9.c 3 Simon Péter
Alpesi Sí Diákolimpia Műlesiklás Bocz Zsuzsanna 12.c 8. Novák Katalin
Gymnasion 2022. /AJTP Országos Sporttalálkozó/ kosárlabda Gombóc Panna, Györfi-Tukacs Titanilla, Ignácz Vivien, Pankhardt Letícia, Samu Valentina, Sárközi Bianka 9/AJTP 4. Novák Katalin
Fodor József Országos Biológiaverseny Szabó Zsófia 10.c 1. Szerémy Katalin
Fodor József Országos Biológiaverseny Czibók Milán 10.c 16. Szerémy Katalin
Fodor József Országos Biológiaverseny Deák Szabina 11.b 16.
Takács Kristóf, Wellesz Andrea
Fodor József Országos Biológiaverseny Csukle Hanna 11.c 13. Németh Tamás
Fodor József Országos Biológiaverseny Mercz Máté 9.b 74. Lajos Lilla
Fodor József Országos Biológiaverseny Több név az egyéb információban (20. helyezéstől lefelé) 11.c   Németh Tamás
Fodor József Országos Biológiaverseny Doma Zsófia 11.d 61. Lajos Lilla
Fodor József Országos Biológiaverseny Több név az egyéb információban (20. helyezéstől lefelé) 12.c   Dr. Nagy Mária
Fodor József Országos Biológiaverseny Pataki Anna 12.b 22.
Szerémy Katalin, Németh Tamás
Fodor József Országos Biológiaverseny Sandó Míra 12.b 73.
Szerémy Katalin, Németh Tamás
Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny Zeitvogel Balázs 10.c döntőbe jutott Tóthné Aschenbrenner Judit
Francia nyelvű slam-poetry verseny Pásztón 9. évf. Brutyó Bertalan 9/Kny 2.
Vatai Éva, Laurent Fleuret
Francia nyelvű slam-poetry verseny Pásztón 9. évf. Vogel Adorján 9/Kny 3.
Vatai Éva, Laurent Fleuret
Francia nyelvű slam-poetry verseny Pásztón 10-12. évf. Ódor Lóránt 12. f 1.
Vatai Éva, Laurent Fleuret
Kontra József kémiaverseny Soltész Dávid 12. c 20. Dr. Nagy Mária
Kontra József kémiaverseny Papp Krisztina 12. c 9. Dr. Nagy Mária
Kontra József kémiaverseny Závodi Péter 12. c 16. Dr. Nagy Mária
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny Klement Tamás 9.c döntőbe jutott Simon Péter
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny Bocor Gergely 9.c döntőbe jutott Simon Péter
Mikola Sándor Országos Fizikaverseny Heisz Botond 9.c döntőbe jutott Simon Péter
Országos idegen nyelvi verseny Hajnal Noémi 11.a 8. Nagy Éva
Országos idegen nyelvi verseny Suhajda Márk 11.a 9. Nagy Éva
Magyarország az én hazám Barlai Kornél
Emeneth Péter
Tóth Mihály
10.d 4. Venczellák András
László Gyula Történelem Verseny Kekk Amanda 11.a 10. Pappné Mádai Gabriella
Erdélyország – komplex vetélkedő Jáger Luca
Jámbor Bendegúz
Tibold Marcell
11.d 1. Fülöp László
Erdélyország – komplex vetélkedő Jámbori Mihály
Kelemen Zalán
Visegrády Milán
9.d 2. Fülöp László
Erdélyország – komplex vetélkedő Oláh Gréta
Nagy Dominika
Doma Boglárka
9.d 3. Fülöp László
Magyarok Európában – állampolgári vetélkedő Jávori Miklós
Kásádi Csongor
Toller András
11.c 7. Fülöp László
Magyarok Európában – állampolgári vetélkedő Csukle Hanna
Stang Noémi
Trasszer Vivien
11.c 8. Fülöp László
Örökségünk ’48 Vas Virág
Tusa Gréta
Vukman Dorina
11.d 11. Fülöp László
Örökségünk ’48 Zeitvogel Balázs
Zeitvogel Csaba
Zeitvogel Gergő
10.c 13. Fülöp László
„TETT” mesepályázat Klement Tamás 9. c könyvjutalom Tamás Csilla
