4 for Europe

Szekszárdon versenyeztek a franciások
Bereginé Szőts Annamária
2023. november 28.

A magyarországi Europe Direct Hálózat, az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete és az Európai Parlament Magyarországi Kapcsolattartó Irodája „4 FOR EUROPE” címmel európai uniós tematikájú vetélkedőt hirdetett középiskolás diákoknak.

A Szekszárdon rendezett regionális fordulóba iskolánkból két csapat is bekerült. A csapatok tagjai: Jankó Anna, Bognár Emma, Kollár Sára és Perzsa Barnabás a 9. f osztályból, illetve Haász Maja, Berta Loretta, Bagi Samu és Százados-Bezzegh Olivér Miklós a 9/Kny-ből.
A 9.f csapata második helyen végzett a regionális fordulóban, így képviselhetik iskolánkat december 7-én Kecskeméten az országos döntőben, ahol a tét nem kevesebb, mint egy Euroscola programon való részvételi lehetőség.