MLSZ Fairplay Kupa

Idén is jól állnak csapataink az őszi forduló után
Bereginé Szőts Annamária
2025. november 16.
Iskolánk 3 csapattal, több mint 30 diákkal vett részt az MLSZ Fair Play Kupa megyei, őszi fordulójában. 
Nagy örömünkre 2 csapatunk vezeti a csoportját, míg a 3. csapatunk csoportjában a 4. helyet foglalja el.
Jó volt látni a színvonalas, kemény mérkőzéseket, pedig amatőr focistákról van szó.
Remélhetőleg tavasszal hasonlóan fognak szerepelni a srácok!
Gratulálok!
 
Balázs Péter
testnevelő
#   #   #   #   #   #