Örökségünk ’48 – történelmi vetélkedő Zeitvogel Gergő
Zeitvogel Csaba
Zeitvogel Balázs
10.c Országos döntőbe jutottak Fülöp László
Örökségünk ’48 – történelmi vetélkedő Vas Virág
Tusa Gréta
Vukman Dorina
11.d Országos döntőbe jutottak Fülöp László
Magyarok Európában – kultúrtörténeti vetélkedő Jávor Miklós
Kásádi Csongor
Toller András
11.c Országos döntőbe jutottak Fülöp László
Magyarok Európában – kultúrtörténeti vetélkedő Csukle Hanna
Stang Noémi
Trasszer Vivien
11.c Országos döntőbe jutottak Fülöp László
Erdélyország – komplex vetélkedő Jáger Luca
Jámbor Bendegúz
Tibold Marcell
11.d Országos döntőbe jutottak Fülöp László
Erdélyország – komplex vetélkedő Jávori Miklós
Kelemen Zalán
Visegrády Milán
9.d Országos döntőbe jutottak Fülöp László
Erdélyország – komplex vetélkedő Oláh Gréta
Nagy Dominika
Doma Boglárka
9.d Országos döntőbe jutottak Fülöp László
Magyarország az én hazám – komplex honismereti vetélkedő Barlay Kornél
Emeneth Péter
Tóth Mihály
10.b Országos döntőbe jutottak Venczellák András
Savaria történelemverseny Varga Bernadett 9.f 2. fordulóba jutott Radványi Krisztina
Dürer matematika csapatverseny
C kategória
Takaró Nóra
Bocor Gergely
Klement Tamás
9.c döntőbe jutottak Kiss Zoltán
Simon Péter
Irány az űr 2.0, Kárpát-medencei űrkutatási csapatverseny Bocor Gergely
Klement Tamás
Kiss Barnabás
9.c 3. fordulóba jutottak
„Aranytoll” Országos Helyesírási Verseny Kovács Melinda 9.a 2. Tamás Csilla
Országos Vers-és Prózaíró Verseny (próza) Klement Tamás 9.c 2. Tamás Csilla
Országos Vers-és Prózaíró Verseny (próza) Jáger Luca 11.d 3. Tamás Csilla
Országos Vers-és Prózaíró Verseny (vers) Török Ágnes Veronika 12.a 3. Tamás Csilla
4 for Europe Tavi Johanna
Sznopek Zsófia
Mészáros Matild
Rekettye Balázs
10.f
10.f
10.f
11.b
1. Radványi Krisztina
Párbajtőr Országos Bajnokság Doma Zsófia 11. d 2.  
GeoArt Fotópályázat Rónai Ákos 11.c 1. Venczellák András
Irodalmi Rádió novellaíró pályázata Jáger Luca 11.d 4. Tamás Csilla
PTE KPVK „Fókuszban a környezetvédelem!” című pályázat Tibold Marcell 11.d 1. Lajos Lilla
Német nemzetiségi OKTV Pesti Hanna 11. d 17.
Bollérné Pap Anikó, Kuttor Eszter
Spanyol I. OKTV Bulsz Izabella 12. f 2. fordulóba jutott Szabados Péter
Spanyol I. OKTV Szijártó Máté Zoltán 12. f 2. fordulóba jutott Szabados Péter
Matematika II. OKTV Jávor Miklós 11. c 2. fordulóba jutott Porkoláb Tamás
Matematika II. OKTV Ottó Lőrinc 12. c 2. fordulóba jutott Kovács Ágnes
Matematika II. OKTV Schäffer Szabolcs 12. c 2. fordulóba jutott Kovács Ágnes
Olasz I. OKTV Zsigmond Rozi 11. f 23.
Mayerné Németh Krisztina
Történelem I. OKTV Rekettye Balázs 11. b 30. Bárdi Judit
Kémia I. OKTV Szijártó Máté Zoltán 12. f 2. fordulóba jutott Dr. Nagy Mária
Biológia II. OKTV Kulcsár Kolos 11. c 2. fordulóba jutott
Németh Tamás, Szerémy Katalin
Fizika II. OKTV Somlán Gellért 12.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Fizika II. OKTV Király Máté 12.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Francia II. OKTV Bien Jázmin 12. f 19. Polohn Yvette
Francia II. OKTV Bulsz Izabella 12. f

