Arcok: Szeresd

Előadás május 22-én, hétfőn 15:00-kor a 32-es teremben
Szeretettel várjuk az érdekloődőket!
Bereginé Szőts Annamária
2023. május 18.

Mindjárt első bemutatkozásával elhozta a rendezői külön díjat és ezüst minősítést kapott a csurgói Regionális Diákszínjátszó Találkozón az Arcok független diákszínjátszó társulat, amelynek egyik tagja iskolánk 11.b osztályos tanulója, Fülöp Júlia. A Szeresd címet viselő, első produkciójukat már több alkalommal is sikerrel mutatták be, most pedig iskolánk tanulói és lehetőséget kapnak rá, hogy megnézzék a darabot. Az előadók azt is vállalták, hogy a bemutató után rövid interaktív foglalkozást tartanak, amely során beszélnek a diákszínjátszásról és azokról, a fiatalokat érintő lelki problémákról, amelyekkel a darab is foglalkozik. 

Mindenkit szeretettel várunk május 22-én, hétfőn 15 órakor a 32-es teremben!