Gyere, és kösd le magad az adventi időszakban kedd délutánonként 15.00 órától a könyvtárban jó néhány egy-sima-egy-fordítottal, és lepj meg valakit egy sállal. Minden kedves érdeklődőt (akár diák, akár tanár, akár volt leőweysta) sok-sok szeretettel várunk meleg teával, finom sütikkel és jó zenékkel.
A foglalkozás december 2-án indul, de csatlakozni bármikor lehet.
Jelentkezni és a további részletekről informálódni személyesen Pénzeli Gabriella tanárnőnél lehet a 14-es teremmel szemben.