18.

Polohn Yvette
Francia II. OKTV Keresztesi Anna Róza 12. f 11. Polohn Yvette
Francia II. OKTV Mali Máté Zoltán 12. f 8. Polohn Yvette
Francia II. OKTV Szarka Bernadett 12. f 29. Polohn Yvette
Francia II. OKTV Szemelyácz Hanna 11. f 20. Polohn Yvette
Francia II. OKTV Szíjártó Máté Zoltán 12. f 1. Polohn Yvette
Francia II. OKTV Tőkés-Füzesi Tekla 12. f 6. Polohn Yvette
Francia II. OKTV Úr Bendegúz 11. f 27.
Mayerné Németh Krisztina, Polohn Yvette
Francia II. OKTV Zsigmond Rozi 11. f 12.
Mayerné Németh Krisztina, Polohn Yvette
Dráma OKTV Mali Máté Zoltán 12. f 2. Vatai Éva
Dráma OKTV Szemelyácz Hanna 11. f 16. Vatai Éva
Dráma OKTV Marosvölgyi Noémi 11. f 2. fordulóba jutott Vatai Éva
Dráma OKTV Szijártó Máté Zoltán 12. f 2. fordulóba jutott Vatai Éva

 

Kosárlabda B33 diákolimpia Gémes Levente
Harka Szabolcs
Kiss Lajos
Kulcsár Kolos
12. c
11. c
11. c
11. c
5. Varga Tamás
Curie Kémia Emlékverseny Farkas Réka Klaudia 9.c 18. Lajos Lilla
Curie Kémia Emlékverseny Jámbor László Bendegúz 11.d 16. Nagy Mária, Lajos Lilla
Curie Kémia Emlékverseny Csukle Hanna Flóra 11.c 19. Lajos Lilla
Bolyai Matematika Verseny Papdi Krisztián László
Zeitvogel Léna Zsuzsanna
Jávor Miklós
Laborci Gellért
11.c 9. Porkoláb Tamás
         
         
         
