A vármegye legeredményesebb középiskolája lettünk

Az OKTV helyezéseknek köszönhetjük a szép eredményt
Bereginé Szőts Annamária
2026. június 2.

A bama.hu összegyűjtötte a vármegye döntőbe került diákjait, az összesítésük alapján ebben a tanévben a Leőweyből jutott a legtöbb diák a döntőbe.

A bama.hu cikke itt olvasható

Gratulálunk minden versenyzőnknek és felkészítőiknek!

#   #   #   #   #   #   #   #   #   #