Nyílt nap

2021. október 4. / 09:30 – 17:00
Ingyenes

A Pécsi Leőwey Klára Gimnázium 2021. október 4-én tartja nyílt napját az alábbi programokkal.

Felhívjuk a figyelmüket, hogy a rendezvény több programjára csak korlátozott számban tudunk érdeklődőket fogadni, így az ezeken való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a program mellett található linken, egy google űrlap kitöltésével lehet.
A regisztrációhoz nem kötött programok létszámkorlát nélkül látogathatók!

A nyílt nap programjai:

Időpont

Program

Kinek ajánljuk?

9.45 – l2.20

Tájékoztató és bemutató órák a francia tagozat iránt érdeklődőknek

Francia kéttannyelvű tagozat iránt érdeklődőknek

11.40 – 14.20

Tájékoztató és bemutató órák a német nyelvi képzések iránt érdeklődőknek

Német nemzetiségi kétnyelvű képzés és az Emelt szintű német nyelvi képzés iránt érdeklődőknek

14.00, 14.10, 14.20, 14.30, 14.40

Iskolabejárás a diákönkormányzat tagjaival

Valamennyi érdeklődő számára előzetes regisztráció szerint

15.00

Igazgatói fórum

Valamennyi érdeklődő számára

16.00

Bemutató órák külön táblázat szerint

Valamennyi érdeklődő számára előzetes regisztráció szerint

16.00 – 16.40

 

Tagozati fórumok – konzultációs lehetőség a tagozatvezetőkkel külön táblázat szerint

Valamennyi érdeklődő számára, szülőknek és diákoknak

Jelentkezés az iskolabejárásra a diákönkormányzat tagjaival

Időpont

Regisztrációs link

14.00 óra

Betelt

14.10 óra

Betelt

14.20 óra

Betelt

14.30 óra

Betelt

14.40 óra

Betelt

Bemutató órák 16.00-16.30

Szaktanár

Tantárgy

Terem

Jelentkezési link:

Dr. Magyarlakiné Fekete Adrienne (osztályfőnök 9.b 2022-2026)

Angol nyelv haladóknak

14

Betelt

Szabados Péter

Angol nyelv haladóknak

12

Betelt

Tillman Gábor (osztályfőnök 9/AJTP 2022-2027)

Angol nyelv haladóknak

11

Betelt

Mericsné Papp Tünde

Angol nyelv haladóknak

20

Betelt

Kovács Ágnes

Sokszínű matematika, emelt óraszámban

24

Betelt

Németh Tamás

Biológia emelt óraszámban

Labor 1

Betelt

Szerémy Katalin

Kémiai kísérletek Laborgyakorlat

Labor 2

Betelt

Tóthné Aschenbrenner Judit

(osztályfőnök 9.c 2022-2026)

Programozás az informatika órán

4

Betelt

Kuttor Eszter

(osztályfőnök 9.d 2022-2026)

Német nyelv haladóknak

31

Betelt

Hegedüs János

Fizika haladóknak

22

https://forms.gle/eJyEo4VscjaKacPc6

Radványi Krisztina

Francia nyelv

F/3

Betelt

Tagozati fórumok – konzultációs lehetőség a tagozatvezetőkkel szülőknek és diákoknak 16.00 – 16.40

Tagozat

Felelős tanár

Terem

A Leőwey világa – igazgatói kérdezz-felelek

Dr. Zalay Szabolcs igazgató

díszterem

Német nyelvi képzések

Kóczián-Méder Lilla

30-as terem

Angol nyelvi képzés

Bárdi Judit

13-as terem

Természettudományos emelt szintű képzések

Lajos LillaSimon Péter

23-as terem

Francia tagozat

Laurent Fleuret

F 2-es terem

AJTP tagozat

Béresné Timár Andrea

15- ös terem

További programjaink 8. osztályosok számára

Esemény

Osztály-/képzéstípus

Időpont

Kiskutatók délutánja

Emelt szintű fizika – matematika- és Emelt szintű matematika- digitális kultúra képzés iránt érdeklődők számára

Szept. 24., péntek 14.30-16.30

Arany Esély

Az Arany János Tehetséggondozó Program iránt érdeklődő 6.,7. és 8. osztályosok  számára

Okt. 13., szerda 13.30

Online Nyílt Nap

Valamennyi érdeklődő számára előzetes regisztráció szerint

Jan. 12., szerda 17.00

Oszd meg ismerőseiddel!

Kapcsolattartó 1

Gerendásné Szabados Timea
#   #   #   #   #