         
Koch Valéria vers-és prózamondó verseny Szűcs Ramóna 10.d 1. Pap Anikó
Koch Valéria vers- és prózamondó verseny Pethő Anna 10.d 2. Pap Anikó
Koch Valéria vers-és prózamondó verseny Emeneth Péter 10.d 6.
Varjasné Meiszter Zita, Pap Anikó
Koch Valéria vers-és prózamondó verseny Laklia Csenge 10.d 9. Pap Anikó
Koch Valéria vers-és prózamondó verseny Baráti Ditta 11.d 2. Pap Anikó
Koch Valéria vers-és prózamondó verseny Steiner Ingrid 11.d 7. Kóczián-Méder Lilla
Koch Valéria vers-és prózamondó verseny Pesti Hanna 11.d 3. Kóczián-Méder Lilla
Koch Valéria vers-és prózamondó verseny Schneider Dóra 10.d 5. Kóczián-Méder Lilla
For 4 Europe
Vojcsik Adél
Moreira Laura
Kucsera Lilien
Horváth Gellért
  6. Radványi Krisztina
For 4 Europe
Tavi Johanna
Rózsa Eszter
Sznopek Zsófia
Mészáros Matild
Rekettye Balázs
10. f
10. f
10. f
11. b 
1. Radványi Krisztina
Kontra József kémiaverseny Müller Csilla 10. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Odrobina Zsófia 9. f 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Holbling Holda 9. f 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Soltész Dávid 12. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Papp Krisztina 12. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Rőder Adél 12. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Stockwell Bendegúz 12. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Závodi Péter 12. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Trasszer Vivien 11. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Csukle Hanna 11. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Szabó Benedek 11. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Kulcsár Kolos 11. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Mihályevics Dóra 11. c 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Jámbor László Bendegúz 11. d 2. fordulóba jutott  
Kontra József kémiaverseny Kásádi Csongor 11. c 2. fordulóba jutott  
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Zeitvogel Balázs, Zeitvogel Csaba, Zeitvogel Gergő 10.c 1. Szerémy Katalin
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Takaró Nóra, Vass Zsanett Nóra, Farkas Réka Klaudia 9.c 2. Lajos Lilla
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Nárai Marcell, Pettermann Róbert, Filus Levente 10.c 3. Szerémy Katalin
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny (11-12. évfolyam) Szabó Benedek, Radnai Míra Júlia, Stang Noémi 11.c 1. Lajos Lilla
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny (11-12. évfolyam) Trasszer Vivien, Csukle Hanna Flóra, Mihályevics Dóra 11.c 2. Lajos Lilla
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny (11-12. évfolyam) Jámbor László Bendegúz, Jáger Luca, Tibold Marcell 11.d 3. Lajos Lilla
Wallenberg Nyomán Mali Máté, Zsebők Evelin, Csóka Liliána, Bozsik Nina 12.f 1. Radványi Krisztina
Wallenberg Nyomán Sallai Panna, Schön Izabella, Simó Kata 9/Kny 3. Radványi Krisztina
Wallenberg Nyomán Hargitai Réka, Nyulasi Lilla, Varga Bernadett (ő 9.f) 11.f 4. Radványi Krisztina
B33 Kosárlabda Diákolimpia Ackermann Zsófia 11.d, Hegyi Zsófia 10.f, Szűcs Anna 10.f, Temes Boróka 11.b 10.f 9. Szander Antia
Országos Szilárd Leó Fizikaverseny Klement Tamás 9.c döntőbe jutott Simon Péter
Fizika OKTV II. kat. Király Máté 12.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
László Gyula történelem verseny Kekk Amanda 11.a döntőbe jutott Pappné Mádai Gabriella
