Jótékonysági futás

Játék volt a nevezési díj
Bereginé Szőts Annamária
2024. május 10.

Iskolánk április 22-én egy nemes cél érdekében jótékonysági futást szervezett.  Mindössze 1000 métert kellett lefutni a jelentkezőknek a Székesegyház körül, amit bárki könnyedén vállalhatott. Az eseményen 101 diákunk vett részt, a csapat közel fele hozott a futásra 1-1 jó állapotban lévő játékot, így komoly méretű adományt sikerült összegyűjtenünk. A jótékonysági nap adományai már Varga Tamás Tanár Úr jóvoltából el is jutottak az Esztergár Lajos Család- és Gyermekjóléti Szolgálat és Központ illetékeseihez, ahol Nagy István igazgató nagy örömmel fogadta felajánlásunkat. Elmondta, hogy tervei szerint gyereknapon fogják a játékokat kiosztani. 

A felajánlásunkat a saját facebook oldalukon közzé is tették: 
A Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Testnevelő Munkaközösségének szervezésében jótékonysági futás volt 2024. 04. 22-én, 101 fő részvételével. A futásra való jelentkezés feltétele az volt, hogy minden résztvevő egy jó állapotban lévő játékot hozott magával nevezési díjként. Az összegyűlt játékokat a Gimnázium az ECSGYK-nak ajánlotta fel, melyet Varga Tamás testnevelő tanár a mai nap eljuttatott intézményünkbe. Köszönjük a felajánlott játékokat!

 

Adományozó diákjaink névsora:
Horváth Emma
Gelencsér Vanda
Doma Boglárka
Szilas Hanga
Nagy Dominika
Gulyás Mara
Bánáti Zsuzsanna
Lőrincz Lili
Dudás Kincső
Salamon Réka
Walter Luca
Ronczyk Franciska
Orbán Emese
Kárpáti Kinga
Filotás Zoé
Ungár Hanna
Schön Izabella
Szakály Levente
Halász Emese
Hóbár Borbála
Csiki Hanna
Szappanos Márton
Bocor Gergely
Klement Tamás
Mészáros Hanna
Gelencsér Zsombor
Gajdus Márton
Szentes Levente
Katona-Győr Áron
Szentpáli Dániel
Németh Ábel
Csabai Dorottya
Griffaton Viktória
Terjánszky Lili
Péter Sára