A 9. b osztály és Béresné Timár Andrea szervezésében 51 csomagot gyűjtöttek össze diákjaink, személyre szólóan 1-1 szabadszentkirályi kis ovisnak. Az ajándékokat december 15-én adták át a gyerekek az óvodában, ahol kis műsorra és szeretetvendégségre is sor került.
Hatalmas köszönet azoknak a kollégáknak, osztályoknak és munkaközösségeknek, akiknek ez szintén a szívügye, és a sok kicsi sokra megy alapon állítanak össze csomagokat. Jó helyre került minden ajándék!