Wallenberg.verseny Bíró Borka, Simor Noémi, Magda Jázmin 11.b 5. Fülöp László
Mikola Fizikaverseny Klement Tamás 9.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Mikola fizikaverseny Bocor Gergely 9.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Mikola Fizikaverseny Nagy Zalán 9.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Mikola Fizikaverseny Merics Vilmos 9.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Mikola Fizikaverseny Czömpöly Bálint 9.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Mikola Fizikaverseny Kiss Barnabás 9.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Mikola Fizikaverseny Horváth Hajnal Cinka 9.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Mikola Fizikaverseny Heisz Botond 9.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Mikola Fizikaverseny Zeitvogel Csaba 10.c 2. fordulóba jutott Hegedüsné Galambos Kinga
Mikola Fizikaverseny Somlán Gellért 12.c 2. fordulóba jutott Simon Péter
Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny Zeitvogel Balázs 10.c 2. fordulóba jutott Tóthné Aschenbrenner Judit
Regionális olaszverseny – fordítás Rózsa Eszter 10. f 2. Pappné Mádai Gabriella
Regionális olaszverseny – fordítás Kulcsár Anna 10. b 3. Pappné Mádai Gabriella
Regionális olaszverseny – műveltségi kategória Herr Márk, Bótor Zalán, Zeitvogel Gergő, Zeitvogel Csaba 10. c 2. Pappné Mádai Gabriella
X.Komlói Regionális -mikulás- Röplabda Kupa Horváth Karina
Szilágyi Dóri
Gémesi Laura
Kardos Nilla
Laczkó Melinda
Nagy Harkai Csenge
Hidegkuti Janka
Kovács Emma
Piros Virág
12.c
9.b
9/Kny
9/Kny
11.b
10.b
10.b
10.b
10.f
3. Vásárhelyi Gábor
Floorball diákolimpia VI. korcsoport Szűcs Dániel
Papp Dáriusz Erik
Nyaka Donát
Csekő Attila
12.a
12.a
12.a
10.c
3. Varga Tamás
Kézilabda diákolimpia V-VI. korcsoport Gémes Levente
Huth Loránd
Czibók Milán
Jani Márton
Vasvári Viktor
Ungvári Zsombor
Tarrósy Áron
Seres László
Benkő Krisztián
Sebestyén Gergő
Tabi Ágoston
12.c
11.d
10.c
10.c
10.c
10.c
10.c
10.c
10.b
9.c
9/Kny
3. Varga Tamás
Atlétika – 4×400 m-es váltófutás Balázs Lilla
Ronczyk Franciska
Takaró Nóra
Csiki Hanna
11.b
9.d
9.c
9/kny
1. Varga Tamás
Atlétika – 4×100 m-es lány váltó Griffaton Viktória
Csiki Hanna
Terjánszky Lili
Takaró Nóra
9/Kny
9/Kny
9/Kny
9.c
3. Varga Tamás
Atlétika – 4×400 m-es fiú váltó Scháll Barnabás
Horváth Tamás
Merics Vilmos
Szakály Levente
11.c
9.d
9.c
10.d
3. Varga Tamás
Atlétika – 4×400 m fiú váltó Czömpöly Bálint
Heisz Botond
Nagy Zalán
Herr Márk
9.c
9.c
9.c
10.c
4. Varga Tamás
Atlétika – 4×100 m fiú váltó Scháll Barnabás
Horváth Tamás
Ungvári Zsombor
Szakály Levente
11.c
9.d
10.c
10.d
4. Varga Tamás
Atlétika – 1500 m-es síkfutás Scháll Barnabás 11.c 4 Varga Tamás
Atlétika – 3000 m-es síkfutás Czömpöly Bálint 9.c 4 Varga Tamás
Atlétika – Gerelyhajítás V. korcsoport Ungvári Zsombor 10.c 4 Varga Tamás
Atlétika – Távolugrás V. korcsoport Takaró Nóra 9.c 4 Varga Tamás
Atlétika – Gerelyhajítás V. korcsoport Takaró Nóra 9.c 2 Varga Tamás
Atlétika – 400 m-es síkfutás Balázs Lilla 11.b 2 Varga Tamás
Atlétika – 800 m es síkfutás Szakály Levente 10.d 2 Varga Tamás
Atlétika – Súlylökés V. korcsoport Huth Lóránd 11.d 2 Varga Tamás
Atlétika – 1500 m-es síkfutás V. korcsoport Balogh Réka 11.f 3 Varga Tamás
Atlétika – 3000 m-es síkfutás V. korcsoport Balogh Réka 11.f 3 Varga Tamás
Atlétika – 100 m-es síkfutás V. korcsoport Terjánszky Lili 9/Kny 3 Varga Tamás
