Adó 1%

Kérjük, támogassa Ön is gimnáziumunk alapítványait adója 1 százalékával!
Bereginé Szőts Annamária
2024. április 1.

Tisztelt Szülők, kedves Támogatók!

A Leőweyért Alapítvány fő célkitűzése, hogy a Pécsi Leőwey Klára Gimnázium diákjainak szakmai tevékenységét, tanulmányi munkáját, versenyeken, találkozókon és pályázatokon való részvételi lehetőségét, környezeti nevelési programjait támogassa, ily módon a diákok sikeres tanulmányi és szakmai eredményeihez minden támogató szándék eljuttatásával segítséget tudjon nyújtani. Az elmúlt évben kapott 1% felajánlást maradéktalanul diákjaink munkájának támogatására fordítottuk.

Most adójuk 1%-ának felajánlásával Önök is segíteni tudják az Alapítvány tevékenységét, ezzel munkánk sikerességét.

A Leőweyért Alapítvány adószáma: 19036173-1-02

Köszönjük, hogy ha Alapítványunk munkáját ilyen módon is segítik, és ezzel diákjaink további tanulmányi, és szakmai sikereihez, a minőségi oktatás támogatásához hozzájárulnak.

Üdvözlettel:
Balázs Péter
a kuratórium elnöke

#   #   #   #   #   #   #