Pályaorientációs napot tartottunk

Galéria; körkép Gedő Ágnes szerkesztő-riporter, egykori diákunk segítségével: "Mi leszel, ha nagy leszel?"
Bereginé Szőts Annamária
2024. január 19.

Az idei pályaorientációs napon diákjaink saját maguknak állíthatták össze „órarendjüket” több, mint 80 foglalkozásból, melyek között voltak tréningek, workshopok, önismereti órák, egyetemi tájékoztatók, bemutatkoztak a jövő szakmái, volt leőweysták beszéltek sikeres, különleges életútjaikról.

Köszönjük partnereink (PTE, Webstar csoport, Ifjúsági Lelki Elsősegély, AFS, MCC) és egykori diákjaink (Dr. Bíró Zsófia, Cseh Judit, Gedő Ágnes, Gerner Alexandra, Gorosits Gergő, Herner Ákos, Dr. Káplár Mátyás, Dr. Kurilla Boldizsár, Russayné Szabolcsik Ildikó, Molnár Anna, Nagy Hajnalka, Nyuschal Tamás, Dr. Neizer Norbert, Dr. Sárkányné Lengyel Mária, Spitz Henrietta, Dr. Vajda Márk) közreműködését és Gerendásné Szabados Timea igazgatóhelyettes szervezését!