Atlétika – 200 m-es síkfutás V. korcsoport Takaró Nóra 9.c 3 Varga Tamás
Atlétika – 200 m-es síkfutás V. korcsoport Horváth Tamás 9.d 3 Varga Tamás
Atlétika – 3000 m-es síkfutás Scháll Barnabás 11.c 3 Varga Tamás
Atlétika – Magasugrás V. korcsoport Ungvári Zsombor 10.c 3 Varga Tamás
Diákolimpia Kispályás labdarúgás Balázs Bálint 12.c, Farkas Artur 12.c, Matoricz Milán 11.a, Behek Dávid 10.d, Szakály Levente 10.d, Gorosits Gergő 12.b, Kállai Botond 12.b, Rétfalvi Kristóf 11.b 12.c 3. Balázs Péter
Diáklompia Kispályás Labdarúgás Gyuradinovics Kinga 12.a, Balogh Réka 11.f, Pataki Jázmin 11.a, Lőrincz Emília 11.a, Novotny Bernadett 11.a, Mészáros Anna 10.c, Fodor Hargita 9. kny 12.a 3. Balázs Péter
MLSZ Fair Play Kupa Balázs Bálint 12.c, Király Máté 12.c, Horváth Domonkos 12.c, Mészáros István 12.c, Kállai Botond 12.b, Gorosits Gergő 12.b, Bánáti Barnabás 12.b, Mislyenácz Martin 12.b, Behek Dávid 10.d, Tarr Péter 10.f, Papp László Györk 11.c 12.c 2. Balázs Péter
MLSZ Fair Play Kupa Orsós Erzsébet 11.a, Pataki Jázmin 11.a, Novotny Bernadett 11.a, Lőrincz Emília 11.a, Mészáros Anna 10.c, Maczkó Cintia 12.a, Böbék Fruzsina 12.a, Csóka Liliána 12.f, Szarka Bernadett 12.f, Schweiszgut Fanni 10.a 11.a 6. Balázs Péter
Tollaslabda diákolimpia Hadi Barna 10.c 2 Varga Tamás
Atlétika – 400 m-es síkfutás Horváth Tamás 9.d 1 Varga Tamás
Atlétika – 1500 m-es síkfutás Ronczyk Franciska 9.d 1 Varga Tamás
Atlétika – 3000 m-es síkfutás Ronczyk Franciska 9.d 1 Varga Tamás
Atlétika – 800 m-es síkfutás Balázs Lilla 11.b 1 Varga Tamás
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Jávor Miklós 11.c 1. Porkoláb Tamás
Fejér Lipót Matematikaverseny Papdi Krisztián 11.c 7. Porkoláb Tamás
Fejér Lipót Matematikaverseny Bánáti Tamás 12.c 8. Kovács Ágnes
Fejér Lipót Matematikaverseny Schäffer Szabolcs 12.c 9. Kovács Ágnes
Fejér Lipót Matematikaverseny Ottó Lőrinc 12.c 10. Kovács Ágnes
Zipernovsky Matematikai Kupa Klement Tamás 9.c 2. Kiss Zoltán
Zipernowsky Matematikai Kupa Odrobina Zsófia 9.d 3. Szauer Anita
Zrínyi Ilona Matematika Teszverseny Klement Tamás 9.c 10. Kiss Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika Teszverseny Jávor Miklós 11.c 1. Porkoláb Tamás
Zrínyi Ilona Matematika Teszverseny Rónai Ákos 11.c 9. Porkoláb Tamás
Kenguru Matematika Tesztverseny Klement Tamás 9.c 7. Kiss Zoltán
Kenguru Matematika Tesztverseny Jávor Miklós 11.c 3. Porkoláb Tamás
Megyei Matematikaverseny Doma Boglárka 9.d 2. Szauer Anita
Megyei Matematikaverseny Zeitvogel Csaba 10.c 1. Gara Szabolcs
Zipernowsky Matematikai Kupa Klement Tamás 9.c 2. Kiss Zoltán
Zipernowsky Matematikai Kupa Odrobina Zsófia 9.d 3. Szauer Anita
Military Games 2022. tavaszi forduló Grassy Márk 10.d 5. Vásárhelyi Gábor
Military Games 2022. tavaszi forduló Heréb Máté 10.d 7. Vásárhelyi Gábor
Military Games Verseny 2022. Tavaszi forduló Kara Zsombor 10.d 9. Vásárhelyi Gábor
Military Games Verseny 2022. Tavaszi forduló Tóth Mihály 10.d 2. Vásárhelyi Gábor
Military Games Verseny 2022. Tavaszi forduló Ungvári Zsombor 10.c 1. Vásárhelyi Gábor
Military Games Verseny 2022. Tavaszi forduló Scháll Barnabás 11.c 4. Vásárhelyi Gábor
Baranya megyei középiskolai biológiaverseny Takaró Nóra 9.c 1. Szerémy Katalin
Baranya megyei biológiaverseny Huszka Márk László 9.a 2. Dr. Nagy Mária
Baranya megyei biológiaverseny Czakó Fanni Gréta 9.c 3. Szerémy Katalin
Baranya megyei biológiaverseny Vass Zsanett Nóra 9.c 3. Szerémy Katalin
