A Wunderbar Fesztivál keretében iskolánk 9.d osztálya flashmobbal lépett fel a Széchenyi téren. Az előadott tánccal a diákok célja nem csupán az volt, hogy közelebb kerüljenek a német nyelvhez és a német nyelvű kultúrához, hanem az is, hogy a közös felkészülés és a fellépés során még inkább közösséggé formálódjon az osztály.
Az osztály ezúton is köszöni Varga Tamás tanár úr segítségét a tánc betanításában és a felkészülés támogatásában.
Bízunk benne, hogy ez az élmény a nézőkre is hosszú távon pozitív hatással lesz, és egyre többen tanulják majd örömmel a német nyelvet, valamint használják azt sikeresen tanulmányaik során, vagy akár barátságaik ápolásában is.
Pap Anikó
osztályfőnök