Baranya megyei biológiaverseny Mozsgai Míra 10.c 1. Szerémy Katalin
Baranya megyei biológiaverseny Szabó Zsófia 10.c 3. Szerémy Katalin
Baranya megyei biológiaverseny Czibók Milán 10.c 4. Szerémy Katalin
Baranya megyei biológiaverseny Kwell Zsófia 10.b 6. Wellesz Andrea
Baranya megyei biológiaverseny Wéber Anita 10.b 6. Wellesz Andrea
Baranya megyei biológiaverseny Jámbor László Bendegúz 11.d 1.
Lajos Lilla, Dr. Nagy Mária
Baranya megyei biológiaverseny Radnai Míra Júlia 11.c 2. Németh Tamás
Baranya megyei biológiaverseny Kulcsár Kolos 11.c 3. Németh Tamás
Baranya megyei biológiaverseny Trasszer Vivien 11.c 4. Németh Tamás
Baranya megyei biológiaverseny Csukle Hanna Flóra 11.c 5. Németh Tamás
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Klement Tamás 9.c 1. Lajos Lilla
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Hölbling Holda 9.f 5. Takács Kristóf
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Zeitvogel Balázs 10.c 5. Szerémy Katalin
Futsal Diákolimpia Balázs Bálint
Bosnjak Martin
Farkas Artur
Szakály Levente
Rétfalvi Kristóf 11.b, Matoricz Milán 11.a,Horváth Domonkos 12.c
12.c
12.d
12.c
10.d
2. Balázs Péter
Tiszán innen, Dunántúl országos népdaléneklési verseny Gálber Csenge 11. b Kiemelt arany Radóczy Jusztina
Gálber Attila
V-VI. korcsoportos Röplabda „A” Diákolimpia, Megyei Döntő
Merkler Milla
Kiss Boglárka
Laczkó Melinda
Bulsz Izabella
Gémesi Laura
Szilágyi Dóra
Kardos Nilla
Piros Virág
Nagy Harkai Csenge
Ténai Emese
Rituper Míra
12.b
12.f
9/Kny
12.f
9/Kny
9.b
9/Kny
9.f
10.b
11.f
9.b
3. Vásárhelyi Gábor
V-VI. korcsoportos Röplabda „A” Diákolimpia, Megyei Döntő Csikós Mihály
Deguenon Olivér
Tabi Ágoston
Nagy Bálint
Tarrósy Áron
Úr Bendegúz
Orsós Martin
Homonnay Hunor
Sebestyén Gergő
Gozdán Balázs
Magda Ármin
9/Kny
9/Kny
9/Kny
10.b
10.c
11.f
11.a
10.d
9.c
10.d
12.b
4. Vásárhelyi Gábor
Floorball diákolimpia VI. korcsoport
Nyaka Donát
Szűcs Dániel
Papp Dárius Erik
Csekp Attila
12. a
12.a
12.a
10. c
1. Varga Tamás
B33 kosárlabda diákolimpia V-VI. korcsoport Gémes Levente
Kiss Lajos
Harka Szabolcs
Kulcsár Kolos
12.c
11.c
11.c
11.c
2. Varga Tamás
Baranya megyei „Édes anyanyelvünk verseny” Kovács Melinda 9.a 3. Tamás Csilla
Baranya megyei „Édes anyanyelvünk” verseny Jáger Luca 11.d 5. Tamás Csilla
Baranya megyei „Édes anyanyelvünk” verseny Huth Lóránd 11.d 7. Tamás Csilla
Baranya megyei „Édes anyanyelvünk” verseny Molnár Erika 9.a 8. Tamás Csilla
B33 Kosárlabda Diákolimpia Ackermann Zsófia 11.d, Hegyi Zsófia 10.f, Szűcs Anna 10.f, Temes Boróka 11.bcs Anna 10. 11.d 4. Szander Anita
Asztalitenisz egyéni megyei döntő Varenke Borbála 12. b 2.  
Asztalitenisz egyéni megyei döntő Jávor Miklós 11. c 2.  
Mezei futás V. korcsoport egyéni megyei diákolimpiai döntő Ronczyk Franciska 9.d 1. Varga Tamás
Mezei futás V. korcsoport egyéni megyei diákolimpiai döntő Balázs Lilla 11.b 2. Varga Tamás
Mezei futás V. korcsoport egyéni megyei diákolimpiai döntő Hóbár Borbála 9/Kny 6. Varga Tamás
Mezei futás V. korcsoport egyéni megyei diákolimpiai döntő Csiki Hanna 9/Kny 5. Varga Tamás
Mezei futás V. korcsoport egyéni megyei diákolimpiai döntő Szakály Levente 10.d 4. Varga Tamás
Mezei futás V. korcsoport egyéni megyei diákolimpiai döntő Scháll Barnabás 11.c 6. Varga Tamás
Mezei futás V. korcsoport egyéni megyei diákolimpiai döntő Merics Vilmos 9.c 9. Varga Tamás
Mezei futás csapatbajnokság megyei diákolimpiai döntő

Balázs Lilla
Ronczyk Franciska
Csiki Hanna
Hóbár Borbála
Kovács Hanna

11.b 1. Varga Tamás
Mezei futás csapatbajnokság megyei diákolimpiai döntő

Szakály Levente
Scháll Barnabás
Merics Vilmos
Ungvári Zsombor

10.d
11.c
9. c
10. c

1. Varga Tamás
Atlétika V-VI. korcsoportos ügyességi és váltófutó csapatbajnokság, távolugrás megyei döntő

Balázs Lilla
Kisfali Laura
Jakapovics Lara
Csiki Hanna

11.b
11.b
10.b
9/Kny
1. Varga Tamás
Atlétika V-VI. korcsoportos ügyességi és váltófutó csapatbajnokság, távolugrás megyei döntő

Terjánszky Liliána
Sallai Panna
Hóbár Borbála
Griffaton Viktória
Baki Flóra

9/Kny
9/Kny
9/Kny
9/Kny
9.d
2. Varga Tamás
Atlétika V-VI. korcsoportos ügyességi és váltófutó csapatbajnokság, 4x800m váltófutás megyei döntő

Balázs Lilla
Kisfali Laura
Jakapovics Lara
Csiki Hanna

11.b
11.b
10.b
9/Kny
2. Varga Tamás

 

„PTE-Tied a pálya” Középiskolák közötti Sportverseny Balázs Lilla
Jakapovics Lara
Szarka Bernadett
Lehőcz Sára
Laczkó Melinda
Balázs Bálint
Király Máté
Grassy Márk
Deguenon Olivér
Tabi Ágoston
Szakály Levente
Scháll Barnabás
Merics Mihály
11.b
10.b
12.f
12.f
11.b
12.c
12.c
10.d
9/Kny
9/Kny
10.d
11.c
11.c

1. Vásárhelyi Gábor
PEAC-LIGA Városi Röplabda Bajnokság Sebestyén Gergő
Tabi Ágoston
Deguenon Olivér
Orsós Martin
Ur Bendegúz
Tarrósy Áron
Vögel Adorján
Hadi Barna
9.c
9/Kny
9/Kny
11.a
12.f
10.c
9/Kny
10.c

4. Vásárhelyi Gábor
PEAC-LIGA Pécsi Városi Női és Férfi Röplabda Bajnokság. -Férfi 1. forduló Orsós Martin
Sebestyén Gergő
Deguenon Olivér
Csikós Mihály
Tabi Ágoston
Gozdán Balázs
Nagy Bálint
Magda Ármin
11.a
9.c
9/Kny
9/Kny
9/Kny
10.d
10.b
12.b
5. Vásárhelyi Gábor
PEAC-LIGA  Pécsi Városi Női és Férfi Röplabda Bajnokság 2. forduló Gémesi Laura
Kardos Nilla
Laczkó Melinda
Szilágyi Dóra
Rituper Míra
Nagy Harkai Csenge
Hidegkuti Janka
Kovács Emma
9/Kny
9/Kny
11.b
9.b
9.b
10.b
10.b
10.b
1. Vásárhelyi Gábor
PEAC-LIGA 3. forduló, Pécsi Városi Női és Férfi Röplabda Bajnokság. Piros Virág (csk.)
Laczkó Melinda
Bulsz Izabella
Szilágyi Dóri
Gémesi Laura
Kardos Nilla
Hidegkuti Janka
Ténai Emese
10.f
11.b
12.f
9.b
9/Kny
9/Kny
10.b
11.f
1. Vásárhelyi Gábor
Pécsi Military Games Ungvári Zsombor 10. c 1. Vásárhelyi Gábor
Pécsi Military Games Grassy Márk 10. d 3. Vásárhelyi Gábor
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, tagozatosok Klement Tamás 9.c 1. Simon Péter
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, tagozatosok Bocor Gergely 9.c 1. Simon Pézer
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, tagozatosok Heisz Botond 9.c 2. Simon Péter
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, tagozatosok Kiss Barnabás 9.c 2. Simon Péter
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, tagozatosok Nagy Zalán 9.c 3. Simon Péter
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, nem-tagozatosok Odrobina Zsófia 9.f 1. Hegedüs János
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, nem-tagozatosok Bótor Zerind 9.c 2. Simon Péter
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, nem-tagozatosok Szalai Anna 9.c 2. Simon Péter
Fizika háziverseny, 9. évfolyam, nem-tagozatosok Ragán Roland 9.c 3. Simon Péter
Fizika háziverseny, 10. évfolyam, tagozatosok Nagy Péter Jonatán 10.c 1. Hegedüs János
Fizika háziverseny, 10. évfolyam, tagozatosok Zeitvogel Gergő 10.c 2. Hegedüs János
Fizika háziverseny, 10. évfolyam, nem-tagozatosok Zeitvogel Csaba 10.c 1. Hegedüs János
Fizika háziverseny, 10. évfolyam, nem-tagozatosok Zeitvogel Balázs 10.c 2. Hegedüs János